Sina ise oled oma elu looja

Inimene…. sina, mina, tema, nemad…. igaüks ise oma elu looja, kuid kõik ei teadvusta või ei tunnista endale seda võimsust. Kui inimene ühel hetkel suudab mõista seda, kui ääretult võimas ta on oma enese elu loojana, siis muutub kõik, kogu ülejäänud elu.

Senimaani kui seda muutust ei ole toimunud, on väga kerge süüdistada kõiki teisi peale iseenda. Mõni ei jõuagi kõrgema vaimse ärksuseni ja sarjab ning süüdistab kõiki ümbritsevaid ja ümbritsevat oma maapealse elu lõpuni.

Seda kui haiged inimesed on, kui kehva on tööl ja kui vastik on ülemus, millist jama toodab riik ja millisd on seadused ning kõike halba lõpmatuseni oleme kuulnud me kõik! Mida see annab? See teeb inimesega vaid seda, et ta grammigi ei arene, vaid muutub aina negatiivsemaks, kitsarinnalisemaks, vastikumaks nii enesele kui teistele. See kõik lõppeb veel sellega, et ühel päeval ei ole tal sõpru ja lapsedki ei taha külastada.

Inimene, kes on oma enese elu loomise mõtet aga mõistnud on õnnelik kogu ülejäänud elu! Selline inimene teeb teadlikult head teistele ja iseendale, just eelkõige ISE ja ENDALE. Sina oled ise ainus inimene siin maailmas, kellega Sul tuleb elu lõpuni koos elada. Kas sa mõtled sellele?

On väga palju eneseabiraamatuid ja artikleid selle kohta, kuidas oma mõtlemist muutes muudab inimene oma elu, kuid need read miskipärast on kõnetanud vaid väheseid, pigem naerdakse kõige selle üle. Miks see nii on? Tihtipeale võtavad inimesed elujärje paranemist justkui midagi enneolematut, mõtlemata sellele, et kõik saab alguse tegelikkuses vaid kahe kõrva vahel toimuvast.

Kui Sul on mõni tuttav, kes tihtipeale haletseb end kõva häälega, kui kehvasti tal küll kõik on ja inimesed teda ära kasutavad, siis tegelikkuses on nii, et ühe näpuga näitad sa kõigi teiste suunas, kuid ülejäänud näpud näitavad Sinu enese suunas. Negatiivne teine sõber, kes ka veel päris hästi seda positiivse elu loomise mõtet veel ei teadvusta, parastab, et näed sarjad siin teisi, aga ise oled hoopis selline nagu siin halad. Tegelikkuses need teised näpud on suunatud inimese enese suunas, et iseend leida ja mõelda, miks selline ollakse ja miks enesele halba tehakse.

Kui Sa kellegi peale solvud, siis ega see inimene Sinu tundeid ei tea ja vaevalt teab sedagi, et solvunud oled, seepärast tuleb veel eriti hoolega mõelda, et milleks endale haiget teha. Ei tasu end koormata tühiste asjadega ja tunnetega. Nina norgus ja sorgus inimene ei ole kuigi tore vestluspartner ja kaaslane ka teistele.

Tänasest hetkest teadvustades, et kõik, mida ma mõtlen ja teen, loon sellega oma tänast ja homset, muutub kogu maailm. Mis oli eile, see ka sinna jäägu, vaid võta sealt parim ja sammu edasi järgmiste õppetükkide suunas koos positiivse energia, mõtete ja naeratusega!

Autor: Kanela Kaiser

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.