Selgeltnägija ja teadjanaise Mai-Agate Väljataga nõuanne, kuidas tõmmata oma ellu seda, millest unistad

Minu raamatus”Uue ajastu algus” on minu elutarkuseterad kõik kenasti sees aga ärge tehke nii, et te loete need kõik korraga üle. Võtke sealt üks, mis teid kõige enam kõnetab. Ja siis tegelege sellega. Siis pange tähele, et kui te mingit teatud teemat puudutate, siis missuguseid tundeid see teie sees käivitab. Nii saate endaga tuttavaks, räägib Mai-Agate väljataga.

Praegu on kõige olulisem enda sisse vaadata. Vaata enda sisse ja katsu aru saada, mis tunded sinus on. On sul näiteks hirm koroona ees? Tee see ringi. Ütle endale: “Mina kogen praegu hirmutunnet koroona ees”. Mida rohkem sa kardad, seda kindlamini sa selle oma reaalsusesse tõmbad. Hirmutunne millegi ees tõmbab ligi just seda, mida sa kardad. Seda seadust ei ole mina välja mõelnud, see on universumi energeetika seadus ja see töötab suurepäraselt.

Inimesed ei usu, et see nii töötab. Nad arvavad, et selleks, et midagi saada, nad peavad hirmsasti rügama, eesmärki meeles pidama ja midagi kole palju tegema, ja teised veel peaksid neid aitama ka. See ei tööta nii. Kallid inimesed, istuge rahulikult maha, rahunege maha ja küsige enda käest, mis teile meeldib. Mis on see asi, milline inimene, missugune olukord teile meeldib ja kujutlege seda tegelast enda ellu.

Võtame sellise näite. Ütleme, et kodus on alalõpmata üks suur madin ja õiendamine. Öelge endale: “Mulle meeldib rahu”. Ja siis käituge selle rahu seisukohalt, et ise ei küta üles ebameeldivusi ja rahutust ning hakkate ise enda sees tundma rahulik olemist. Peagi märkategi, et olukord muutub rahulikus. Ja siis küsige enda käest, et mis see on, mida te vajate. Võibolla ongi nii, et te lausa vajate seda rahu selleks, et ennast hästi tunda. Võibolla teile ei sobi kära ja te tahate olla ka seltskonnas, kus austatakse teie soovi rahu ja vaikuse suhtes. Ja kui nüüd juhtuvad kokku kaks niisugust asja, et mulle meeldib rahu ja ma vajan rahu ning te hoiate oma tähelepanu nendel asjadel, siis te saategi selle.

Universum on teinud niimoodi, et igaühel on oma saatus ja kui inimene saab käia oma saatuse rada pidi, siis tal lähevad kõik asjad hästi. See on siis, kui ta teeb täpselt seda, mis talle meeldib. Aga paljud kardavad teha seda, mis neile meeldib. Inimestel on hirm, et teised naeravad neid välja. See tähendab, et inimestel, kes veel enda sisse ei vaata, on komme teisi kritiseerida. Siis see on peaaegu sama, kui sa kritiseeriks iseennast, sest see kriitika tunne on ju sinu sees. See ei ole selle inimese sees, keda sa kritiseerid. See, mis on sinu sees kriitikana, teise mahategemisena, vihkamisena, see lõhub sind ennast. Seega, kui sa kritiseerid kedagi, siis mõtle selle peale, et sa tegelikult kritiseerid iseennast.

Kasutage peegelefekti. Minge peegli ette, vaadake ennast pealaest jalatallani ja mõelge, kas te sallite seda tegelast, kes teile sealt vastu vaatab. Kui nüüd juhtub, et te ei salli tegelikult seda vastu vaatavat tegelast, et see on nii kole, vana, kortsus, paks või vastupidi liiga kõhn, liiga lühike või pikk. Siis just nii te ennast tunnetegi, et teid ei sallita. See, kuidas te endasse suhtute, kas armastusega, kas lugupidamisega või endaga rahulolemisega, niimoodi suhtub teisse ka maailm teie ümber. Kui tahate ennast tunda õnnelikuna teiste hulgas, siis peate alustama iseendast. Te peate iseennast vastu võtma sellisena, nagu te olete, vaatama ennast peeglist ja leppima kõige sellega, mida te sealt näete. Ega see ei olegi kerge. Siin on harjutamise aspekt väga oluline, see loob selle, mida sa tahad saavutada.

Kuula ALKEEMIA PODCASTI Delfi Taskust ja kliki alloleval lingil!

Mai-Agate Väljataga raamatu “UUE AJASTU ALGUS” saad mugavalt tellida Pilgrimi e-poest.


Seotud