Taevas kõrgub jõulise mõjuga Lõvi sodiaagimärgi täiskuu

Taevas särab Lõvi märgist mõjutatud täiskuu, mida kutsutakse ka lumekuuks, kuna harilikult on veebruar kõige külmem ja lumerohkem aeg. Seekordne täiskuu annab meile jõudu ja enesekindlust, et tegeleda kõigi nende teemadega, mis on siiani muret valmistanud või takistuseks olnud. Tähelepan tuleks pöörata väliselt sissepoole ning hea oleks tegeleda oma emotsioonidega.

Lõvi sodiaagimärk toob inimestes esile soovi olla tähelepanu keskmes. Ollakse dramaatilisemad kui tavaliselt ning kiputakse vahel ka oma emotsioonide väljendamise osas liiale minema. Praegu tasuks teadlikult jälgida, millised tunded üles kerkivad ning kasutada täiskuu poolt mõjutatud perioodi oma sisemaailmaga tegelemiseks. On hea tegeleda endasse vaatamisega ja mediteerimisega. Proovi: Lihtne meditatsioon algajale.

Praegu on hea aeg ka suhtlemiseks, külas käimiseks ja pidude korraldamiseks. Inimesed on avatud, tahetakse näidata end parimast küljest ning ka seksuaalne pool on aktiveerunud. See tähendab nii kirglikku armumist kui ka võimalust hoopis tulisteks tülideks. Enne kui reageerid, loe mõttes kümneni.

Seekordse täiskuu ajal tasub olla tähelepanelik oma tervise osas. Lõvi märgi Kuu ajal on võimalik igasugused liigsest pingutamisest ja stressist tulenevad tervisemured, kuna soovitakse olla kõigist parem ja välja paista oma saavutustega. Tasuks hoida ka selga ja südant. Hea aeg on tegeleda oma päikesepõimiku tasakaalustamisega läbi meditatsiooni.

Loe lisaks: Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Seotud