Täna ilmus inspiratsiooniraamat: Ingrid Peek “Hallo, Kosmos! Elu mõte”

Täna ilmus kirjastuselt Pilgrim uus inspiratsiooniraamat ” Hallo, Kosmos! Elu mõte”, kuhu Ingrid Peek on kogunud seitsme aasta jooksul Raadio 2 eetris küsitletud sadade värvikate inimeste mõtteid elust ja selle olemusest.

“Mis on elu mõte? Seda küsimust küsisin ma seitsme aasta jooksul ligi neljasajalt Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” külaliselt; need mõtteterad said suvel saatesarja lõpuks kokku ning sättisin selle toreda terviku jõulukingiks kaunite kaante vahele,” sõnab raamatu autor Ingrid Peek ja lisab: “Oma eluteel kõnnib inimene ise, aga sel rännakul võivad meile seltsiks olla sajad põnevad väga erinevate mõttemaailmadega tegelased, kes jagavad meiega oma mõtteid elust, selle olemusest ja mõtestamisest.”

Raamat “Hallo, Kosmos! Elu mõte” viib lugeja rändama eksistentsiaalsetele radadele.

Seitsme aasta jooksul kogutud mõttekillukesed menusaates külas käinud inimeste ilmavaadete kirevast kaleidoskoobist pakuvad inspiratsiooni niisama kulgejatele ja mõttemõlgutajatele kui ka elukutselistele elu-uurijatele ja eksistentsi sügavustesse sukeldujatele.

Selle üle, mis mõte on elul ja mis elu elavad meie mõtted, mõtisklevad raamatus teadlased, muusikud, enesearengu edendajaid, arstid, vaimulikud ja religiooniuurijad, psühholoogid ja terapeudid, šamaanid ja nõiad, vabamüürlased ja vandenõuteooriate uurijad, preestrid, ufoloogid, folkloristid, metafüüsikud, looduskaitsjad ja mitmete teiste elualade esindajad.

“Hallo, Kosmos! Elu mõte” on teine osa Kosmosesaate inspiratsiooniraamatute triloogiast. Esimene osa “Hallo, Kosmos! Palju õnne” ilmus möödunud aastal ning sisaldas sadade saatekülaliste isiklikke õnne valemeid.

Raamatu “Hallo, Kosmos! Elu mõte” esitlus toimub kolmapäeval, 6. detsembril kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus, kus raamatu koostaja Ingrid Peek vestleb eksistentsiaalsetel teemadel tuntud ajaloofilosoofi, teoloogi, mõõgameistri Einar Laignaga.

Vaata raamatu esitluse kohta lisa Facebookist.

Vaata raamatu “Hallo, Kosmos! Elu mõte” kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud