Selgeltnägija Kristiina Raie: 2020-ndate lõpuks peaksid tulnukad vabalt tänavatel meie seas liikuma

Selgeltnägija, teadjanaine ja vaimne õpetaja Kristiina Raie rääkis R2 saate “Hallo, Kosmos!” kuulajatele maaväliste mõistuslike olendite ilmumisest meie sekka, andis nõu, mida teha võimaliku libaoperatsiooni puhul ning avaldas arvamust Savisaare kohta.

Kui sa rääkid sellest, et meid valitsevad salajased juhid, kes teevad omavahel koostööd, suhtlevad Maal elavate maaväliste olenditega ja väljastpoolt meie süsteemi tulevate kosmiliste olenditega, siis tekib ju küsimus, et kas ja millal see kõik avalikuks saab?

Sellega läheb umbes 10-15 aastat, võibolla isegi vähem. Siis on see aeg, kus igaüks räägib juba maavälistest olenditest kui täiesti tavalistest. Ma olen näinud isegi ette olukorda, kus nad tänaval liiguvad täiesti vabalt – see aeg peaks saabuma 2020-ndate lõpuks. Siin võib realiseeruda kaks erinevat tuleviku versiooni: üks on selline, kus me ei kurna Maa teatud piirkond sõdadega ära, ei kasuta energiat ära ning me teeme kiire arengu. Või siis teine võimalus on see, et me siiski kurname ennast sõjaga ja peame jõudu taastama. Sel juhul lükkuvad mõned protsessid viis või kümme aastat edasi. Ma loodan väga, et me ei raiska oma energiat sõjale.

Legendaarne raketiteadlane Wernher von Braun rääkis enne oma surma päris palju asjadest, mida ta (olles kunagi natsi Saksamaal, seejärel Ameerikas tegev raketiteaduses ja selle telgitagustes) oli kuulnud, kogenud ja näinud. Ta hoiatas, et see nö varivalitsus ja manipuleeriv süsteem toob mängu sellise kujuteldava vaenlase nagu terrorism, mis annab õigustuse kõikjal üle maailma sõdu pidada. Tema sõnul on viimane suur inimkonna manipulatsioonivõte, et tuuakse mängu maavälisuse oht: luuakse libaoperatsioon, et inimesed alluksid tänu massilisele hirmutamisele, et tulnukad tulevad. Mis sina sellest arvad?

Valitsused tõesti püüavad manipuleerida inimestega ning ehk lausa hologrammina taevas varitsevat ohtu näidata, kuid mul on hea meel näha, et inimeste teadvus areneb nii kiiresti (sest energiad on rohkem lahti ja inimeste teadvus imeb endasse infot, mis tegelikult toimub), et neid ei saa pikalt petta. Inimesed on varivalitsuse jaoks juba ohtlikult teadlikud. Seega saavad igasugused mängud suhteliselt kiiresti läbinähtavaks. 

Juhul kui selline varioperatsioon toimub, siis tuleb inimestel mitte alluda oma tavateadvusele, vaid minna siiski tunnetuslikku seisundisse ehk oma üliteadvusesse. Jälgides enda sisemist tunnetust, saate aru, et sisemiselt on teil sees täielik rahu ja see, mis väljas toimub on lihtsalt tsirkus. Tõelist ohtu tunneb keha juba natuke aega ette, seda ka igapäevastes situatsioonides.

Väga vastuolulisi emotsioone tekitab ka selline teema nagu reptiilid: inimestele tundub absurdne, et meie seas elavad mingisugused reptiilolendid, kes on kujumuutjad. Äkki sa seletad, kes need reptiilid on ja kuidas nad ilmnevad?

Reptiili moodi maavälised on siin olnud juba tuhandeid aastaid. Varasemalt, olenevalt ajastust, oleme me elanud neist kas rohkem lahus või nende lähedal. Kui meie teadvuse tase tõuseb, siis mitte maailm meie ümber ei muutu, vaid meie muutume nii palju, et me hakkame nägema teisi sagedusi ja teistes sagedustes elavaid olendeid rohkem. Reptiili moodi olenditest rääkides on ka erinevaid tegelasi, on puhtaverelised ja on olemas sellised inimesega segatud vormid.

Kas need on nö shape shifterid ehk kujumuutjad?

Ei, need on ka puhtad reptiilid, kellel on võime näidata inimese moodi fassaadi.

Kes on maailma kõige tuntum reptiil?

Ma üritan seda vaadata… Mulle näidatakse ühte väga vana inimest, keda kõik teavad, nii 90-aastane. Tema veri on küll mitte inimese oma. Tegu võib olla Inglise kuninganna emaga. Kuninganna ise on inimsooga küll ühendatud, kuid tema ema on täiesti maavälise päritoluga.

Aga Savisaar? Kas tema on ka reptiil?

Meie Savisaar – no temal on küll täiesti inimlik veri ja tema kaitseks võib öelda seda, et tema aju potentsiaal on suur ja ta on tark inimene, aga lihtsalt poliitilised mängud on teinekord need, mis esiplaanil on.

Kristiina Raiega ajas juttu Ingrid Peek, toimetas Katrin Oidra

Loe ka lugusid Selgeltnägija Kristiina Raie: kuidas elada oma unistuste elu ja Selgeltnägija Kristiina Raie: Euroopa on energiast tühi, aga Eesti on vaimse arenemise jaoks väga soodus koht

Kuula Kristiina Raiet Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.