Rhonda Byrne “Kangelane”

Ilmunud on uus hitt maailmakuulsa raamatu “Saladus” autorilt. Raamatus “Kangelane” jutustavad tänapäeva maailma kaksteist väga edukat inimest oma pealtnäha võimatud lood. Need näitavad, et sinagi oled sündides kaasa saanud kõik, mida läheb vaja oma suurima unistuse täitmiseks.

See on lugu sellest, miks sa oled siin, planeedil Maa.

Sinus on midagi erilist. Sa oled sündinud tegema midagi niisugust, mida keegi teine seitsmest miljardist inimesest pole tegema loodud. Sa oled loodud elama oma elu ja alustama oma teekonda. Sellest teekonnast ongi see raamat.

Selle raamatu kohta rohkema info saamiseks külasta lehekülge www.thesecret.tv.

Kujuta ette, et sul on kaart, mis näitab, kuidas jõuda sealt, kus sa praegu viibid, kõige kaunima, rikkama, rahuldust pakkuvama ja hiilgavama elu juurde, millest iganes võid unistada. Kujuta ette, et see kaart näitab sulle igat sammu sellel teekonnal – kuidas täita oma suurimat unistust, kuidas ületada takistusi, kuidas saada hakkama katsumustega, kuidas trotsida väljakutseid. Sul on juba olemas kõik need suurepärased võimed ja omadused, mida läheb vaja selleks, et olla oma teekonnal võidukas.

Sa hoiad niisugust kaarti oma käes. See on su elu kaart.

Kaksteist väga edukat inimest on seda kaarti järginud. Nad jutustavad oma pealtnäha võimatust teekonnast ja näitavad, et meile on sündimisel kaasa antud kõik, mida läheb vaja meie suurima unistuse täitmiseks. Sellega teeme teoks oma missiooni, leiame igikestva õnne ja muudame maailma.

See ongi põhjus, miks sa elad planeedil Maa.

Raamatu autor Rhonda Byrne alustas oma teekonda “Saladuse” filmiga, mida on vaadanud miljonid inimesed üle kogu maailma. Sellele järgnes “Saladuse” raamat, mis on ilmunud 50 keeles 25-miljonilises tiraažis.

“Saladus” on püsinud üle 200 nädala New York Times’i menukite nimekirjas. Hiljuti lisas USA Today “Saladuse” viimase 15 aasta 20 menuki nimekirja.

Rhonda jätkas oma teedrajavat tööd raamatutega “Vägi” (2010) ja “Maagia” (2012), mis samuti on New York Times’i bestsellerid.

Vaata raamatu kohta kirjastus Pilgrim kodulehelt: http://www.pilgrimbooks.ee/product/16745/?cid=3762

Seotud