Taevased energiad: võta kristallide abil inglite maailmaga ühendust

Rahvusvaheliselt tuntud ingliteemadest kirjutav autor Doreen Virtue jutustab sellest, kuidas erinevate kristallide abil tervendada ja inglitega ühendust võtta.

Inglid on meie seas praegu rohkem kui kunagi varem. Aina kasvab inimeste arv, kes on kohtunud nende taevalike olenditega, kes on andnud neile sõnumeid, toonud tervendust või päästnud nende elu. Inglitega saa suhelda ka mineraalkivide abil. Need on ingellikku energiat võimendavad kristallid. Nad toimivad sarnaselt kellade ja raadiote sees olevate kristallidega, mis küll võimendavad hoopis teist liiki energiat.

Olen avastanud, et inglite maailmaga on lihtne ühendust võtta just kristallide abil. Kristallid toimivad nagu megafonid, mis muudavad inglite sõnumid meile selgelt arusaadavaks, võimendades ka nende poolt saadetavat tervendavat energiat. Alljärgnevalt loetletud kristallid on erilisel moel seotud inglite maailmaga.

Mäekristall. Kandke mäekristalli kaelakee küljes või asetaga oma “kolmanda silma” piirkonda. Tajute kergelt torkivat tunnet või tasast õhu liikumist. See tähendab, et kristall suunab ingelliku energia justnagu läbi prisma teie suunas.

Roosa kvarts. See kivi sobib hästi südametshakra ehk armastusega seotud energiakeskuse avamiseks ja tasakaalustamiseks. Mida enam on see tshakra inimesel avatud, seda enam on ta võimeline vastu võtma inglite saadetavat jumalikku armastust.

Ametüst. Sel ilusal lillakal kristallil on väga kõrge vibratsioon. Mõned inimesed tunnevad, et see ergutab neid samamoodi nagu kofeiin. See võimas kristall aitab avaneda teie “selgelt teadmise” energiakeskuseks oleval kroontshakral. Ametüst aitab teil kiiremini vastu võtta informatsiooni Jumala kõikvõimsast teadvusest või kollektiivsest alateadvusest.

Kuukivi. Kaunis opaalisarnane kuukivi aitab teil tõsta vaimset vibratsioonisagedust. Samuti aitab see teil ühendust saada inglite maailma kõrgete energiatega. Kuukivi värv sarnaneb inglite läbipaistva iluga.

Lasuriit. Taevasinist kuninglikku värvi kivi, mida on hea kasutada selgeltnägemisvõime suurendamiseks. Parandab nähtamatu maailma ja kõrgemate dimensioonide nägemise võimet.

Labradoriit. Imeilusa rohekassinise kivi kirkaimad toonid meenutavad pärlmutri rikkamaid varjundeid. Labradoriit aitab teil tõsta oma intuitsiooni vibratsioonitaset ja annab võimaluse olukorrale inglipilguga vaadata. See kivi võimaldab teil egotasandi uskumustest kõrgemale tõusta ning vaadata olukordadele kõrgemast perspektiivist.

Allikas: Doreen Virtue raamat “Tervendamine inglite abiga”


Seotud