Rene Bürklandi uus hitt-teos “Tark tee terviseni” purustab müügirekordeid!

Kõigest nädala eest raamatulettidele jõudnud Rene Bürklandi Hiina toitumisteraapiat käsitlev teos rebis end esimese nelja päevaga Rahva Raamatu jaemüügi 2016. aasta kümne enimmüüdud raamatu hulka ning on hetkel neljandal positsioonil.

Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi uus Apollo raamatupoodides, kus teos on valitud kuu raamatuks, ja Rahva Raamatus – viimases on uus tervise käsiraamat tabelisse tirinud ka Bürklandi kahe aasta taguse menuki Rene Bürkland on nii arsti kui ka autorina inimeste seas väga tunnustatud ja armastatud.” Raamatukaupluste hinnangul saab teosest kindlasti ka populaarne jõulukingitus.

Rene Bürkland esitleb oma uut raamatut “Tark tee terviseni” temaatilise Hiina meditsiini toitumisteraapiat käsitleva loenguga juba järgmisel nädalal, kolmapäeval, 12. oktoobril kell 18 Rahvusraamatukogu suures saalis toimuval sündmusel Alkeemia Akadeemia, mida raadiokuulajate rõõmuks salvestab ka saade “Hallo, Kosmos!”. vaata videot Rene Bürklandi toitumissoovitused sügiseks: aita energial sissepoole liikuda ja Rene Bürkland selgitab, kuidas valmistada soojendavaid toite.

Uuri lisa Rene Bürklandi raamatu “Tark tee terviseni” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Kuula ka Rene Bürklandi rääkimas Hiina meditsiinist Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.