Täna kõrgub taevas superkuu! 5 maagilist toimingut täiskuuajaks

Täiskuuaeg kannab endas müstilist jõudu, mis aitab soovidel täide minna, vabaneda kõigest sellest, mis on oma aja ära elanud ning aitab luua endale soovitud tulevikku.

täiskuu, näeme teda eriti hästi, ta paistab meile suuremana.

Teadlased on leidnud, et täiskuu mõjutab inimesi – teeb veidi pööraseks! Täiskuuaeg sobib ka imehästi erinavateks rituaalideks ja maagiaks, mis kuuvalgel sooritatuna kannavad eriliselt võimsat väge. Siin on viis maagilist toimingut, mida võiksid lähipäevil kindlasti proovida, kuna maagilist täiskuurituaali, mis toob rikkuse ja külluse!

2. Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga

Kristalle on kõige parem laadida kasvava või täiskuu valguses. Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita.

Loe ka kuidas kristalle puhastada ja uue energiaga laadida.

3. Tee maagilist vett

Vesi on nii tavaline ja ometi nii salapärane. Vett saab laadida, talle sõnu peale lugeda ja siis selle abil maagilisi toimingud sooritada. Kõige lihtsam on kasutada otse allikast võetud vett, lausuda veeklaasi käes hoides head soovid ning asetada klaas aknalauale. Kui kodus leidub hõbelusikas, siis võib ka selle klaasi panna, see aitab ka halvad energiad eemal hoida. Hommikul tuleks esimese asjana veeklaas tühjaks juua, siis lähevad ka soovid täide.

Loe lisaks: Anastasia annab nõu: kuidas luua endale lihtsal viisil tervendavat võluvett

4. Mediteeri täiskuu paistel

Täiskuuaeg on hea selleks, et mineku negatiivsetel emotsioonidel minna lasta. Selleks sobib täiskuuöine andestamise meditatsioon.

Tervita kõike negatiivset, mis on sattunud su teele, armasta ja aktsepteeri kõike, kuna need õppetunnid ja olukorrad oled sa ise hinge tasandil endale kavandanud. Armasta ja aktsepteeri kõike nii teistes kui iseendas siin ja praegu. Armasta oma emotsioone.

Kui leiad oma elust kellegi (minevikust või olevikust), kelle vastu tunned midagi muud kui tingimusteta armastust ja aktsepteerimist, siis andesta talle ja endale.

Kujutle, et need, kellele sa pole andestanud, seisavad või istuvad sinu ees ja sa valad neile välja kõik, mis on su hinges ja südames. Ütled neile mõttes välja kõik selle, mida sa neile tavaliselt ei ütle või kardad öelda. Nüüd saad teha seda täiesti turvaliselt. Ja need inimesed kuulavad sind täie tähelepanuga, ei vaata kõrvale, ei ütle midagi vastu, lihtsalt võtavad kogu sinu öeldu täielikult vastu.

Ütle neile kõik välja oma südame- ja päikesekeskusest ja seejärel kujusta, kuidas kuldne armastav valgus täidab nii nemad kui sinu.

Kui see on täielikult toimunud, siis lased nad kõrgemale ja kõrgemale tõusta nagu õhupallid ja vabastad nad.

Ütle neile vähemalt kolm korda mõttes, samal ajal sügavalt hingates: “Ma andestan sulle ja vabastan su nüüd täielikult. Sa oled vaba minema valgusesse.” ja tunneta, kuidas kuldne kuuvalgus su keharakkudes liigub, samal ajal kui kui see inimene või inimesed hõljuvad ülespoole kuldsesse valgusesse.

5. Ennusta

Täiskuu ajal on kõik taevased kanalid avatud ning ennustused eriliselt täpsed. Seega on väga hea aeg tulevikku vaatamiseks. Proovi pendliga ennustamist:

Pendliks võid kasutada nii spetsiaalset pendlit, kui ka keti või nööri otsa riputatud sõrmust, ripatsit või muud sobivat asja. Enne ennustama asumist on hea pendel jooksva vee all ära puhastada ning kuuvalguse käes täis laadida. Vahetult enne ennustamist hoia pendlit mõnda aega peos ning kujutle, kuidas teie vahele tekib ühendus. Samuti tuleb pendliga kokku leppida, kuidas ta käitub eitava ja jaatava vastuse puhul. Näiteks eituse korral liigub ringjalt ning jaatuse korral edasi-tagasi. Kui see on tehtud, siis keskendu, jää taas erapooletuks ning palu pendlil näidata tõeseid vastuseid.

Loe ka: Täna ja homme taevas helendav Kalade superkuu toetab loovust, intuitsiooni ja ühendust kõrgemate jõududega

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud