TÄNA: Ameerika neurokirurg räägib oma teispoolsuse kogemusest!

Täna kell 18 Toimub Von Krahlis Alkeemia Akadeemia, mille vestlusringis osalevad bestselleri “Tõendid taeva olemasolu kohta” autor dr Eben Alexander, psühholoog Marina Paula Eberth ja arst-hingehoidja Jüri Raudsepp.

“Taevas on reaalne,” räägib neurokirurg Eben Alexander, kes 2008. aastal haigestus meningiiti ja langes koomasse. Sellele järgnenud kehaväline ja surmajärgne kogemus tõestas talle, et meie teadvus eksisteerib ajust iseseisvalt ja surm on illusioon.

“Minu kogemus näitas mulle, et keha ja aju surm pole teadvuse lõpp, et inimkogemus jätkub ka haua taga. Ja mis veelgi olulisem – see jätkub Jumala pilgu all, kes armastab meid kõiki ja hoolitseb igaühe eest ning näitab, kuhu universum ja kõik inimesed selle sees lõppkokkuvõttes teel on,” kirjeldab neurokirurg oma elumuutvat kogemust. Ta usub, et teadus suudab peagi tõestada, et taevas ehk teispoolsus tegelikult eksisteerib.

Kodumaistest asjatundjatest osaleb vestlusringis Holistilise Teraapia Instituudi looja psühholoog Marina Paula Eberth, keda on alati huvitanud ka esoteerika ja müstika – transpersonaalses psühholoogias, holistilises teraapias ja psühho-spirituaalses nõustamises on tal võimalus ühendada oma elukutse ja nähtamatu maailm.

Teiseks spetsialistiks on pikalt Põhja-Eesti Regionaalhaigla arsti-pastorina töötanud Jüri Raudsepp. Hingehoidja tegeleb igapäevaselt patsientidega, kes on siit ilmast lahkumas ning osad neist on ka tagasi elule naasnud ning jaganud oma kogemusi teispoolsusest.

Eben Alexanderi ohtralt vastukaja ja vastuolulisi arvamusi tekitanud sensatsiooniline bestseller “Tõendid taeva olemasolu kohta”, mis troonis terve eelmise aasta Amazoni enimmüüdud raamatute edetabeli tipus, ilmus kirjastuselt Pilgrim mullu eesti keeles.

Alkeemia Akadeemia on eluülikooli täiendõpet pakkuv sündmustesari. Vestlusringides osalevad kõnelejad ja nende poolt käsitletavad teemad pakuvad elukogemust ja läbitunnetatud teadmisi. Varasematel sündmustel on esinenud: Igor Volke, Einar Laigna, Andres Juur, Mai-Agate Väljataga, Aigi Vahing, Tommyboy, Ain Mäeots, Martin Kruusvall, Tiina Tiitus, Mercedes Merimaa, Aleksandr Dreljov, Kristjan Puusild, Thule Lee, Natalia Trofimova, Sille Poola, Adik Levin.

Sündmust salvestab Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!”

Loe katkendeid Eben Alexanderi raamatust “Tõended taeva olemasolu kohta”I osa ja II osa

Uuri lähemalt raamatu kohta SIIT

Kuula R2 saadet “Hallo, Kosmos!” Marina Paula Eberthiga

 

ALKEEMIA AKADEEMIA VII

“Hingede rändamine & teispoolsuse võimalikkusest”

Täna, teisipäeval, 7. jaanuaril kell 18 Von Krahlis

EBEN ALEXANDER (USA), neurokirurg ja raamatu “Tõendid taeva olemasolu kohta” autor

MARINA PAULA EBERTH, psühholoog ja Holistilise Teraapia Instituudi looja

JÜRI RAUDSEPP, arst, vaimulik ja hingehoidja Põhja-Eesti Regionaalhaiglas

Pilet 9 eurot

Vaata sündmuse kohta Facebookist

***

Kuula varasemaid vestlusringe:

Alkeemia Akadeemia I – Sõltuvustest vabanemine – Aigi Vahing, Ain Mäeots, Tommyboy

Alkeemia Akadeemia II – Maailmalõpu eelõhtul – 2012 fenomen – Igor Volke, Einar Laigna, Mai-Agate Väljataga, Andres Juur

Alkeemia Akadeemia III – Õnnelike suhete saladus – Tiina Tiitus, Martin Kruusvall

Alkeemia Akadeemia IV – Tervis: Kevadväsimusest välja! – Mercedes Merimaa, Kristjan Puusild, Aleksandr Dreljov

Alkeemia Akadeemia V – Nõiakunst tänapäeval – Thule Lee

Alkeemia Akadeemia VI – Toit & tervis – Adik Levin, Natalia Trofimova, Sille Poola

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.