Reedel, 5. mail toimub kuuvarjutus müstilises Skorpioni sodiaagimärgis

Seekordne kuuvarjutus toob kaasa väga emotsionaalse aja, milles on ootamatuid lõppe ja šokeerivaid pöördeid. Seega on see oluline aeg minevikus tekkinud emotsionaalse pagasi läbi töötamiseks ja sellest edasi liikumiseks.

Varjutusega täiskuu Skorpionis töötab süvatasanditel ja toob tähelepanu alla liialdused, paradoksid ja illusioonid, aidates vahet teha, mis on tõeline ja mis mitte. Teadvusta, et ainus kindel asi elus on muutumine. Uskumused, millele oled õppinud toetuma, on illusioon.

Parem on sel aja mitte emotsioonide ajel reageerida, mitte tormata ega teha dramaatilisi otsuseid, sest inimeste käitumine võib olla impulsiivne. Täiskuu toob alati jõuliselt esiplaanile inimeste varjupooled ja teemad, mida hea meelega päevavalgele ei lasta. Seega tuleks nii enda kui teiste tunnetega tegeleda väga ettevaatlikult, empaatiliselt ja suure taktitundega.

Täiskuuaeg on alati hea selleks, et vabaneda oma elus kõigest sellest, millest oled välja kasvanud ja mis sinuga enam ei resoneeru. Tee plaane, mõtiskle, korista ja asu sammhaaval edasi liikuma. Just nüüd võib saada selgeks nii mõnigi asi, mis enne näis arusaamatu või ületamatu. Neile, kes ei suuda või ei soovi olla paindlikud ning on klammerdunud oma mineviku külge, on täiskuuaeg ja eriti just varjutuse mõju väga raske.

Täiskuu ajal tee järgmisi asju:

Tööta oma alateadvusega, vaatle oma hirme, komplekse ja sõltuvusi. Mida rohkem neist teadlik oled, seda lihtsam on neist ka vabaneda.

Lase minna! Täiskuu aitab sul vabaneda sellest, mida sa enam oma ellu ei vaja. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.

Tegele vaimsete teemadega. Kuna Skorpioni märk on seotud kõige müstilise ja salapärasega, siis on nüüd hea aeg tegeleda meele ja vaimu teemadega.

Tee koos oma kallimaga midagi romantilist. Täiskuu võimendab vaimustust, iha ja kirge. Nüüd on hea aeg koos oma armastatuga lähedust nautida.

Tee maagilisi rituaale. Põleta viirukit, süüta küünlad, mediteeri koos kristallidega, kuula mantraid.

Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga. Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus Kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita. Enne laadimist tuleks kristallid kindlasti ka puhastada.

Ennusta tulevikku. Täiskuu ajal on kõik taevased kanalid avatud ning ennustused eriliselt täpsed. Seega on väga hea aeg tulevikku vaatamiseks.

Neid asju ära täiskuu ajal tee:

Ära esita endale liiga suuri nõudmisi. Skorpioni Kuu muudab inimesed tundlikuks ja sisemine pinge kasvab kiiresti. Anna endale aega, mõistmist ja armastust.

Ära võta vastu elumuutvaid otsuseid. Kipud praegu nägema asju tumedamates toonides kui need tegelikult on.

Väldi tundlikel teemadel diskussioone. Inimesed kipuvad praegu kergesti vihastama ja endast välja minema.

Ära kiirusta armusuhteid looma. Skorpioni täiskuu toob esiplaanile kire, seksi ja jõulised tunded. Nüüd võid potentsiaalset partnerit idealiseerida ning hiljem tehtud otsuseid kahetseda.

Maagilist täiskuuaega!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.