Robin Sharma viis kuldset reeglit, kuidas oma eesmärke ja unistusi ellu viia

Legendaarne juhioskuste ja tipptulemuslikkuse ekspert Robin Sharma tutvustab viite reeglit, mida meeles pidades ja väärtustades suudad sa jõuda oma elus selleni, millest unistad ning ühtlasi saada õnnelikumaks ja paremaks inimeseks.

REEGEL NR 1

Sõltuvus infovoost teeb lõpu su loovusele. Impeeriumite ehitajad ja need, kes on läinud ja lähevad ajalukku, võtavad endale koidueelse tunni selles rahus ja vaikuses, kus asjad näivad lihtsad, et valmistuda suurepäraseks päevaks.

REEGEL NR 2

Geeniuseks ei saada vabandusi otsides. Isegi kui sa pole veel seda varakult tõusmise kommet sisse harjutanud, pole mingit põhjust, miks sa ei võiks seda kohe teha. Loobu otsimast vabandusi ja pea meeles, et väikesed igapäevased arengud, kui neid järjekindlalt teha, viivad hämmastavate tulemusteni.

REEGEL NR 3

Igasugune muutus on alguses raske, keskpaigas segane ja lõpus imeline. Kõik, mis praegu näib kerge, oli kunagi raske. Aga pideva harjutamise korral muutub koos päikesetõusuga ärkamine normaalseks. Automaatseks.

REEGEL NR 4

Selleks et jõuda parima 5% tulemuseni, pead hakkama tegema asju, milleks 95% meist pole valmis. Kui hakkad nõnda elama, nimetavad paljud sind hulluks. Pea meeles, et veidriku maine on hind, mida pead edu eest maksma.

REEGEL NR 5

Kui sul tekib tunne, et tahad alla anda, siis jätka. Järeleandmatud võidavad.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Robin Sharma raamatust „Kella 5 klubi“.

Seotud