Täna kohtub raadiomajas kosmilisteks kõnelusteks kodumaine vaimulike eliit

Täna õhtul kell 18 toimub raadiomajas ” Hallo, Kosmos!” 200. juubelisaate avalik salvestus, kus ainulaadses vestlusringis osalevad väärikad ja hinnatud ühiskonnategelased – Einar Laigna, Toomas Paul ja Vello Salo.

“See on üks väga eriline ja unikaalne õhtu – need härrad pole kunagi koos ühe laua taga istunud ja elu üle arutlenud. Olen väga õnnelik, et selline haruldane kooslus on kokku tulnud ja ootan suure huviga, kuidas meie mõtisklused kulgevad,” kommenteerib Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” autor Ingrid Peek.

Armastatud vaimulikud ja ühiskonnategelased arutlevad sise- ja väliskosmilisi fenomene uuriva saate avalikul salvestusel aktuaalsetel ja eksistentsiaalsetel teemadel – juttu tuleb nii paavsti viimastest furoori tekitanud sõnavõttudest kui ka hingelisest evolutsioonist ja inimeseks olemise mõistatusest.

Einar Laigna on vaimulik, teoloog ja ajaloofilosoof, mõõgameister ja kolonelleitnant, Toomas Paul on üks filosoofilisemaid kirikuõpetajaid, kultuuritegelane ja esseist, ühiskonnas aktiivne kaasamõtleja, Vello Salo on preester, literaat, tõlkija, kirjastaja, kahe sõjaväe sangar ja vaimulik.

“Hallo, Kosmos!” on sise- ja väliskosmiliste avaruste ja anomaaliate vaatlemisele pühendunud audiorännak, mis uurib maailmavaadete äärealasid läbi erinevate tunnetusakende. Esimene saade startis Raadio 2 eetris 13. juunil 2010 ning sel pühapäeval, 23. novembril kell 14 jõuab eetrisse 200. saade, mille avalikul salvestusel saavad osaleda kõik kosmosehuvilised.

“Hallo, Kosmos!” 200. juubelisaate avalik salvestus
Teisipäeval, 18. novembril kell 18
Eesti Raadio 1. stuudios
(Kreutzwaldi 14)

Vestlusringis osalevad Einar Laigna, Toomas Paul ja Vello SaloUksed avatud kell 17.30, algus kell 18, pilet ukselt 5.-

Sündmus facebookis, Kosmonautide Klubi, kõikide saadete arhiiv Raadio 2 kodulehel, http://halloskosmos.ee

Seotud