TÄNA ON KADUNELJAPÄEV! Kuidas puhastada füüsiliselt ja spirituaalselt oma kodu?

Kodu koristamine ja puhastamine on üsna loomulikud asjad ja seda teeme me kõik regulaarselt. Samamoodi nagu pühime ära tolmu ja koristame ära lohakile jäänud asjad, peaksime aegajalt ette võtma ka kodu spirituaalse puhastamise. Seda tasub teha eriti siis, kui on olnud mõni tüli, keegi on olnud haige või kolitakse uude koju. Tänane kaduneljapäev on suurepärane aeg, et viia läbi üks korralik puhastusrituaal.

Millal oleks vaja kodu energeetiliselt puhastada?

1. Kui su kodus on käinud palju külalisi või oled sisse lasknud võõraid inimesi.

2. Kui koduseinte vahel on toimunud emotsionaalsed läbielamised, vaidlused, tülid.

3. Kui keegi on olnud haige koduseinte vahel.

4. Kui lapsed hakkavad rääkima veidratest nägemustest, tundmustest või kodus juhtuvad mingid ebatavalised asjad.

5. Kui keegi mõtleb pidevalt negatiivseid mõtteid ja räägib negatiivsetest asjadest.

6. Kui selles kodus on varem elanud endised omanikud, kes on jätnud sellesse kohta oma energeetilise info.

7. Kui tuuakse oma töökeskkonnast pidevalt kaasa tülide, halva tuju, viha ja vaidluste energiat.

8. Kui keegi on kodust lahkunud.

9. Kui sa oled toonud enda koju asju, mis pärinevad eelmiselt omanikult.

Energeetiline puhastus suitsutamisega

Üks vanimaid energeetilise puhastuse rituaale on seotud suitsuga. Kasutatakse taimi, puitu jne. Kõige paremini toimib alati kohalik tooraine, sest iga taim on seotud oma päritolumaaga. Eestis on levinud kadakas, salvei jne. Puhastamiseks tuleb terve tuba läbi suitsutada alustades kellaosutile vastupidises suunas mööda tuba ja toast tuppa käimist suitsev ürt käes. Ehk siis alustate välisuksest ja liigute paremale ühest ruumist teise. Avage kõik uksed (ka kapi uksed ja sahtlid), mis teele jäävad. Käige läbi kõik nurgad. Lisaks võib öelda lihtsat loitsu: puhastan selle toa kõigest kinnijäänud energiast. Lõpuks avage aknad ja tuulutage kogu puhastatud energeetiline praht välja. Pärast puhastamist võib uue tiiru toale peale teha, seekord kellaosuti suunas ja täita ruum näiteks rõõmu ja rahuga.

Energeetiline puhastus soolaga

Väga lihtne ja samas tõhus variant on soolaga puhastamine. Oluline on siinjuures mitte magada samas ruumis, kus parasjagu puhastus käib. Pane igasse toa nurka soola ja lase seista kuni järgmise päevani. Siis pühi kindlasti see kokku ja viska prügikasti. Pärast suuremat tüli ja pahandust või haigust tasuks puistada soola kogu põrandale.

Mida veel võiks teada?

1. Kui pühid tolmu, siis pühid ka tolmu oma mälestustelt – lase ilusatel mälestustel taasavaneda – see on ju üks osa olevikust.

2. Kui pesed peegleid, aknaid, tee seda puhta veega ja nii lööd klaariks oma meele ning puhastad hingepeeglit. Puhta pinna ette võid panna põlema teeküünla, et ka tuleleek kirgastaks vaatamist ja nägemist.

3. Kui pesed põrandaid, siis pesed mustuse ka oma teadvusest ja kehast. Füüsiliselt võid tunda, kuidas peale põrandapesu said ka ise puhtamaks!? NB! Kui majas on kellelgi palavik, siis tasub põrand iga vähese aja tagant külma niiske lapiga üle käia.

4. Kui pesed seinu, siis eemaldad ka enda räpast kattekihti. Koorik peab olema, kuid puhas ja tugev! Kattekihti kogunevad ka enesekaitse, süüdistamine, alaväärsus jms., mis matab meie tõelise julge olemuse.

Puhastamine viirukite või aroomiõlidega

Viirukisuitsu ja aroomiõli vibratsioon on imeliselt hea inimese auravälja, ruumide ja kristallide puhastamiseks. Parimad puhastajad on mürr, püha viirukipuu, sandlipuu, salvei, vetiver.

Allikad: Märgid, et Sinu juures võib elada deemon

Vanarahva tarkused | Maagilised ja kaitsvad rituaalid soolaga

Maagilised nõuanded, kuidas raha ja rikkust ligi meelitada

Tänasel kaduneljapäeval loo kord majja nii kodus kui ka oma elus

Seotud