Täna, 9. märtsil toimunud noorkuu päikesevarjutus tõi endaga tohutult võimsa maagilise laenguga aja

Noorkuu möödus Maa ja Päikese vahelt kolmapäeval, 9. märtsi hommikul ning põhjustas sellega osades Kagu-Aasia maades ka täieliku päikesevarjutuse. Meil päikesevarjutust küll näha ei saanud, kuid tema mõju on siiski tugevalt tuntav. Kalade märgis loodav noorkuu kombineerituna päikesevarjutusega toob erakordselt jõulise maagilise perioodi, kus soovid ja unistused täituvad kiiremini kui kunagi varem.

Täielik päikesevarjutus leiab Maal aset kord aastas ning selle käigus heidab Kuu oma varju tumedaima osa – nimega umbra – Maale, ning seal, kuhu see satub, muutub olustik 1,5-4 minutiks pimedaks nagu pilkasel ööl. Seda juhul, kui Kuu katab kogu Päikese.

Sel korral oli päikesevarjutust võimalik vaadata Austraalias ning Ida- ja Kagu-Aasias ning selle tipphetk saabus täna, 9. märtsil kell 1:59 UTC. Täies hiilguses nägid päikesevarjutust Sumatra, Sulawesi ja mõnedes teistes Vaikse ookeani piirkondades olijad. Algas see Indoneesiast ja liikus kolm tundi kirde suunas üle Borneo ja Vaikse ookeani põhjaosa.

Maagilisest aspektist vaadatuna muudab päikesevarjutus noore Kuu loomise eriliselt võimsaks ajaks. Kuu on hetkel Kalade märgis, seega on eriliselt võimendunud kõik, mis on seotud tunnete, emotsioonide ja alateadvusega. Intuitsioon on tavapärasest tugevam ja seega on hea aeg müstikaga tegelemiseks. Nüüd sooritatud rituaalid ja palved on tugevama jõuga kui tavaliselt ning samuti on nende täitumise aeg kiirem.

Noore kuu loomise aeg on parim selleks, et jätta maha kõik negatiivne ning alustada uuelt ja puhtalt lehelt. Nüüd on hea aeg vabaneda seisvast energiast ja erinevatest blokeeringutest, mis takistavad sinu edasi liikumist ja arengut.

Võiksid kuu loomise ajal teha ka maagilist rituaali, mis võimaldab sinu soovidel paremini täide minna. Võta valge paber ning pane sinna kirja, millistest oma aja ära elanud asjadest, suhetest või teemadest sooviksid lahti lasta. Kujutle end seda tehes juba vabana ja murede juurest edasi liikununa. Kui kõik on kirja saanud, siis lausu mõttes: lasen kõigel, mida ma enam ei vaja, minna! Seejärel süüta paber kuumakindlal alusel põlema ning puhu tuhk allatuult või lase sel voolava veega minema kanduda.

Peaksid praegu pöörama ka tavalisest suuremat tähelepanu oma unenägudele ning usaldama rohkem oma sisetunnet. Sulle saadetakse märke, mis on sinu saatuse ja tuleviku osas olulised. Et oma tunnetust veelgi enam aktiveerida, võiksid kasutada ka intuitsiooni tugevdavaid ja selgeltnägemist arendavaid kristalle.

Vaata päikesvarjutust videost:

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud