Suur päikesevarjutuse horoskoop 12 sodiaagimärgile

30. aprillil kell 23.28 toimub Kuu loomine – sel hetkel ühinevad Päike ja Kuu sodiaagiringis Sõnni märgis, alguse saab uus kasvutsükkel. Seekordne noorkuu on erilise väega, kuna sellega kaasneb päikesevarjutuse jõuline energialaeng. Päikesevarjutus annab noorkuule jõudu juurde. See on tulevikule väe andmise, järgnevaks pooleks aastaks plaanide paika panemise ja soovide teele saatmise aeg, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehel

Kuu loomise ajal on Päike ja Kuu alati samas kraadis sodiaagis, päikesevarjutus tekib aga siis, kui Kuu jääb täpselt Päikese ja Maa vahele – siis jääb Kuu vari päikesekettale ette. Seekordne on osaline päikesevarjutus. See kosmiline sündmus ei ole küll Eestis nähtav, ent on sellegipoolest energeetiliselt tugeva mõjuga.

Praegu siseneme nn varjustuste koridori – see on umbes kahenädalane periood, mis algab seekordse Sõnni päikesevarjutusega ja lõpeb 16. mai hommikul toimuva kuuvarjutusega Skorpionis. See on eriline ajajärk, mil kerkivad esile saatuslikud asjaolud. Öeldakse, et karma kotisuu on siis avatud!

On planeerimise ja soovimise aeg. Oluline on võtta aega üksi olemiseks, endasse vaatamiseks, plaanide ja soovide paika seadmiseks, täpseks sõnastamiseks ja kirja panemiseks. Sisendusjõud on tugev ning kui usaldad universumit, saad nüüd oma tegemistele tuge ja õnnistust. Sea endale sihid, mille poole liikuda järgneva poole aasta jooksul!

See on aeg oluliste muudatuste tegemiseks, oma elu ümber kujundamiseks. Päikesevarjutuse päeval on tegevusse tormamiseks vara, plaane saad hakata ellu viima lähipäevil ja samm-sammult. Info, mida tegutsemiseks vajad, võib praegu veel olla varjatud, aga sul tuleb terane ja tähelepanelik olla – oluline teave jõuab peagi sinuni.

Alati on taevaste sündmuste astroloogiline mõju igaühele meist veidike erinev. Millistel teemadel võiksid plaane teha sina, milliseid soove võiksid teele saata? Palju sõltub sellest, millises astroloogilises majas Kuu loomine sinu kaardis toimub.

Loe, milliseid võimalusi pakub 30. aprilli noorkuu sulle päikesemärgist lähtuvalt!

♈️ JÄÄR 21. märts – 19. aprill

Kuu loob su 2. astroloogilises majas, mille peamisteks teemadeks on väärtushinnangud ja nii vaimsed kui materiaalsed väärtused. Algab hea aeg materiaalse külluse loomiseks, äriplaanide tegemiseks ja rahaasjade korraldamiseks, uuele ettevõttele aluse panemiseks. Endas tasub arendada kannatlikkust, püsivust ja sihikindlust. Lahti tuleb lasta kangekaelsusest ja kitsarinnalisusest.

♉️ SÕNN 20. aprill – 20. mai

Päikesevarjutusega noorkuu toimub sinu sodiaagimärgis ehk sinu 1. astroloogilises majas. Eluterve egoism, iseenda vajaduste esikohale seadmine, enda soovidest lähtumine on omal kohal. On aeg arendada iseennast kui isiksust, mõtestada enda jaoks lahti, mida elult tegelikult vajad ja ootad ning teha otsustavaid samme unistuste täitmise suunas. Tähelepanu vajab nii hing, vaim kui keha. On sobiv aeg treeningute alustamiseks, füüsise tugevdamiseks, haigustest vabanemiseks.

♊️ KAKSIKUD 21. mai – 21. juuni

Päikesevarjutus sinu 12. astroloogilises majas toob varjatud teemad ja saatuslikud asjaolud päevavalgele. Sul on kergem mõista, et oled osa suuremast tervikust, et oleme kõik omavahel seotud. On hea aeg tunnetuse ja kujutlusvõime arendamiseks, sisemiseks tervenemiseks, vaimsete praktikate või müstikaga tegelemiseks. Toidu, joogi ja ravimite suhtes võib su keha tavapärasest tundlikum olla. Vabaneda tuleks nüüd õpitud abitusest ning sõltuvuskäitumistest.

♋️ VÄHK 22. juuni – 22. juuli

Noorkuu hakkab kasvama sinu 11. astroloogilises majas, mis on seotud sotsiaalse suhtluse, sõprade, mõttekaaslaste ja koostööpartneritega. Nüüd on oluline kuuluda gruppi, olla osa suuremast tervikust, teha teistega koostööd ja liikuda ühiste eesmärkide poole. Tegele võrgustiku loomisega, uute kontaktide tekitamisega, tee teistega koos uljaid tulevikuplaane. Ole avatud, arenda suhtlusoskust ja kasuta huumorimeelt, väldi eraldatust ja isepäist tegutsemist.

