Radikaalne südamete avamine

Viimasel ajal on paljud asjad hakanud maailmas muutuma. Inimesed on muutunud aktiivsemaks. Noored lähevad tänavatele sooviga, et nad elaksid tulevikus maailmas, kus on hea elada. Erinevad inimesed kõnnivad ringi ja kuulutavad suuri mõtteid. Tunda on, et kogu ühiskond on aktiveerunud millegi jaoks.

Inimkond seisab lävepakul. Nende ees on valikud, kas valida kaastundliku armastu tee või minna hukkamõistu teed. Paljud elavad oma igapäeva elu ja ei jõua keskenduda empaatilise võime suurendamisele üksteise vastu. Kuna süsteem on nii hoolikalt üles ehitatud, et vahest võidakse unustada kõrgem heaolu pisikeste tegemiste juures.

Proovigem kinkida teineteisele naeratusi, soovida iga päev häid soove ja õnnistada püha valgusega oma kaasinimesi. Seda, et nende heatahtlikud tegevused läheksid täide; nad inspireeriksid kaaskodanikke suurtele tegudele, mis loob laialdast harmooniat kogu maailmas. Ühiskond vajab nüüd kangelasi ja igaüks meist on kangelane.

Valime rasketes olukordades kerguse ning lõdvestume teadmisele, et me oleme tegelikkuses lõputud vaimolendid. Naeratame siis, kui soovime kedagi hukka mõista ja hoopis toetame tema maskide taga olevat puhast püüdlust olla parem inimene. Anname au ning ruumi, et igaüks saaks mäletada oma kõrgemat väge. Oma võimet olla vaimuna kehas, mitte vastupidi.

Loome ühise koherentse välja, mis toetab vaimustumist. Olla kõigi vastu heatahtlik – see on üks paras väljakutse, kuid täiesti teostatav. Meil kõigil on aeg uskuda inimese tõelisesse potentsiaali, et oleks võimalik ehitada uue ajastu maailma, mis põhineb armastusel, aususel, usaldusel ja empaatial. Anname jõudu headusele. Tegevustele, mis meid kõiki tõstavad käsi-käes kõrgemale.

Kohta, kus lasuvad meie algsed teadmised elust enesest ja mäletame, et meie sees lasub lõpmatu armastuse väljendus. Õnnistades teist – me õnnistame tegelikult iseend ja heidame tuult tiibadesse, et võimendada kõiki heatahtlikke taotluseid. Me oleme kaunid olendid inimkehas ja õpime hoidma oma koduplaneeti, oma kehasid ja oma inimesi.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Allikas: Oma elu loomine: on sinu valik, kas elada külluses või puuduses

Eneseleidmise kunst: meie elu on lõputu otsing

25 saatuse reeglit, mille järgimine muudab su elu

Kuidas saada õnnelikuks? Kas õnn kaasneb õige eluga?

Seotud