Septembris külastab Eestit Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” 16. hooaja võitja Viktoria Raidos

Septembris külastab Eestit Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” 16. hooaja võitja, esivanemate kultuse preester, raamatute”Культ Предков” ja”Поворотный год” autor, “Seitsmenda tunde” projekti asutaja ja juuksekosmeetikasarja”Useful beauty” looja Viktoria Raidos.

13. septembril, kell 18.00 raamatu “Esivanemate pärand” esitlus T1 Mall of Tallinn, Raamatukodu poes (üritus on tasuta)

14. septembril, kell 17.00 seminar “Raha räägib minuga” hotellis The Centennial. Pileti hind kuni 1. septembrini 375.-, septembris 400.-

15. septembril, kell 17. 00 seminar “Armastus, suhe või maagiline efekt” hotellis The Centennial, Pileti hind kuni 1. septembrini 375.-, septembris 400.-

Info ja registreerimine Facebookis Anubise Nõiakatel, võimalus individuaalvastuvõttudeks.

Kohtade arv on piiratud, toimub tõlge eesti keelde.

Seminar “Raha räägib minuga”

Raha ja rikkuse maagia. Mis on rahavoog? Kuidas seda leida ja avada? Raha ei ilmu lihtsalt õhust. Esoteerilised rituaalid ja õiged teadmised kõrvaldavad tõkkeid teel ja toetavad õiget arengut heaolu poole, kuid õhust raha sülle ei kuku. Grupis lammutame ühiselt takistusi erinevate psühholoogiliste praktikatega, töötame arkaanidega, teeme praktilisi harjutusi igapäevatööks, määratleme täpseid juhiseid rahakanali avamiseks ja palju muud. Mõnikord puudub meil usaldus, meie kavatsused on nõrgad, me vajame tuge ja natuke stabiilsust. See on sinu elu ja sa suudad rohkem!

Seminaril käsitletakse järgmisi teemasid:

– Rahaenergia seadused

– Kus on rahaliste probleemide allikas?

– Kuidas avada rahaenergia kanalid?

– Kuidas mõjutab sugu finantsprobleeme ja kuidas teie sugu neid lahendab? Millised üldised programmid ei lase rahavoogu avada. Miks raha sind ei armasta?

– Mis on sünnimaagia: kuidas leida võimu, mis suudab luua finantsvoogu?

– Mis on rahaline kaitse? Kuidas kaitsta oma seisundit ja hoida seda järeltulijate jaoks. Kuidas panna finantsvoogude peale kaitse?

– Kuidas toimub vaesuse programmeerimine? Mis see on ja kuidas sellest vabaneda?

– Kuidas kõrvaldada takistused rahalise heaolu liikumise suunas?

– Raha puhastamine. Takistustest pääsemine. Näete, kui tugev on rahaprobleem siin ja praegu ning kui palju raha armastab sind. Ennast energiaga täites saab raha ligi meelitada.

Seminar sisaldab nii infot kui praktilist osa, milles saab osaleda iga seminarist osavõtja.

Seminar “Armastus, suhe või maagiline efekt”

Seminaril käsitletakse järgmisi teemasid:

– Kuidas leida tõelist armastust, millest on kirjutatud raamatutes?

– Kuidas leida ja taastada tugevad perekondlikud suhted?

– Kuidas leida oma sajandi armastus-partner?

Kas fantaasia võib saada reaalsuseks? Kas on olemas maagiline võti edukate suhete jaoks? Me kõik elame reaalsuse ja fantaasia vahel, paljud lihtsalt vajavad seda füüsiliselt, et unustada mineviku kibedus. Tänapäeva “üksilduse võrgustik” tekitab kohutavat ebakindlust ja seisab silmitsi reaalsuse julmusega. Reaalsusega, kus fantaasiad ja illusioonid armastuse kohta muutuvad kiiresti ängistuseks, pahameeleks ja vihaks. Sõbrad, kas te annate endale uue võimaluse? Kas on olemas koht armastuse maagiale? Lõppude lõpuks oleme plastilised ja haavad paranevad. On aeg avada oma meel ja süda, et leida lootuse ja harmoonia tee. Esoteerika ja psühholoogia koosmõjus loome õige ja tugeva vundamendi igaühe jaoks.

VAATA VIDEOT SIIT.

Seotud