Taevas särab Amburi sodiaagimärgi täiskuu, mis lihtsustab uute suhete sõlmimist

Täiskuu suudab üles tõsta kõik selle, mis on meie alateadvuses peidus ja hinges varjul. Kas see, mis pinnale kerkib, saab olema sinu jaoks positiivne või negatiivne kogemus, sõltub paljuski sinu enda meelestatusest ja valmisolekust. Loe, mida Amburi sodiaagimärgi täiskuu endaga kaasa toob, mida praegu tasub teha ja mida on mõistlikum vältida.

Ambur märgi Kuu toob kaasa optimistlikud ja peaaegu muretud ajad, kus sobilikud tegevused on seotud liikumise, mängimise ja võistlemisega

Inimesed kipuvad praegu olema väga otsekohesed ja avatud. See võib ühelt poolt lihtsustada uute suhete sõlmimist, kuid võib omakorda ka suhtlemist pingestada, eriti siis kui ei mõelda, enne kui midagi öeldakse.

Vältima peaks liigset kiirustamist, hooletust ja hoolimatust. Väga hea on praegu tegeleda meelt rahustavate meditatsioonidega ja retkedega loodusse.

Tervise seisukohast tasub praegu olla ettevaatlik puusade, reite, vere, veresoonkonna ja maksaga seonduvaga. Samuti tasub pigem vältida alkoholi.

Jälgida tasub ka oma unenägusid, sest praegu saadetakse sulle märke ka sealt kaudu. Uned tasub üles kirjutada, sest siis ei lähe need meelest ning saab nende tähenduse üle rahulikult mõelda.

Šamaan Anu Pahka armurituaal täiskuu ajaks

Kui tahad armuda õigesse inimesse ja elada temaga kogu oma elu, siis loe loitsu allikaveele. Täiskuu kesköösel kalla allikavesi savikannu ja pane ümber punane villane lõng, millele oled eelnevalt teinud kolm sõlme.

Esimest sõlme sidudes ütle ARMASTUS.

Teist sõlme sidudes ütle ÕNN.

Kolmandat sõlme sidudes ütle TRUUDUS.

Jäta kann veega ööseks aknalauale. Päikesetõusul võta kaks pokaali ja kalla need laetud vett täis.

Seejärel ütle loits: „Ühendan Jumala sulase (nimi) ja Jumala sulase(kallima nimi) südamed ja hinged. Voolav vesi meid kahte ühendab, mitte keegi meid ei lahuta ja riidu eiaja. Ainult surmal on õigus meid lahutada. Joon ma vee kahe eest, et armastus ei iial otsa saa! Aamen.“

Peale seda joo mõlemast pokaalist pool ära ja kalla ülejäänud vesi ühte klaasi kokku ning joo ära, kujutledes õnnelikku elu oma kallimaga.

Rituaal pärineb šamaan Anu Pahka raamatust „Nõiakatla tarkuseterad“.

Põnevat täiskuuööd!

Seotud