Täiskuuöö maagia: veerituaal, mis toob õnne ja armastust ning suurendab naiselikku külgetõmmet

Pühapäeval kõrgub taevas järjekordne täiskuu – seekord siis Kaljukitse märgis. Loe, mida see endaga kaasa toob ja kuidas teha naiselikku veetlust suurendavat veerituaali.

Mida toob kaasa Kaljukitse täiskuu?

Taevas kõrgub Kaljukitse tähemärgis täiskuu, mis toob kaasa suurenenud nõudlikkuse enda ja teiste suhtes. Tehakse plaane tuleviku osas ja keskendutakse oma ambitsioonide elluviimisele. Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna inimesed kipuvad olema pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad.

Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust. Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks terved ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Kristallideks võiksid praegu oma kaaslaseks, millega mediteerida või mida kaasas kanda, valida järgnevad:

  • Oonüks – annab jõudu ja aitab lahendada karmaga seotud küsimusi. Vähendab hirmu, toob selgust ja meelekindlust.
  • Suitsukvarts – maandab ja aitab näha asju nii nagu need on. Aitab stressi ja pingetega toime tulla ja leida endas tasakaal.
  • Obsidiaan – imab endasse negatiivset energiat, kergendab hirmudega toime tulemist ja õpetab ennast aktsepteerima.
  • Fluoriit – aitab aurat puhastada ja meelt rahustada, samuti kergendab vanade mustrite lahustumist. Kergendab õppimist ja mõistmist.

Täiskuurituaal, mis suurendab naiselikku külgetõmmet

Suvine elurõõmust ja väekusest pakatav loodus pakub palju võimalusi, et kasutada ära taimede jõudu ja energiat ning läbi maagilise rituaali seda ka endasse ammutada. Rituaaliks võid kasutada nii äsja sadanud vihmavett, allikavett, kui enda poolt õnnistatud ja kristallidega laetud vett. Vee puhul piisab umbes 0,5 liitrist, kuid võib olla ka palju rohkem. Korja suviseid kollaseid ja oranže lilli ning pane õied või õielehed vette. Lisa mõned terad soola, negatiivse energia eemale peletamiseks ning pisut kaneeli, mis tõmbab ligi armastust ja suurendab eneseusaldust. Lase maagilisel segul kuupaistes tunnike laadida.

Enne kui hakkad vett kasutama, loe peale sõnad: “Ma ammutan endasse maaema väge, naiselikku jõudu ja universumi armastust. Las õnn, rõõm ja jõud leiavad tee minu juurde!”. Siis kalla end maagilise lilleveega üle. Kui sa mingil põhjusel seda teha ei saa või ei soovi, siis piisab ka, kui kastad oma käed vette, ning niisutad veega oma nägu, käsi ja jalgu.

Loe lisaks, kuidas täiskuu mõjutab inimesi: Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud