TÄISKUU HOROSKOOP | Tänane täiskuu toob kaasa muutused kõigi sodiaagimärkide jaoks

Täna, 26. augustil loob end taas täiskuu, seekord Kalade sodiaagimärgis. Täiskuu toob kaasa uuenemise ja laseb meil selgema pilguga näha seda, kus me hetkel viibime ning millest on tarvis loobuda, et saaksid rakendada kogu oma potentsiaali arenguks. Loe, mida toob täiskuu kaasa sinu tähemärgile!

Seekordne täiskuu muudab inimesed ülimalt tundlikuks ja intuitiivseks. Üksteisemõistmine ja empaatiavõime suurenevad, inimesed on lahkemad ja arusaajamad. Kalade Kuu loob unistava ja müstilise meeleolu, pannakse suurt rõhku teemadele, mis on muidu varjul.

Kalad aktiveerivad aga ka piirangute ja enesepettusega seotud teemad. Kõik need, mille osas oled soovinud silmad kinni pigistada, nõuavad nüüd endaga tegelemist. Olukorras toob selgust Neitsi märgis viibiv Päike. See aitab meenutada, et on oluline hoida oma jalad maas ja teha aegajalt reaalsuskontrolli. Lisaks sellele aktiveerib Neitsi märk ka vajaduse hoolitseda oma keha, mõtete ja kodu puhtuse ja korra eest. Täiskuu ajal on seda suurepärane teha, sest korra loomisega ja vanast vabanemisega annad märku, et hoolid iseendast ja oma ümbrusest.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sinu jaoks toob täiskuu kaasa aja, kus leiad taas kindla pinna oma jalgade alla. Kui varasemalt oled tundnud, et elu kisub sind kord ühele, kord teisele poole, siis nüüd suudad sa end ebaolulistest asjadest distantseerida ja asuda tegelema nende teemadega, mis on sinu jaoks tõeliselt olulised. Täiskuu võtab sinu silmade eest roosad prillid, ning oled nüüd realistlikum ja praktilisem kui kunagi varem.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täiskuu toob sinu jaoks kaasa võimaluse avada oma meel ja tõusta kõrgematele sagedustele. Sinu jaoks on see tegelikult isegi lihtne ja loomulik, sest oled alatealikult alati tunnetanud, et sul on varjatud võimeid, mida suudad vajadusel kasutada. Praegu on hea aeg ka selleks, et aidata neid sõpru või lähedasi, kes tunnevad end täiskuu tõttu närviliselt või ebakindlalt. Sinu lähedus ja tundlik meel aitab leida lahendusi ja tuua rahu ka teistele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sinu elus mängivad olulist rolli inimsuhted ja see, kuidas sa oma lähedastega läbi saad. Nüüd kerkivad üles teemad, mis lasevad sul näha, kas elad ikka iseenda elu või oled end üleliia pühendanud teiste teenimisele ja nende heaolu tagamisele. Kui sinu elus on midagi, mis nõuab sult liigset vaeva, kurnab sind, takistab sul iseendale pühendumast, siis nüüd on aeg selleks, et laseksid sel oma elust rahulikult minna.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Täiskuu juhib tähelepanu sellele, et sinu igapäevased valikud peaksid olema tehtud sinu heaolu silmas pidades. Sa soovid hoida asju kontrolli all, kaasa arvatud neid, mille eest peaks tegelikkuses ehk keegi teine vasutama. Leia endas meelekindlus teha lõpp kõige sellega, mis koormab sinu hinge ja keha ning ei anna midagi vastu. Nüüd on hea aeg vabaneda ka halbadest harjumustest ja inimsuhetest, mis mõjuvad sulle halvasti.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Täiskuu toob sulle uusi võimalus ja põnevaid seiklusi. Sulle tehakse pakkumine, millest sa ei saa keelduda. Võid tutvuda uue inimesega, kes toob sul ellu uudsust või siis tuleb mõnelt tuttavalt ettepanek, mis laseb sul avastava elu ja paremini iseennast tundma õppida. Ole julge ja ütle elule “jaa!”. Areng ja imed toimuvad ainult mugavustsoonist väljaspool.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Täiskuu toob esiplaanile sinu töö ja hobidega seotud eluvaldkonna. Nüüd pead enda jaoks selgeks mõtlema, mis on takistanud sul olemast veelgi tõhusam ja edukam. Ehk on sul mõni unistus, mis on ikka ja jälle tahaplaanile nihkunud ja täitmata jäänud? Nüüd on aeg teha korralik plaan ja asuda seda ka meelekindlalt täide viima.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nüüd tunned, kuida sind köidab võimalus õppida midagi uut ja ammutada enda jaoks teadmisi valdkonnas, mis on alati tundunud põnev ja väljakutseid pakkuv. Jäta hirm ja kõhklused selja taha ja liigu oma unistuste poole. Seekordne täiskuu toob sulle julgust ja söekust, et oma pöörasemaidki unistusi teoks tegema asuda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nüüd kerkivad üles teemad, mis on seotud majandusliku kindlustatuse ja rahaga. Sulle meeldb teha plaane ja omada oma finantside üle täielikku kontrolli. Enne mõtled mitu korda, kui millegi peale raha kulutad. Seekordne täiskuu toob sinus esile poole, mis laseb sul senisest enam elu usaldada ja teha investeeringuid, mis varasemalt oleksid tundunud liiga riskantsed, kuid nüüd näed, et tegelikkuses tasus riskimine küllaga ära.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sul on alati olnud kõrged standardid, kuid mõne koha pealt peaksid sa suutma oma latti pisut madalamaks lasta ja olla realistlikum. Seekordne täiskuu paneb sind tunnistama, et kuna sa ise ei ole samuti alati täiuslik, siis võib vahel lubada ka teistel eksida. Sa leiad oma südames jõudu, et teistele pisut leebema pilguga vaadata…ja muidugi ka iseendale.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nüüd tuleb sul hakata tegelema oma sisemise iluga. Täiskuu toob esile teemad, mis vajavad sinu poolt üle vaatamist, et saaksid areneda, õppida ja kasvada. Tõeline väline ja sisemine ilu saavad eksisteerida ainult inimeses, kes on enesega rahujalal ja harmoonias. Leia võimalus endaga tööd teha ja lahendada valupunkte, mis on toonud su ellu pinget ja rahulolematust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sinu jaoks toob Kalade täiskuu kaasa kuhjaga uut inspiratsiooni. Sa ei karda vajadusel piire ületada ja astud praegu kergesti väljaspoole mugavustsooni. Just seal, kus pead end pisut proovile panema ja veidi kohanema, on sinu jaoks peidus motiveerivad leiud. On hea aeg elus uue lehekülje keeramiseks ja vabanemiseks kõigest sellest, mida sa ei vaja.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Täiskuu toob teravalt ja armutult välja selle, mis ei ole sinu elus tasakaalus. Sa tead suurepäraselt, mida peaksid tegema, kuidas oma meelt rahustama ja elu tasakaalu viima, kuid pahatihti ei jõua sa headest mõtetest kaugemale. Nüüd pannakse sind reaalsete faktide ette, mis näitavad, et kui soovid tõesti oma ellu muutusi, siis tuleb hakata tõsiselt ja pühendunult tegutsema.

Loe lisaks: HOMME ON TÄISKUU! Maagiline rituaal, mis aitab küllust, raha ja rikkust ligi tõmmata

5 SODIAAGIMÄRKI, mille esindad ei lähe kunagi tagasi oma endise kallima juurde

Šamaan Anu Pahka nõuanded: õunapuu maagiline vägi aitab leida armastust ja jääda lapseootele

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

Seotud