Selgeltnägija Kristiina Raie: kuidas elada oma unistute elu?

Selgeltnägija, teadjanaine ja vaimne õpetaja Kristiina Raie andis R2 saate ” Hallo, Kosmos!” kuulajatele hüva nõu, kuidas jõuda oma unistuste elu elamiseni.

Meie kohustus siin elus ongi elada oma unistuste elu ja seda tuleb elada kõikides sagedustes, kus me hetkel eksisteerime – füüsilisel tasandil, mõistuse tasandil, mida silm näeb ja keha tunneb ja vaimu tasandil.

Esiteks tuleb korjata kokku ja võtta tagasi oma energia sealt, kuhu seda on loobitud. Tuleb lõpetada mõtted ja tegevused, mis ei toida teid energiaga, vaid pigem võtavad energiat ja kus on tunne, et te annate rohkem kui vastu saate. Sealt tuleb enda energia tagasi tõmmata ja isegi ei tasuks mõelda enam nendele tegevustele või suhetele. 

Tuleb anda endale võimalus mõelda loovalt ja vabalt, unistada ja visualiseerida ning selgeks saada, milline on minu unistuste elu praegu.  Arvestada tuleb muidugi sellega, et meie endi arenedes muutub ka pilt meie unistuste elust. Oma unistuste elu võib ka näiteks kujutada reaalse pildina: võtke paber ja sõnastage, joonistage või  kleepige kollaažina see, millisena te ise oma unistuste elu näete. Tehke selline mandala oma unistuste elust. Kui see valmis saab, siis ei peaks ümber mõtlema, vaid tuleb teha kindel otsus, et: “Ma soovin sellist elu elada nagu ma siin väljendasin”. 

Siis tuleb hakata vaatama, millised võimalused hakkavad ligi tulema. Ja võimalused hakkavad tulema, see on kindel. Need hakkavad elu muutma. Inimene ei pea olema hulljulge, et elada oma unistuste elu. Pigem on nii, et tihti tulevad need võimalused turvaliselt sinu juurde, enne isegi kui jõuame vanast lahti lasta. Ma olen seda palju kordi täheldanud, et üleminek võib olla sujuv ja rahulik.

Selline oleks minu esmane nõuane, sest tihti inimene üldse ei teagi, millist elu elades ta õnnelik oleks.

Teiseks,  tuleb leida oma vaimu ja kõrgema teadvusega kontakt – palve ja taotlus saada toetatud kõrgemalt poolt.

Oluline on ka julgus olla mina ise, isegi kui elu muutub ja inimene hakkab oma unituste elu elama, siis ta ei pea sellega teiste heakskiitu pälvima. Peab olema julgus ja tahe elada oma elu.

Mis on elu mõte?

Elu mõte on elada nii, et hing oleks rahul, ka siis, kui on aeg kehast lahkuda.

Mida ootad homselt? Kuhu ja kuidas edasi?

Ma ootan, et inimesed julgeks armastada rohkem. Ilma isegi mingit vastuarmastust ootamata. See ei puutu asjasse. Oluline on just see, et inimene ise julgeks armastada rohkem ja olla aus oma armastuses ehk siis seda ka ausalt väljendada. Rohkem tuleks ka üksteist toetada. Siis tekib ka suurem ühtsus inimeste vahel. See tekib siis kui inimesed elavad rohkem oma vaimust juhituna. See vähendaks ka inimeste stressi ja pinget kõvasti.

Mida peaks inimene teadma või tegema, et olla õnnelik? Mis on õnne valem?

Inimene ongi õnnelik siis kui tema vaim on rahul.

Kui sulle antaks võimalus inimkonna nimel tervitada tegelasi kosmosest, mida sa neile ütleksid?

Tere, me oleme teile avatud! Tegelikult ei saagi neile sõnadega palju väljendada, sest nendega tuleb suhelda telepaatiliselt ja neile tuleb visualiseerida sellist sõbralikku inimeteadvust, mis on avatud ja võtab vastu tingimusteta, aga samas säilitab selgelt oma visiooni oma maailmast ning võtab neid vastu kui külalisi.

Mida sa soovitad inimesel veel lisaks uurida?

Ma soovitan avardada oma maailmavaadet lugedes erinevaid materjale, näiteks Carlos Castaneda raamatutes on väga kõrges sageduses teadmisi. Esimesed osad on rohkem algelise informatsiooniga ja sealt edasi tuleb siis järjest tähtsam informatsioon, mis on just praeguse hetke inimesele mõeldud.  Võiks tutvuda ka David Icke’i raamatutega. Seal võiks sellele suurele negatiivsusele mitte nii väga keskenduda, sest inimene on siiski väga võimas valgusolend, kes tegelikult ei pea kannatama nii palju ja nii pikalt kui nendes raamatutes kirjas. Üleüldiselt võiks soovitada kirjandust, mis õpetab oma vaimuga suurema kontakti loomist ja erinevaid meditatsioone. Veel on head üliteadvuse praktikad, mida viin ka mina ise läbi.

Kristiina Raiega ajas juttu Ingrid Peek, toimetas Katrin Oidra

Kuula Kristiina Raiet Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.