R2 saatele “Hallo, Kosmos!” andis intervjuu legendaarne vaimne õpetaja Eckhart Tolle

Sel pühapäeval, 1. detsembril kell 14 on saate “Hallo, Kosmos!” külalisteks maailmakuulus vaimne õpetaja ECKHART TOLLE ja tema kaaslane KIM ENG.

ECKHART TOLLE on juba mitmed aastad trooninud maailma mõjukaimate spirituaalsete õpetajate nimekirja, maineka Watkins Top 100 Spiritual Power List tipus.

Tolle õpetus on lihtne: teadlik kohalolu on kõige võti ja elu toimub vaid hetkes, olevikus.

Saksa päritolu ning juba aastaid Kanadas elav Tolle ise on oma kujunemistee mõjutajatena üles lugenud terve rodu suuri mõtlejaid, filosoofe ja müstikuid läbi ajaloo, enamuse vaimseid ja religioosseid maailmavaateid ning öelnud, et tema õpetus on “kõikide religioonide essents”.

Tolle esines koos Tiibeti vaimse liidri Dalai-laamaga ka 2009. aasta Vancouveri rahukonverentsil, et teadvustada teadlik olemise olulisust. Tema õpetust hindavad kõrgelt ka mitmed superstaarid, näiteks mõjukas telediiva Oprah Winfrey, tippkoomik Jim Carrey, muusik Annie Lennox ja paljud teised.

Kirjastus Pilgrim on eesti keeles välja andnud enamus Tolle raamatuid: “Meelerahu hääl” (2005), “Siin ja praegu: kohaloleku jõud” (2006), “Uus maailm” (2007), “Miltoni saladus”(2009), “Kõige elavaga üks” (2010).

Tänaseks on Eckhart Tolle teosed üle kogu maailma jõudnud kümnete miljonite lugejateni, näiteks raamatut “Uus maailm” on tõlgitud rohkem kui 40 keelde ja müüdud üle 7 miljoni.

KIM ENG on vaimne õpetaja ja nõustaja ning ka Eckhart Tolle partner, kes koos temaga rändab ja töötab. Kanadalanna Kim Engi vaimsed eneseotsingud algasid 80ndate algul, Tollega kohtus ta aastal 1998, oli algul tema õpilane ning hiljem said neist ka elukaaslased.

Kim Eng on loonud oma õpetuse “Kohalolu liikumise läbi” (Presence through Movement), mis sisaldab lisaks Tolle õpetustele ka Qi Flow Yoga ja Yin Yoga elemente, integreerimaks keha, meelt ja hinge.

Ta on välja andnud meditatsioonide duubelplaadi raamatu “Uus maailm” juurde ning tegeleb ka yin ja yang energiate tasakaalustamisega. Kim Eng annab õpitubasid ja kursusi üle kogu Põhja-Ameerika, Euroopa ja Austraalia.

Saates selgub:

Kuidas jõuda virgumiseni, valgustumiseni?

Miks on globaalne vaimne ärkamine tänaseks mitte enam võimalus vaid juba vajadus?

Kuidas ületada oma ego?

Millised on Universumi kaks peamist soovi?

Kuidas kasvatada Uue Maailma lapsi?

Loe ka intervjuud Eckhart Tollega, 28. novembri Eesti Ekspressist!

Osale RAAMATUMÄNGUS saate “Hallo, Kosmos!” facebooki lehel ja võida endale Eckhart Tolle autogrammiga raamat!

Eckhart Tolle kodulehekülg: http://www.eckharttolle.com/

Saate “Hallo, Kosmos” koduleht

Seotud