SODIAAGIMÄRGID JA HOBID: missugused harrastused sobivad erinevate tähemärkide esindajatele?

Ehk on sul olemas harrastus, mida armastad või äkki oled hoopis otsimas endale midagi sobivat? Igal juhul tasub üle vaadata, missugused hobid ja harrastused on sulle astroloogiliste tähelepanekute järgi sobivaimad.

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Et Vähk paneb põhirõhu kodusele majapidamisele, on talle tüüpilised tegevused õmblustöö, kudumine, meisterdamine, antiigi kogumine, kirbuturgude külastamine ja õhtusöökidel käimine. Vähi tugev tõmme vee poole avaldub purjetamises, kalastamises ja ujumises. Sobivateks hobideks on hõbesepa ja fotograafi töö. Lemmikspordiala on maadlemine. See heasüdamlik tähemärk leiab aega ka heategevuse jaoks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Skorpion on eriti kiindunud salateadustesse, metafüüsikasse ja igasugustesse maagiatesse. See Marsi poolt juhitav tähemärk naudib ka võitluskunste, välitöid ja sörkjooksu. Hädaohte, mida see tähemärk ihaldab, võib leida mootorrattasõidust, karstikoobaste uurimisest või põnevusjuttude lugemisest. Õhtuste meelelahutuste hulgas on Skorpioni lemmikuks baaride või ööklubide külastamine. Vesi tõmbab Skorpioni tugevasti enda poole – sukeldumine ja snorgeldamine on mõlemad sobivad alad. See tugev isiksus tahab ennast arendada ja õpib lõbu pärast. Skorpion võib olla tugevalt kiindunud arvutitesse.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Kaladele sobib kõik, mis on veega seotud, seega ujumine, purjetamine, kalapüüdmine või kruiisilaeval sõitmine on ideaalsed hobid. Kunsti armastava inimesena meeldib neile ka kirjutamine, poeesia, ballett, näitlemine, teater, fotograafia ja akvarellidega maalimine. Veel sobivad neile jooga, tants ja omaette jalutamine. See tähemärk on tihti filmifriik. Enamusele Kaaludele meeldib metafüüsika, romantilised õhtusöögid ja igasugune maagia.

Maamärgid – Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Veini ja toidu nautimine on Sõnni meelistegevus. Kuna tal on tugev ühendus maaga, siis maastikukujundus, hoonete uuendamine, puusepatöö ja skulptuur on samuti populaarsed väljundid, ka maalimine. Koduarmastus ilmneb kokanduses, kunsti ja antiikesemete kogumises, sisekujunduses, rõivaste õmblemises ja polsterdamises. Kui mingi kehaline treening üldse kõne alla tuleb, siis sobivad Sõnnile jooga, tants, maadlus, judo, jalgpall või jalutamine.

Neitsi (24. august – 23. september)

Meeskonnamängud meeldivad Neitsile, ka terviseklubis käimine, jooga, ratsutamine ja rattaga sõitmine. Paljud Neitsid on suurepärased käsitöötegijad, tegeledes selliste hobidega, nagu puusepatöö, puunikerdus, tikkimine ja mudelite meisterdamine. Elektritööriistade parandamine on samuti levinud meelistegevus. Et aktiivset mõtlemist arendada, õpib Neitsi sageli lõbu pärast või hakkab tegelema heategevusega. Tähemärgi täpsus ja ettevõtlikkus peegelduvad males ja arvutitega tegelemises.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Küngaste otsas jalutamine või ronimine on Kaljukitsele suurepärased vaba aja toimingud, sest ta tunneb end selles keskkonnas kui kala vees. Tähemärgi vastupidavus saab rakendatud maratonijooksus, struktuurilembus aga tantsus, joogas ja golfis. Kaljukitse hobide alla kuuluvad ka genealoogia, kohalik ajalugu, aiandus, keraamika, skulptuur ja igasugune meisterdamine. Kaljukitsele meeldib lugeda, eriti biograafiaid ja ajaloolist teatmekirjandust. Ka muuseumide külastamine ja ühiskondlik töö kuuluvad Kaljukitse lemmikharrastuste hulka, samuti väljas söömas käimine. Paljud kaljukitsed on fanaatilised veinisõbrad.

