Täida kõik oma soovid maagilise väe abil

Selleks, et sinu salasoovid ja julgeimadki unistused täituksid, pole tähtis, kes sa oled, pole tähtis, kus sa oled, pole tähtis, milline on su praegune olukord – killuke igapäevamaagiat võib muuta kogu su elu!

Sadades põlisrahvaste kultuurides on selle eest, mida saada tahetakse, tänatud enne selle saamist, loodud on keerukaid tseremooniaid, et anda oma tänu väljendamisele võimalikult rohkem energiat. Egiptlased pühitsesid iidsetest aegadest peale Niiluse üleujutusi, et kindlustada jõe veerikkust; Ameerika indiaanlased ja Austraalia aborigeenid esitavad vihmatantse, mitmed Aafrika suguharud korraldavad enne jahileminekut toiduga seotud tseremooniaid ning igas kultuuris ja religioonis tähendab palve tänulikkuse väljendamist enne soovitu saamist.

Külgetõmbeseadus ütleb, et sarnane tõmbab sarnast, mis tähendab, et sa pead kujutama oma meeles midagi sarnast või looma võrdkuju sellest, mida tahad. Seejärel, et soovitut külge tõmmata, tuleb tunda nagu oleks see sul juba olemas, nii et su tunne peaks olema samasugune, nagu tunneksid end siis, kui sul on soovitu olemas. Kõige kergem viis, kuidas seda teha, on olla tänulik selle eest, mida sa tahad saada – enne selle saamist. Kui sul pole varem pähe tulnud kasutada tänulikkust selleks, et saada mida tahad, siis nüüd oled sa avastanud veel ühe tänulikkuse jõu maagilistest aspektidest.

“Kes on tänulik (praegu), sellele antakse (tulevikus), ja tal on rohkem kui küllalt, aga kes ei ole, sellelt võetakse ära seegi, mis tal on. “

Sellega, et oled siiralt tänulik soovi täitumise üle enne selle täitumist, kujundad sa oma meeles kujutluspildi, et sul on see olemas, tunned nagu oleks see sul olemas, ja sinu osa on täidetud. Kui hoiad seda kujutluspilti ja tunnet kestvalt meeles, siis su soov täitubki maagiliselt.

Sa ei tea, kuidas sa soovitu saad, ja sinu asi pole seda välja selgitada. Sa ju ei taha teada, kuidas gravitatsioon sind maa küljes hoiab, kui jalutama lähed? Sa usud ja tead, et gravitatsiooniseadus hoiab sind kindlalt maa peal. Samamoodi pead sa uskuma ja teadma, et kui oled tänulik selle eest, mida tahad, siis see saadetakse maagilisel viisil sinu juurde, sest selline on universumi seadus.

Mida sa praegu kõige rohkem tahad?

Võta nimekirjad, mille oled koostanud, ja vali selle maagiaharjutuse tegemiseks kümme suurimat soovi. Sa võid valida need kümme soovi erinevatest eluvaldkondadest, näiteks raha, tervis, kodu ja suhted, või siis ühest valdkonnast, mida sa väga tahad muuta. Väljenda oma soove selgelt ja konkreetselt, et näeksid, kuidas selle harjutuse tagajärjel tekivad maagilised muutused. Kujuta ette, et paned universumis tööle maagilise korra, et soovid täituksid, sest tegelikult just seda sa külgetõmbeseadust kasutades teedki.

Istu arvuti taha või võta pliiats ja märkmik ning tee eraldi leht oma kümnest tähtsaimast soovist järgneval viisil, nagu need oleksid juba täitunud. Tänan, tänan, tänan ………., ja kirjuta oma soov, nagu oleks see juba täitunud. Näiteks: Tänan, tänan, tänan ideaalse partneri eest!

Kirjutada kolm korda järjest tänan on võimas asi, sest see ei lase sul sõna sisust üle libiseda ja suurendab su keskendumist tänulikkusele. Sõna tänan ütlemine kolm korda järjest on maagiline vormel ka seepärast, et kolm on universumi kõige uue loomise matemaatiline number. Näiteks, ühe lapse saamiseks on vaja üht naist ja üht meest. Mees, naine ja laps on kokku kolm ja moodustavad uue loodu. Seesama kolme reegel kehtib kogu loomise kohta universumis, kaasa arvatud sinu soovide täitumine, ja kui ütled kolm korda järjest tänan, siis kasutad maagilist loomise numbrit ja salajast maagilist vormelit!

Iga soovi küllastamiseks tänulikkuse maagilise väega alusta esimesest soovist nimekirjas ja kujutlusvõime abil vasta mõttes järgmistele küsimustele, nagu oleks su soov juba täitunud.

1. Milline tunne sul oli, kui su soov täitus?

2. Kes oli esimene inimene, kellele sa oma soovi täitumisest rääkisid, ja kuidas sa sellest rääkisid?

3. Mis oli see suurepärane asi, mida sa tegid, kui su soov täitus? Kirjelda võimalikult palju üksikasju.

Lõpuks loe iga soov veel kord üle ja rõhuta maagilist sõna tänan, et tunneksid seda endas võimalikult tugevalt.

Kui sa tahad teha midagi tõeliselt võimsat ja väga toredat, siis võid valmistada maagiatahvli, kuhu paned oma soovidest pilte. Lõika pildid välja ja kinnita need tahvlile, mis on kohas, kust võid seda sageli näha. Kirjuta tahvlile suurte paksude tähtedega TÄNAN, TÄNAN, TÄNAN.

Kui sul on perekond, siis võid teha maagiatahvlit koos kogu perega, sest lastele see meeldib! Kujuta ette, et sinu maagiatahvel on tõeliselt maagiline, ja iga kord, kui kinnitad sellele pildi, hakkab see kohe sinu suunas liikuma. Sinu pidev tänulikkus tõmbab seda magnetiga sinu ellu.

Allikas: Rhonda Byrne “Maagia”

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.