♌️ LÕVI 23. juuli – 22. august

Päikesevarjutus toimub sinu 10. astroloogilises majas, avades uksed pöördeliste muudatuste tegemiseks karjäärivallas, sillutades teed tuleviku kindlustamiseks, suurema vastutuse võtmiseks, avaliku tunnustuse ja edu saavutamiseks. Tee otsustavaid töiseid muutusi, liigu unistuste suunas lähtudes oma südamehäälest. Arenda juhtimisoskust, ära pelga vastutust. Vabaneda tuleb kontrollimisvajadusest ja liigsest kriitilisusest nii enese kui teiste suhtes.

♍️ NEITSI 23. august – 22. september

Noorkuu sünnib sinu 9. astroloogilises majas, andes võimalusi suunduda tõeotsinguile, avardada maailmapilti, õppida ja reisida. On vabaduse ja seikluste aeg! Periood on soodne õpingute alustamiseks uuel erialal või kunagi pooleli jäänud haridustee jätkamiseks. Liigu palju ringi, võimalusel sõida kaugele, suhtle avatult inimestega, kellel on sinust erinev maailmavaade ja taust – kõik see toob sulle uusi teadmisi. Tasub arendada mõõdukust, tasakaalukust, vältida liialdamist ja ülepingutamist.

♎️ KAALUD 23. september – 23. oktoober

Kuu loomine toimub sinu 8., sisemise ümbersünni astroloogilises majas. On aeg avatud pilgul peeglisse vaadata, saladustele jälile jõuda, sisemiste hirmude ja hingetraumadega tegeleda, et neist terveneda ning elukvaliteet uuele tasandile viia. See on sügavate sisemiste muudatuste aeg, mis sobib veel ka ühisvara küsimustega tegelemiseks, usaldusväärsete partneritega ühise äri loomiseks ja edendamiseks. Hingesugulus ja seksuaalne klapp on olulised teemad, vältida tuleb võimuvõitlust ja armukadedust.

♏️ SKORPION 24. oktoober – 21. november

Päikesevarjutus leiab aset sinu 7. astroloogilises majas, mis on seotud partnerlussuhetega ja armuasjadega. Algab soodne aeg muudatuste tegemiseks armastuse ja suhete tandril. Arenda suhtlus- ja läbirääkimisoskust, too harmooniat ja hoolitsust partnerlussuhetesse. Kooselu võiks ametliku abielu tasandile viia. Kui oled üksik, siis visualiseeri, millist kaaslast ellu soovid, tegele sisemise tasakaalu saavutamisega selle nimel, et olla valmis pikaajaliseks õnnelikuks suhteks. Väldi ennastsalgavat pingutust teiste tähelepanu ja heakskiidu nimel, jää suhetes iseendaks!

♐️ AMBUR 22. november – 21. detsember

Noorkuu hakkab kasvama sinu 6. astroloogilises majas, mis on seotud tervise, töö ja igapäevaharjumustega. Arenda endas korraarmastust ja organiseerimisvõimet, märka detaile, võta vastutust. Sul tekib võimalusi uute tööülesannete saamiseks, vajadusel ka uue töökoha leidmiseks. On hea periood igapäevase rutiini tervislikumaks muutmiseks, treeningu alustamiseks, teadlikuks toitumiseks ning tervisealaste teadmiste täiendamiseks. Väldi seejuures liig ranget päevakava või dieeti, ära ole liiga nõudlik – juuksekarva pole mõtet lõhki ajada!

♑️ KALJUKITS 22. detsember – 19. jaanuar

Kuu loomine toimub sinu 5. astroloogilises majas, mille peamised märksõnad on looming, mängulisus, romantika, naudingud, lõbu ja hobid, lapsed ja lapsemeelsus. On aeg märgata elu lõbusamat poolt, lubada endale puhkust ja meelelahutust. On suurepärane aeg tutvuste loomiseks vastassooga, mänguliseks flirtimiseks, seltskonnas säramiseks, lastega suhtlemiseks ja enda sisemise lapsega kontakti loomiseks. Eluterve enesekesksus on igati positiivne, ent ära lase sel ülbuseks paisuda.

♒️ VEEVALAJA 20. jaanuar – 18. veebruar

Noorkuu sünnib sinu 4. astroloogilises majas, mis on seotud pere, kodu, juurte ja turvalise seljatagusega. Algab hea aeg suhete parandamiseks vanematega, suguvõsa jõu ja väe toomiseks oma ellu, oluliste asjade selgeks rääkimiseks lähedastega, kodus muudatuste tegemiseks või uude kohta kolimiseks. On aeg jälgida ja teadvustada tundeid ja sisemisi vajadusi, vabaneda ebakindlusest

♓️ KALAD 19. veebruar – 20. märts

Kuu loomine toimub sinu 3. astroloogilises majas, mille märksõnadeks on suhtlemine, õppimine ja liikumine. Algab periood, mil tasub arendada suhtlemis- ja esinemisoskust, tihendada sidemeid õdede-vendade ja naabruskonna inimestega. Tasub õppida, infot koguda, lühireise ette võtta ja tutvusi luua, ehk ka uus auto soetada. Mõtete avaldamine ja kirjatöö tegemine läheb ladusalt. Vabaneda tasuks mõtete killustamisest ja sisemisest ärevusest.NB! Mõistagi ei võta üks väike päikesemärgihoroskoop kunagi kokku kõiki Sinu ees avanevaid võimalusi, tegutse julgelt lähtudes enda sisetundest, usalda ennast ja universumit!

Õnne🍀, edu🏆 ja soovide✨ täitumist!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Alexis Varnum: Päikesevarjutuse energia avab tee suurtele elumuutustele

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.