“Punase” kuuvarjutuse mõju sodiaagimärkidele: vaata järgi, mida on sul järgneva poolaasta jooksul oodata!

Reedel, 27. juulil toimus selle sajandi jõuliseim kuuvarjutus Veevalaja energiatest kantud “verekuule”, mis kestis kokku lausa 4 tundi ja 38 minutit. See aktiveeris uued energiad, mis mõjutavad sind veel kuni kuus kuud. Vaata järgi, millist mõju avaldavad täiskuu ja kuuvarjutus sinule.

Reedel, 27. juulil kõrgus taevas maagiline “verekuu”. Kuuvarjutuse tulemusena värvus Kuu pind punakaks – kuna Maa kaaslase pinnale ei ulatunud enam otsene päikesevalgus, siis peegeldus nähtav valgus sinna Maa atmosfäärist. Seejuures on aga osa lainepikkusi atmosfääri poolt välja filtreeritud ning valdavalt jõudis Kuuni punase lainepikkuse valgus, muutes taevakeha “veriseks”.

Täiskuul usutakse olevat väga tugev nõiduslik jõud ning seekord andis omapoolse panuse lisaks ka kuuvarjutus. Loe, kuidas mõjutab “verekuu” kuuvarjutus erinevaid sodiaagimärke järgneva poole aasta jooksul!

