Täna algav Merkuuri retrograad Skorpionis toob kaasa pingelise ja konfliktiohtliku aja

Merkuur on retrograadis 31. oktoobrist kuni 20. novembrini. Merkuur on seotud suhtlemise, informatsiooni, mõtete, otsuste, transpordi, liikumise ja meie igapäevaste tegemistega. Sellel perioodil võime kogeda raskusi ja tõrkeid just nendes valdkondades.

Merkuuri retrograad Skorpionis toob esile meie alateadvusest varjatud teemad, saladused, peidetud tunded ning ka negatiivsed emotsioonid – hirm, kadedus, ärevus, armukadedus, ebakindlustunne.

Katsu sellel perioodil võtta elu pisut aeglasemalt, et suudaksid olla kohal ning oma tundeid ja mõtteid paremini märgata ja analüüsida. Kuna Merkuur mõjutab mõtlemist ja otsuseid, siis pole ime kui praegu tehtud valikud tunduvad sulle hiljem ebatavalised või lausa kummalised. Sinu loogika ja otsustusvõime on hetkel pisut teistsugune kui tavaliselt. Ka inimestevahelised konfliktid on hetkel kerged tekkima sel samal põhjusel – lihtsalt ei mõisteta üksteist ja saadakse asjadest valesti aru.

Praegu kerkivad üles kõik need nö rasked teemad, mis sinu heaolu ja arengut varjutavad või takistavad. Kasuta praegust aega selleks, et märgata, mis on need valupunktid, millele pead rohkem tähelepanu pöörama ja enda jaoks läbi töötama.

Praegune aeg ei ole hea selleks, et alustada uuel tööl, asutada firmat, minna reisima või alustada uut suhet. Kõik uus, mida praegu alustatakse edeneb visalt, lükkub edasi või muutub olulisel määral. Võimaluse korral tasuks kõik uued või riskantsed tegevused pisut edasi lükata. Alati ei ole see loomulikult võimalik ning selleks puhuks on hea, kui on olemas teadmine, mille tõttu asjad nii on. Merkuuri retrograadi ajal tasub seda infot lihtsalt meeles hoida ning mida avatum ja paindlikum sa ise olla suudad, seda paremini ka ettetulevaid ootamatusi talud.

Loe lisaks: Egiptuse horoskoop: vaata järgi, kes oled sina iidse ja müstilise Egiptuse astroloogia järgi

KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

ASTROLOOGIA ANNAB NÕU: just see on sodiaagimärgi järgi sinu õppetunniks selles elus

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Seotud