Südamerahu Meditatsioon I 12.12.12

12. detsembril 2012 kell 12.00-13.00 loome ühise südameruumi rahu ja tasakaalu võimendamiseks. Kui tunned, et tahad ja suudad luua armastuse energiast keerise, mis planeedi Maa tuuma läbides keerisena lõimub galaktilise võre kristallidega, ühendades meid kõiki toitvasse valguspalli, ühine meiega.

12.12.12 on maagiline kuupäev. Numbrikombinatsioon 3.3.3 viitab ühtsusteadvusele ja meisterlikkusele. Number 9 võimendab resonantsi Vaimsete Seadustega, sisemise tarkuse avaldumisega Sinu hinge teekonnal. Sel päeval on toetatud kõik Meistrid, kes loovad rõõmu, rahu ja tasakaalu Maal ja galaktilistes kristallilistes võredes.

12. detsembril 2012 kell 12.00-13.00 loome ühise südameruumi rahu ja tasakaalu võimendamiseks. Kui tunned, et tahad ja suudad luua armastuse energiast keerise, mis planeedi Maa tuuma läbides keerisena lõimub galaktilise võre kristallidega, ühendades meid kõiki toitvasse valguspalli, ühine meiega järgmisel viisil:

Leia endale sobiv puu – olgu see värskes õhus pargis või metsavaikuses, koduaias või Sinu kujutluses. Emba seda puud mõttes või tegelikkuse. Emba kõvasti. Kujutle, kuidas sa ühined juurtega ja need suunduvad Maa tuuma. Kujulte, kuidas koos puuvõrega kasvad kõrgustesse ja lõpmatutesse kaugustesse. Sa oled kaitstud, planeedi tuuma soojuses ja lõpmatus kristalses säras kui hällis.

Kui oled Üks, suuna tähelepanu Südamesse, lausa suundu kogu oma olemusega sinna, ava uks Südame Pühasse Ruumi ja oledki kohal. See on mõõtmatu avarus, vabadus, lõputu toetus. Rahu. Keskendu nüüd nendele hetkedele elus, kus sa oled olnud õnnelik. Lapsepõlv, noorusarmastus, laste kilked, päikese sillerdus, vikerkaar, kastemärg muru, hell puudutus ….

Keskendu neile kindlatele lubadustele, mida tead, et nad on su kõrval … need hetked, mille sa oled loonud iga hea mõtte, sõna ja teoga… saad igasse meenutatud hetke armastust ja hellust … ja veel… ja veel … ja veel … naudi seda kuni tunned magusvalusat pinget veiklemas hinge, keha ja vaimu sees ja ümber.

Pole oluline, kui kaua sa nii oled: ühe minuti või paar, tunni või paar … oluline on see, et tead, et sellises seisus me ühineme ja loome ühise energia, mis on võimsam ja midagi enamat kui kunagi varem on olnud…

Jää sellesse seisu ka siis, kui asud õrnalt igapäevast elu jätkama, naased tagasi töökohale või koduste toimetuste juurde.

Järgnevatel tundidel, päevadel ja nädalatel jälgi, mis toimumas su ümber, uuri seda armastuse ja hoolivusega, valmis vastu võtma ja jagama.

Imed juhtuvad iga päev.

… ja nii on.

Kallis Meister! Meditatsioonirahu takistavate piirangute ja ärevuse puhul palun võta minuga ühendust. Koos leiame lahenduse. Oleme alati leidnud, teeme seda ka nüüd.

Sinu teenistuses,

Heli M. Gabrielle, teadjanaine

Meditatsioonist osavõtt on turvalisuse huvides varjatud võõraste pilkude eest. Olen kõigiga, kes on endast märku andnud. Jälgin ja hoian sobivat sagedust armastuse energia võimendamiseks teie südamete lõputustes avarustes. Igaüks on vajalik, oodatud ja ainulaadne oma meisterlikkuses. Ärgakem sellele, väljendagem oma lõpmatu armastuse allikat kestva rahu ja rõõmu ankurdamiseks oma ellu.

Autor: Heli M. Gabrielle

Allikas: www.telose.ee

Seotud