Täna, 25. mail toimub noore superkuu loomine Kaksikute märgis – algab uus elutsükkel

Noor kuu loob end täna, 25. mail. See toob endaga uued algused, värsket energiat, uusi inimesi, mõtteid ja ideid. Loe lisa, mida võiksid teada seekordsest superkuust ning sellest, kuidas seda kõige paremini enda heaks tööle rakendada.

Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Kuna see periood ei kesta pikalt, siis tuleks seda aega juba varakult planeerima hakata, et kuu loomise aega maksimaalselt oma huvides saaks ära kasutada.

Kuu loomine on aeg, mil kuud pole taevas näha või on näha ainult maa varjuga kaetud kontuure. Must kuu on sama väekas abiline nagu täiskuugi – vanasti usuti, et selle kuutsükli loomus on maagiline ja avalduvad kontrollimatud jõud.
Kaksikute märk lisab praegusele Kuu loomisele vastakaid energiad. Kõige paremini suudad praegu kohaneda uute oludega siis, kui järgid oma intuitsiooni. Lase enda müstilisel sisemisel väel juhtida end õigele teele, mis avab sinu jaoks uued uksed. Võid kogeda suurenenud tundlikust, närvilisust või isegi meeleolulangust, kuid ära lase end sellest heidutada. Kuna seekordne noorkuu on ka superkuu, siis on selle mõju väga võimas ning nendel, kes on peenema tajuga, ongi keerulisem kogu seda energiatulva hallata. Proovi oma emotsioone kõrval jälgida ning ära lase neil sind enda alla matta. Tunneta, kuidas sa koged erinevaid tundeid ning lase neil siis minna. Nii saad lahustada ka tekkinud blokeeringuid ja seisma jäänud energiat.
Praegu on hea aeg reisimiseks ja plaanide tegemiseks selleks, et võtta oma elule uus suund või eesmärk. Saavutad inimestega hea kontakti ja tunned suhtlemisest rõõmu. Võiksid siluda ka sassis suhteid ja lahendada arusaamatusi. Saad kõik selle, millest soovid vabaneda, seljataha jätta ja liikuda edasi ilma mineviku koormata.
Kasuta noore Kuu uusi algusi toovat jõudu selleks, et puhastada oma kodu negatiivsest energiast salveisuitsu või soola abil. Kuidas seda teha, loe SIIT ja SIIT.
Selleks, et pöörata oma elus uus lehekülg ning lasta lahti oma aja ära elanud sündmustest, suhetest ja asjadest, tee maagilist rituaali.
Maagiline rituaal uuteks algusteks
Vajad:
  • Valge küünal (võid kasutada teeküünalt)
  • Vesi (võib olla allikavesi)
  • Sool
  • Väike kauss
  • Hõbedast lusikas (segamiseks)

Parim aeg rituaali sooritamiseks on vahetult peale pimeduse saabumist. Enne rituaaliga alguse tegemist võta endale hetk, et mediteerida ja rahustada oma meel. Kui tunned, et oled valmis, siis puista paar näpuotsatäit soola vette. Soola on kasutatud vaimseks puhastumiseks ning halva eemale tõrjumiseks juba aastasadu. Sega soolavett hõbelusikaga, lase soolal lahtuda ja lausu:
Vabastan end mineviku taagast, jätan olnu seljataha!

Piserda iseennast soolaveega üle, veendu, et vett läheks kindlasti pealaele ja talla alla.
Seejärel süüta küünal ning lausu: “Olen valmis kõigeks uueks, mis elul on mulle pakkuda. Võtan muutused vastu positiivselt ja ootan parimat.”
Nüüd ole pisut vaikuses ja rahus, mõtle nendele positiivsetele muutustele, mida sa soovid oma ellu. Lase küünlal lõpuni põleda.
Põnevaid uusi algusi ja maagilist Kuu loomist!


Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.