Rahvusvaheline tantrafestival “High On Life” viib teekonnale oma sisemise õndsuse juurde

Taaskord on kätte jõudmas aeg, mil Eestimaal saab teoks järjekordne rahvusvaheline tantrafestival “High On Life”. Seekordne festival toimub 4.-9. juulini ning oodatud on ühtviisi nii tantra -sõbrad kui ka need, kelle jaoks valdkond on alles uus ja avastamata. Tulla võib üksinda ja samahästi ka partneriga.

“Õndsuses olemise rõõm” (“Joy of Blissful Being“) on tänavuse festivali läbivaks juhtmõtteks ning oma rikkalikke kogemusi ja teadmisi sellest, kuidas muuta igapäevaelu nauditavamaks ja värviküllasemaks tulevad jagama nii välis- kui kodumaised õpetajad – tantra- ja shamanismiõpetaja John Hawken Inglismaalt, jooga- ja tantraõpetaja Lin Holmqvist Rootsist; spiritualismi ja shamanismi õpetaja Matt Schwenteck Saksamaalt; Biodanza õpetaja Jade Wepener Lõuna-Aafrika Vabariigist; shamanistliku taustaga shibaritervendaja Bodhi Zapha Jaapani meistrite juurest; seksuaal-coach Andrew Barnes Austraaliast; Leesoja teadmanaine Thule Lee koos teekaaslase Erik Grünbergiga; tantsu- ja loodusterapeut Kristina Paškevicius, jooga- ja tantraõpetaja Margus Sarmet ning paljud teised spirituaalsete ja tervendavate praktikatega tegelevad kaasmaalased.

“Festival saab olema üdini tunnetuslik. Kellegi kogemus ei ole võrreldav teise omaga. See on kui dimensioonideta rännak iseendasse ja endast väljaspoole, kus sammupikkuse ja tempo valib igaüks ise.

Inimene, kes on kogenud kasvõi korra miskit ülevat ja ilusat, hoiab seda oma meeltes kui erakordset hetke ning püüdleb ikka ja jälle selle taaskogemise poole. Hea mõte muudab maailma, rääkimata sõnast ja teost, mis on öeldud ja tehtud armastava olemise ja hoolimisega. Kui kõik see hea ja ilus võtta endaga kaasa argiellu, saab iga päev olema helgem, mängulisem, loovam ning maailm meie ümber muutub ilusamaks,” räägib festivali olemuse kohta korraldaja Peep Õunapuu.

Rahulolevad osalejad jagavad muljeid

Mullu festivalil osalenud jagavad oma elamusi. Näiteks Kristel annab teada: “Olen väga väga õnnelik, et me sellele festivalile tulime. See oli esimene kord ja me ei kahetse, et selle sammu tegime. Kõik need päevad olid täis iseenda avastamist, naeru, nutmist – igatpidi positiivsust! Sain iseenda kohta teada väga palju uut, sain juurde julgust ja enesekindlust. Meeldisid kallistamised ja sügavad silmavaatamised. Kõige rohkem meeldis iseenda sisse vaatamine – see oli väga sügav kogemus. Väga meeldis ka õhtune programm – erinevad esinejad jms. Tuleme kindlasti ka tänavu!”

“Tundsin, kuidas tseremoonia lõpuks minu süda avanes. See oli midagi, mida ma meeletult vajasin ja tegelikult ootasin – mingi kõrgem südame avanemine. Tundsin taas (nagu ka ühes oma eelnevas elus), et olin täielikult Valgustunud Isiksus!” kirjutab Kairi.

“Tulin siia, et jõuda endas sügavamale. Ma jätsin siia kõik oma hirmud. Leidsin häid sõpru ja suhteid. Jõudsin võimsate kogemuseni. Suur teekond algab nüüd… Minu jaoks oli festival tõeline miljoni dollari kogemus. Tahan kindlasti tulla ka tänavusele festivalile,” jagab oma vaimustust Otto.

Õpetajate ja esinejate kohta saab täpsemalt lugeda festivali kodulehelt highonlifefestival.com (ajakava ja õpetajate nimekiri on täiendamisel).

Vaata sündmust Facebook’is ning Tantrafestivali piletid on juba müügil SIIN.

Videomeenutus ja pildigalerii eelmise aasta tantrafestivalilt “High on Life” 2016

Seotud