Saara Kadak: kaine peaga pidutsemine näitab, et inimene julgeb olla vaba ja avatud ka ilma stimulaatorita

“Lase korraks sellest harjumusest vabaks, et pidu võrdub alkoholiklaas näpu vahel. Lihtsalt proovi korra. Äkki hakkab meeldima,” julgustab kainelt lõbutsema näitleja Saara Kadak, kes kuuldes sel reedel klubis 9/11 toimuvast alkoholivabast Maskiballist nentis, et on eriti tore, kui korraldatakse pidusid, kus alkoholi asemel voolavad alkoholivabad kokteilid, smuutid, teed, kohvid jne, aga muusika, üllatused ja programm on sama vägevad ja lahedad.

“Minu silmis muutub inimene tugevalt purjus olles koledaks, labaseks ja nõrgaks. Kaine peaga pidutsemine näitab, et inimene suudab ja julgeb olla lahe, vaba ja avatud ka ilma stimulaatorita. Ma ei ole küll täiskarsklane, aga mind pole alkohol umbkaudu viis aastat põhimõtteliselt üldse huvitanud ja ma ei ole millestki ilma jäänud, vastupidi – peod on toredad ja meeldejäävad ning ei mingeid terviseprobleeme. Ja ma ei arva, et ma selle pärast igavam inimene oleks. Kuigi, oi kui mugav on praegu minu vabandus, et ei aitäh, ootan last – inimesed saavad kohe aru ja ei mõista kuidagi hukka ega vaata viltu. Nii võiks ka muidu olla,” leiab Saara. “Lase korraks sellest harjumusest vabaks, et pidu võrdub alkoholiklaas näpu vahel. Lihtsalt proovi korra. Äkki hakkab meeldima,” lisab ta lõbusalt.

Tahame, et täiskasvanutel tekis õhina tunne, et said välja mängima!
Tallinna underground klubis 9/11 toimub alkoholivaba pidu juba teist korda. “Eelmisel aastal vahetult enne jõule toimunud alkoholivaba tantsuöö oli täielik üllatus paljudele – kes oleks arvanud, et ilma kangema kraamita võib olla nii lõbus,” muigab 9/11 üks asutajaid Tarmo Kull, kes on legendaarseks saanud sellega, et on juba ligi 15 aastat pea igal nädalavahetusel täiesti kainelt pidutsenud.
Maskiballi hüüdlause “Eetiline hedonism” tähendab nii peo maksimaalset nautimist kui ka samal ajal oma tervise hoidmist ja peokaaslastesse heatahtlikult suhtumist. “Eelmisel peol saime eriti palju tagasisidet just naistelt, kes ütlesid, et tundsid end tantsuplatsil ilma alkoholi vaibita palju turvalisemalt ja vabamalt, kui tavalistes klubides,” ütleb Kull.
“Ja tegelikult oskavad täiskasvanud ju ilma alkoholita olla sama energilised ja ülemeelikud nagu lapsed. Tahame, et meie peol tekiks õhina tunne, et said välja mängima! Seepärast oleme reedeks varunud igasugu naerutavaid üllatusi ja ka maskide kandmine ise annab peole mängulisust juurde,” lisab ta.
Maskiball kulgeb valdavalt proge ja tech-house´i rütmides, tutvu ka pulti astuvate DJ-dega:
Solid Steel (R2, Progressioon)
Ivo Naries (Bling)
Type-O (9/11)
EQ (9/11, Technoir)
Sten Roosvald (Tuli Ära)
Hando Tõnumaa (9/11, Technoir)
Ööklubi 9/11 asub aadressil Tulika 9/11, Maskiball algab 24. veebruaril kell 22.00.
Vaata ka Maskiballi facebooki lehte

Seotud