Seitse tunnust, kuidas aru saada, et keha on ülihappeline

Kas sinu keha on ülihappeline? Kui jah, siis kui suurel määral? Doktor Robert O. Young on kirjeldanud atsidoosi ehk ülihappelisuse seitset tunnust. Selles artiklis saad sa teada iga erineva etapi tunnuste kohta, et võiksid probleemi ise ära tunda!

Küsimus: Doktor, te olete rääkinud ülihappelisusest ja maininud ka seda, et atsidoos lõpeb tavaliselt surmaga. Kuid millised on mõned ülihappelisuse ohtudest? Millised on meie keha läbitavad etapid?

Dr Robert O. Young: “Selliseid etappe on seitse. Mina kutsun neid seitsmeks staadiumiks”:

1. Esimene staadium on väsimus. Kui sa tunned end seletamatult väsinuna, siis oled sa atsidoosi esimeses etapis ehk staadiumis.

2. Teiseks staadiumiks on ärritus või ülitundlikkus. Sul võivad ilmneda allergiad või haiguspuhangud nahal (näiteks akne). Tegemist on atsidoosi teise etapi ehk staadiumiga.

3. Kolmas staadium on käes siis, kui sa hakkad pidevalt kurku puhtaks köhima või köhatama. Sinu keha tegelikult neutraliseerib ehk puhverdab nõnda happeid ja loob ühtlasi kleepuva lima. See on atsidoosi kolmas etapp ehk staadium.

4. Neljas etapp saabub siis, kui sa oled põletikulises seisus. Ilma happeta ei saagi tekkida põletikulist seisu ega valu.

5. Viies etapp jõuab kätte siis, kui tahkestub hape, mida sinu keha peaks tegelikult kõrvaldama. Hape koguneb arterite seintele ja loob kõik eeldused insuldi tekkeks. Enamik inimesi, kes on jõudnud tahkestumise etapini, võivad oma seisundit kontrollida kolesteroolitaseme mõõtmisega. Kolesteroolitase kerkibki happelisuse tõttu, et puhverdada üleliigset hapet ja kaitsta nõnda elulise tähtsusega organeid. Asi pole selles, nagu kolesterool oleks halb – see lihtsalt püüab sind kaitsta happelisust soodustava elustiili ja söögivaliku eest.

6. Kuues etapp tähistab haavandite teket.

7. Seitsmes ehk viimane etapp on degeneratsioon. Nüüdseks on sinu diagnoosiks kas vähk, suhkurtõbi või osteoporoos – mõni degeneratiivne haigus, mis peegeldab kõike seda, mida sa sööd, mida jood ja mida mõtled.

Tõlkinud: Joonas Orav

Allikas: http://www.ihealthtube.com

Seotud