Täna on 1.01! Milline on selle kuupäeva maagiline ja numeroloogiline tähendus?

Numbritele on läbi aegade omistatud maagilisi omadusi. Need esindavad universumi rütmi ja võnkeid, mis mõjutavad ka inimesi. Loe, millised uskumused on numbri üks kohta erinevatel rahvastel maagilisest ja numeroloogilisest aspektist.

Pythagoras kirjeldas numbrit üks nagu eksistentsi põhjust ja tuuma. See väljendab tervikut, mille juurde kõik lagunenu tagasi pöörduda püüab. Numbrit üks peetakse ka jumala arvuks ja loomise numbriks, kuna hoiab endas jõudu, mis on vajalik uuele alguse panekuks.

Number ühte peetakse ka Päikese numbriks, mis on ühtlasi sodiaagimärkidest Lõvi ja Jäära õnnnumber.

Euroopas on number ühte ka ükskõiksuse numbriks peetud, kuna see pole ühestki teisest sõltuv. Sellest võib sündida nii head kui halba. Seepärast polegi aasta ja kuu esimest päeva väga õnnelikuks peetud. Kui ees seisab tähtis projekt, mille kallale asumist saab mõne päeva võrra edasi lükata, on mitmes kultuuris alustamiseks kolmas või seitsmes päev valitud, mille puhul eeldatakse kindlat kordaminekut.

Unes esineb üks sageli kahe vastandina ning väljendab nii inimese üksindust kui ka abitust. See näitab, et just meelekindlus ja kangus on need omadused, mis aitaksid oma soove täide viia.

Elutee number 1

Kuidas arvutada oma elutee numbrit? See on väga lihtne: liida kokku oma sünnikuupäev, kuu ja aastaarv. Seejärel liida kahekohalise arvu numbrid omavahel veelkord kokku, saad ristsumma. Näiteks inimese, kes on sündinud 21.12.1997 elutee: 2 + 1 + 1 + 2 + 1 + 9 + 9 + 7 = 32; seejärel 3 + 2 = 5. Kui said summaks 11, 22 või 33, siis neid peetakse meisternumbriteks.

Number ühe positiivsed omadused: individuaalsus – julgus, algatusvõimelisus, leidlikkus, tugev isiksus, auahnus, kohusetundlikkus, otsustusvõimelisus.

Negatiivsed omadused: egoism – flegmaatiline, edev, kangekaelne, arg, võimuahne, silmakirjalik, valitsev, enesekeskne, pillaja, agressiivne, türann.

Karmaülesanne selles elus: loobumus

Pidev number 1, 11, 111 kordumine – sõnum inglitelt

111 – Energeetiline värav on sinu jaoks avatud. Vali oma mõtteid targalt sel ajal, kindlustades, et nad kattuvad su soovidega. See on märgiks, et teie jaoks on avanemas mõni uus võimalus. 111 on nagu ere välklambi sähvatus. Tähendab, et universum on jäädvustanud just teie selle hetke mõtted ning need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama.

Nõid Anete on kirjutanaud: “Number 1 nägemine viitab uutele algustele. Number 1 on julge number, mõnikord tuleb selle numbri nägemisel kõigepealt tegutseda ja seejärel alles mõelda. Selle numbri puhul tuleks tähelepanu pöörata terviklikkusele, tuleb endale teadvustada, et kõik algab meist endist. Kui number 1 on end juba mõnda aega ilmutanud, siis vihjab see sellele, et peaksid end vähem mõjutada laskma, välises maailmas peegeldub meie sisemine maailm. Number 1 palub sul mõelda, millist nägu sa maailmale näidata soovid, mida sa selles maailmas teha tahad ja kes sa olla soovid.”

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Numeroloogia: mida näitab sinu elutee number?

Numeroloogia: millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber?

Kodumaja numeroloogia: vaata, kas praegune kodu on sulle parim

Seotud