Täna on 2.02.2022! Maagiline kuupäev, mis kannab endas harmoonia ja tasakaalu energiat

Numeroloogia on müstiline teadus, mis näitab, et üks või teine number kannab ka erinevat tähendust ja vibratsiooni. Täna on ääreltult põnev kuupäev, ehk 2.02.2022. Loe, mida see tähendab!

Veebruarist on oodata viljakat kuud! Kuu algas Veevalaja noorkuuga, mis juhatab sisse uute alguste ja muutuste energia ning vaid üks päev hiljem saame kogeda seda, mida mõned nimetavad sajandi esimeseks kolmest viimasest 222 päevast, mis toimuvad 2. veebruaril 2022, 20. veebruaril 2022 ja 22. veebruaril 2022. Jah, sa lugesid seda õigesti. See on 2000. aastal alguse saanud 222 jada lõpp. Seda jada näeme uuesti alles 02.02.2222. Aga mis tähendus sellel ikkagi on?

Numeroloogias nimetatakse 222 numbrijada sageli inglinumbriteks. Samuti viitab number 2 numeroloogias duaalsuse, partnerluse, suhte ja tasakaalu energiale. Peamised õppetunnid numbriga 2 käsitlemisel on üldiselt keskendunud kompromissile, aktsepteerimisele, kaastundele, koostööle ja harmooniale.

Praegu on üleskutseks suhtuda elusse kaastundlikumalt, otsida paremat tasakaalu, teha koostööd teistega, otsida võimalusel partnerlust ja püüdlema harmoonia poole.

222 jada toob muutusi ja ümberkujunemist, mis võib ühtlasi endas hõlmata ka pettumusi, lõppe kui ebaõnnestumisi. Nii valus kui ka ebaõnnestumise nägemine võib olla, on uskumatult võimas saada läbi selle näha oma potentsiaali. See teebki 222 päeva nii sügavaks!

222 päevad tuletavad meile meelde, et olenemata sellest, mis meie maailmas ka ei juhtuks, on meil koostöö, kaastunde, duaalsuse ja harmoonia aeg – kui me nii otsustame. Niisiis, loodetavasti otsustad kasutada selle maagilise 222 energia viimaseid päevi portaalina, et suunata kogu armastus ja lootus, mis sinus on kõigepealt iseendale ja siis teistele.

Uskumused number kahe kohta

Antiikmaailmas tähistas number kaks Kuud, mis väljendas naiselikkust. Usu maailmas on see kujutanud viljakusjumalannat ja lõpuks Emakest Maad looduse suure emana (Magna Mater).

Antiikmaailmas ilmnes kahe naiselikkus ka nimede panekus – tüdrukutel oli muistses Roomas alati kaks nime.

Pütaagorlased uskusid, et naiselikud numbrid olid seotud halbade asjadega, nagu näiteks deemonite ja ebamaiste jõududega. Kardeti, et just siis võivad juhtuda kõiksugu ebasoodsad sündmused.

Keskaegsed teoloogid nägid number kahte kui inimese Jumalast eemaldumist ja pattulangemist. Küll aga võis sellest tõusta ka uude ühendusse – maisest taevalikku.

Mitte kõik ei ole aga pidanud number kahte negatiivseks numbriks. Eri kultuurides on püütud vastandite ühendamise ehk kahe poole liitmisel saada tervik, mis on rikkam kui mõlemad pooled eraldi. See märgib harmooniat ja tasakaalu. Kaug-Idas ilmneb see yini ja yangi pärandis ning seda sümboliseerivas joonises.

Tegelikult kubiseb terve maailm kaksiksüsteemidest. Eksisteerib nähtav ja nähtamatu, mis moodustab koos kõiksuse. On hea ja paha, valgus ja pimedus, päev ja öö, elu ja surm, mehelikkus ja naiselikkus, parem ja vasem jne. Ka enamik uskusid põhineb kahele vastandjõule või neist moodustunud harmooniale ja tasakaalule.

Number kahte on ka usaldusväärsuse arvuks peetud. Vandudes pannaks ju just kaks sõrme piiblile.

Ajaloost on tuntud palju kahepäiseid koletisi või olendeid, kes on just kahest eri loomast või inimesest kokku pandud. Samuti on maagilisi omadusi omistatud kaksikutele. Ka mõned iidsed jumalad olid kaksikud.

2. veebruar Eestis

2.02 on ajalooliselt Tartu Rahu aastapäev ning rahvakalendri järgi pudrupäev ehk küünlapäev.

Loe lisaks: RAHVAKALENDER | Tänane küünlapäev ehk pudrupäev on aasta esimene suurem naiste püha

HEAD UUT AASTAT! Täna algas hiina horoskoobi järgi musta veetiigri aasta

Veebruarikuu energiad 2022 | On aeg valida mida võtta, mida jätta ning mida omaks pidada ja millest loobuda

Seotud