Superkuu ja kuuvarjutus on parim aeg väekaks rituaaliks: vallanda oma maagilised võimed!

Selle aasta suurim täiskuu ehk superkuu kõrgub taevas 28. septembril. Lisaks superkuule saame pühapäeva öösel vastu esmaspäeva näha ka kuuvarjutust, mis muudab selle öö eriliselt müstiliseks – see on hea aeg tegeleda vaimsete praktikate ja maagiaga.

Ühe kalendrikuu jooksul jõuab kuu läbi teha terve tsükli – alates kuu loomisest kuni täiskuuni ja tagasi. Kuuvarjutuse kohta võib öelda, et kuu läbib varjutuse ajal samasuguse tsükli – alguses näeme täiskuud, siis hakkab see tasapisi varju liikuma, kuni kaob täiesti, et siis jälle täies ilus nähtavale ilmuda. Loe lähemalt pühapäeva öösel vastu esmaspäeva varahommikut toimuva superkuuvarjutuse ja vaatlemise kellaaegade kohta.

Kuuvarjutuse ajal mõjuvad lisaks Kuu energiatele ka Maa energiad, mis lisavad kogu vaatemängule täiuslikkust. Kuna nii Kuu kui ka Maa esindavad mõlemad naiselikke energiaid, siis on praegu suurepärane teha naiselikkuse, armastuse ja sensuaalsusega seotud rituaale. Kuna kuuvarjutus saab toimuda ainult täiskuuööl, siis pea meeles, et eelkõige töötad sa täiskuu energiaga, mis soodustab kõige ebavajaliku minnalaskmist.
Kuu on hetkel jäära märgis ning tulemärgi all olev kuu loob ideaalse aja maagilisteks toiminguteks. Erilisust lisab seekordsele kuuvarjutusele ka see, et just äsja oli ka sügisene pööripäev, mis kannab endas omakorda maagilist jõudu. Kuuvarjutuse ja täiskuu mõjudega rituaalide ja meditatsioonide läbiviimiseks ei olegi niivõrd oluline see, et taevas oleks pilvitu ning Kuu täiuslikult nähtav. Piisab selle sündmuse olemasolust ja selle teadmisest.
Kuuvarjutuse aeg on hea selleks, et iseendaga tööd teha. Sel ajal kui kuu muutub aina vähem nähtavaks, tegele sellega, et fokusseerid oma tähelepanu blokeeringutele ja sisemistele piirangutele, millest soovid vabaneda. Kui Kuu hakkab taas nähtavale ilmuma, siis keskendu oma vaimsete võimete arendamisele – mediteeri, lase oma intuitsioonil end juhtida, võta vastu teadmisi ja energiat otse Allikast.
Rituaal oma maagiliste võimete suurendamiseks

Vajad rituaali jaoks:
  • Helesinine küünal ja küünlajalg
  • Viirukiõli (frankincense õli)
  • Tikud
  • Päevik või märkmik
  • Labradoriit (valgusetooja ning teadlikkuse tõstja, avab juurdepääsu vaimse eesmärgini, stimuleerib intuitsiooni ning psüühilisi andeid, suurendab tahtejõudu, surub maha hirmud ning ebakindlused). Kui labradoriiti käepärast pole, saab rituaali läbi viia ka kasutades ametüsti (aitab ärgata multidimensioonilisele teadlikkusele, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning on suurepärane kristall meditatiivsete seisundite saavutamisel ja kolmanda silma aktiveerimisel)
Rituaali sooritamiseks vajad vaikset ruumi. Võid seda teha ka väljas, kuid veendu, et sinu keskendumist ei segataks. Alusta sellest, et ajal kui kuuvarjutuse keskpunkt on möödas ning kuu hakkab taas nähtavale ilmuma, süütad küünla. Seejärel võta pihku labradoriit ning keskendu sellele, milliseid võimeid soovid endal suurendada. Kui tunned, et oled valmis, siis võta päevik, tilguta selle nurkadesse viirukiõli ning kirjuta oma soovid üles. Kui oled lõpetanud, lase küünlal ära põleda ning hoia päevikut teiste eest varjatud paigas.
Loe lähemalt ka pühapäeva öösel vastu esmaspäeva toimuva superkuuvarjutuse kohta.
Toimetas: Katrin Oidra

Seotud