Tulemärgid – Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Vältides igasuguseid puhkuse või toibumise mõisteid, on Jäär kõige õnnelikum, kui ta tegutseb, tavaliselt küll lühikeste kurnavate puhangutena. Jalgrattasõit ja jooksmine näitavad hästi tema vastupidavust, mägironimine aga pakub ohtlikke olukordi, mida Jäär otsib. Mootorrattasõit, ralli, ohtlikud spordialad, võitluskunstid ja paintball sobivad samuti. Jäär pole küll sündinud meeskonnamängija, kuid sellest hoolimata meeldivad talle hoki, ragbi ja poks. Pidudel käimine on samuti üks lemmikajaviiteid. Kuna see tähemärk tõmbab ligi teravaid esemeid, siis puunikerduse või metallitöö taolised harrastused tuleks jätta rahulikemateks aegadeks.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Lõvi ühendab endas laiskuse ja energia. Ta põlgab spordialasid, mis ajavad higistama, kuid samal ajal meeldib talle ennast näidata moodsas spordisaalis. Aeroobika aitab Lõvil head välimust säilitada, samuti tants. Leebed meeskonnamängud on Lõvile vastuvõetavad, kui ta saab ise kapten olla. Sündinud näitlejana hiilgab Lõvi asjaarmastajate draamaringis, väitlustes või muul alal, kus saab esineda. Väljas söömas käimist naudib ta täie mõnuga. Loominguline külg avaldub kunstiharrastustes ning õige ürituse nimel töötamine soojendab tema südant. See tähemärk tunneb üllatavat huvi strateegia vastu ja eelistab lauamänge arvutitele.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Tüüpilisele Amburile meeldib sporti teha, seega on võimalikud tegevusalad matkamine, telkimine, lumelaud, purilaud, vibulaskmine, võrkpall, korvpall, mägijalgrattasõit ja ratsutamine. Väljaspool sporti võib Ambur leida rahuldust keelte, religiooni, filosoofia, sotsioloogia ja antropoloogia õppimisest. Lugemine, kirjutamine ja pidutsemine sobivad tähemärgi iga aspektiga.

Õhumärgid – Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Enim meeldivad tegevused, kuhu on haaratud ka teisi inimesi, peokutsed on alati teretulnud. Kui Kaksikud vaikselt paigal istuvad, siis ainult filmi vaadates või kella parandades. Parimad spordialad on tai chi, jooga ja reketimängud. Klahvpillide või puhkpilli mängimine koos teistega on samuti Kaksikute hulgas populaarne; kirjutamine, keeled ja arvuti aga annavad sellele nobedale mõtlejale tegevust. Kaksikud võivad olla ka ostuhullud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kaalud on orienteeritud paarisspordialadele, nagu reketimängud või tants. Tai chi, ujumine ja terviseklubi liikmeks olemine meeldib neile samuti. Kaaludele meeldib kujundada ja valmistada kauneid rõivaid ning muuta oma kodu ja aed kauniks. Sobivad ka sellised vaikivad tegevused, nagu maalimine, fotograafia, lugemine ja muusika kuulamine, samuti on kunstinäituste külastamine, šoppamine, kinos, kontsertidel ja ööklubides käimine sellele seltskondlikule tähemärgile hea väljund.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja armastab rektimänge, jooksmist, suusatamist, tantsimist, seltskondlikku tegevust ja loomulikult protestimist. Paljudel Veevalajatel on ebatavalised hobid, nagu UFOde vaatlemine, astroloogia, küünalde valmistamine või vanade autode restaureerimine. Sellele tähemärgile pakub lõbu ka keha ja vaimu ühenduste uurimine ning alternatiivmeditsiin. Paljud Veevalajad on arvutifännid. Kõigile neile meeldib poliitiline või heategevuslik töö. Mis lugemisse puutub, siis on nende lemmikžanriks populaarteaduslikud raamatud ning koomikseid lausa neelatakse.

Allikas: Judy Hall “Astroloogiapiibel”

Loe lisaks: KÜLLUSE ASTROLOOGIA | Need on 5 sodiaagimärki, kelle esindajatel on eriti suur tõenäosus saada edukaks ja rikkaks

Astroloogia ja armastus | Kuidas käituvad erinevate sodiaagimärkide esindajad siis, kui nad on armunud?

Sodiaagimärgid ja stress: kuidas erinevate tähemärkide esindajad tulevad toime pingega

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Seotud