Taevas kõrgub Must Kuu: toimub uue Kuu loomine Kaalude märgis

Kuu loomine on aeg, mil Kuud pole taevas näha või on näha ainult Maa varjuga kaetud kontuure. Seekordset Kuud kutsutakse Mustaks Kuuks. Must Kuu on sama väekas abiline nagu täiskuugi – vanasti usuti, et selle kuutsükli loomus on maagiline ja avalduvad kontrollimatud jõud.

Mis on Must Kuu?

Praegu taevas kõrguvat Kuud kutsutakse Mustaks Kuuks. See tähendab, et samas kalendrikuus on toimunud kaks uue Kuu loomist. See aga oleneb, kus piirkonnas planeedil Maa seda vaadelda. Vastavalt asukohale toimub uue kuu loomine kas 30 septembril või 1. oktoobril. Kui elada piirkonnas, kus Kuu loomine jääb 30. septembri kuupäeva, siis tähendab see, et toimub juba teine Kuu loomine ühe kalendrikuu jooksul ehk Must Kuu.

Kuu loomine Kaalude tähemärgis

Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Kuna see periood ei kesta pikalt, siis tuleks seda aega juba varakult planeerima hakata, et Kuu loomise aega maksimaalselt oma huvides saaks ära kasutada. Seekordne noore kuu loomine toimub Kaalude tähemärgis, seega on esiplaanil harmoonia ja armastusest kantud suhtlemine.

Kuu liikumine kaaludesse toob kaasa harmoonilise õhkkonna, kus valitseb tasakaal ja inimestevaheline hea läbisaamine. Otsused tehakse läbimõeldult ja kaalutletult ning pigem lähedastega arvestades, kuna just praegu on inimestel suurenenud kaastunne, empaatiavõime ja sõbralikkus.

Praegu on sobilikud tegevused, mis on seotud inimestevaheliste suhete ja nende harmoniseerimisega. Edukalt laabuvad läbirääkimised, koosolekud, leppimine ja andestamine. Hea aeg on ka kihlumiseks ja abiellumiseks. Samuti soosib Kuu seis kaunite kunstidega tegelemist, mediteerimist ja maagiliste rituaalide läbiviimist, mis suurendavad rahulolu, harmooniat ja naiselikkust.

Noore Kuu loomine on hea aeg ka selleks, et puhastada ja uuesti laadida oma kristalle. Alusta sellest, et puhastad kristallid jooksva vee all (veega ei tohiks puhastada seleniiti, kaltsiiti, hauliiti ja malahhiiti) või lase neil puhastuda viirukisuitsus. Viirukitest sobivad väga hästi sandel, salvei ja lavendel. Kuna uus Kuu toob kaasa jõulise puhta energia, siis asetagi kristallid lihtsalt aknalauale, et Kuu energia neile võimalikult hästi ligi pääseks ning neid laeks.

Head kuu loomist!

Seotud