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sinu jaoks saabuvad muutused seoses sõpruse, partnerluse või koostööga. Oled viimase ajal sagedasti tundnud, et sa muudkui panustad ja annad endast kõik selleks, et midagigi vastu saada. Karm tõde on aga see, et päeva lõpuks on sind tühjade kätega jäetud. Sinu õppetunniks on enda piisav väärtustamine. Ära lase end ära kasutada, õpi nägema enda tugevusi ja erakordsust ning mõista, et sa väärid lugupidamist ja austust. Seekordne kuuvarjutus toobki teravalt esiplaanile kõik suhted, mille peaksid hoolikalt üle vaatama. Lase minna kõigel sellel, mida sa tegelikult oma ellu ei vaja ja jäta seljataha need inimesed, kes on sinu juures püsinud valedel põhjustel.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sind ootavad ees muutused armuelus ja romantilistes suhetes. Nüüd võid kogeda ootamatuid tundeid ja teha otsuseid, mis viivad sind suhtealaselt täiesti uuele positsioonile. Praegune aeg on hea selleks, et üle vaadata, kas sinu suhe põhineb õigetel alustel, mitte ebarealistlikel ootustel ja enda või partneri illusioonidel. On võimalus ka selleks, et tekivad armukolmnurgad ja purunevad suhted, mis on juba pikalt vingunud ja oma lõppu oodanud. Oska vajadusel minna lasta ja andestada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sinu õppetund seoses “verkuu” kuuvarjutusega on seotud eelkõige suhtlemise, eneseväljenduse ja hingeliste õppetundidega. Võid mõista, et mõned uskumused või käitumisviisid, mida oled mõnda aega praktiseerinud, ei tööta sinu jaoks enam sugugi nii nagu sa ootad. Nüüd on aeg vanal minna lasta ning võtta omaks uued ideed. Kohtu sõpradega, vaheta oma lähedastega mõtteid ja arutle elu üle. Just läbi erinevate maailmavaadete ja nägemustega tutvumise jõuad sa lõpuks iseenda tõeni. Suurepäraselt mõjub sulle ka meditatsioon, jalutuskäigud looduses ja aeg, mis on pühendatud ainult iseendale.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Sinu elus on toimumas jõulised muutused ja arengud ning need viivad sind suurema vaimse avatuse juurde. On oluline, et leiaksid sellel teel enda kõrvale õiged inimesed, kes sind mõistavad, toetava ja vajadusel abikäe osutavad. Sulle meeldib väga juurelda asjade olemuse üle ning jõuda enda jaoks kindlate teadmisteni, miks sa oled sellel tee, kus oled, miks sa teed asju, mida teed ja kuhu oled üldse teel. Sinu jaoks on järgnevad kuus kuud väga silmiavav ja vastuseid toov aeg. Jälgi hoolikalt oma mõtteid ja emotsioone.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Seekordne kuuvarjutus toob sinu jaoks kaasa armastuse ja hoolimisega seotud õppetunde. Sind lükatakse mugavustsoonist välja ja pead alustama enda jaoks täiesti uut rada, mis viib sind lõpuks välja iseenda parema mõistmise juurde. Sinu jaoks on oluline aru saada, et sa ei pea proovima teisi muuta ega iga hinna eest endast kõike andma, et sinu kallitel ja lähedastel oleks hea. Sa pead õppima end väärtustama ja leidama õnne ja rahulolu ka siis, kui sinu ümber olevad inimesed elavad oma elu nii nagu nad seda oskavad, tahavad ja suudavad. Igaühel on oma tee ja igaüks peab eelkõige iseendaga hakkama saama. Proovi vähem muretseda teiste pärast ja keskendu iseenda meelerahu leidmisele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nüüd tasub tähelepanu pöörata parnerlusele, seda nii tööalaselt kui ka eraelulises mõttes. Need suhted, mis sinu elus hetkel toimivad, kannavad sind jõudsalt edasi ka järgnevad kuus kuud, kui neile vajalikku tähelepanu pöörad. Tänu neile inimestele, kes sinu elus on, saad sa omandada õppetunde, kasvada vaimselt ja hingeliselt ning tõusta uuele tasandile. Sinu isiklik areng toimub täistuuridel just tänu neile inimestele, kes sind ümbritsevad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Seekordne täiskuu mõjutab eelkõige sinu töö- ja äriasju ning sotsiaalset staatust. Praegused tööd, tegemised ja ettevõtmised, samuti väljaütlemised mõjutavad väga suurel määral seda, kuidas sinu asjad järgneva kuu kuu jooksul edasi liikuma saavad. Praegu töötab karma väga hoogsalt ning kui oled teinud kõva tööd, näinud vaeva ja olnud kogu hingega mõne projekti juures, siis saad nautida ka oodatud edu ja heameelt. Kui sinu elus on olnud aga teemasid, mis on rajatud valedele alustele, siis ka need kerkivad väga jõuliselt päevakorda ning annavad sulle võimaluse asju soovi korral parandada ja oma vigadest õppust võtta.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sinu jaoks ei too seekordne kuuvarjutus kaasa väga suuri üllatusi. Tegeled sellega, et sinu ellu saabuks suurem selgus ja kord. Üritad oma plaane sättida nii, et sinu silme ees oleks kindel siht, mille suunas saad liikuda. Selline etteplaneeritus annab sulle praegusel hetkel vajaliku turvatunde. Järgnevad kuus kuud peaksid tooma kaasa hea aja, mis toidab sinu hinge rõõmuga ja laseb sul avastada enda jaoks uusi teemasid, tänu millele avanevad sinu elus täiesti uued uksed.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Seekordne kuuvarjutus mõjutab sinu jaoks väga olulist valdkonda – raha ja finantsasju. Sulle ei meeldi kitsikustunne ega raha kaotamine. Seega võiksid tunda heameelt, et sinu ette laotatakse mustvalgel teemad, mis võtavad sinu aega, energiat ja mõttejõudu, kuid mis ei anna sulle just palju vastu. Praegu on neist lihtne vabaneda ning see toob kaasa ka oodatud kergendustunde. Järgneva kuu kuu lõikes hakkad end ka üleüldiselt paremini tundma – sinu enesekindlus suureneb, tervis paraneb ja tunned, et oled õigel ajal, õiges kohas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Seekordne kuuvarjutus toob sinu jaoks kaasa suured muutused, mis võivad olla nii välised – kolimine, lahkuminek, armastus esiesest silmapilgust, peresisesed muutused jne, kui ka sisemised – tunnete muutumine, olulised otsused ja valikud. Need võivad olla nii positiivsed, kui ka negatiivsed aga igal juhul ei jää sinu elu samaks. Sinu õppetunniks on see, et vajadusel pead laskma asjadel lihtsalt minna omasoodu. Lase lahti sellest, mis sind enam ei teeni, olgu see mõni suhe, töökoht või hoopis mõte või tunne. Õpi lahti laskma ja tänulikult vastu võtma uut.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kuuvarjutus toob sinu jaoks kaasa eelkõige muutused perekondlikus korralduses. Sulle meeldib, kui kõik on sinu kontrolli all ja sa tead täpselt, mis toimub. Nüüd on aga kätte jõudnud aeg, kus saabuvad muutused ning sa pead hakkama harjuma uute oludega. Sa ei tunne end väga turvaliselt, kui sind mugavustsoonist välja tõmmatakse, kuid ometi on see vajalik kasvamiseks, arenemiseks ja elu täiel rinnal kogemiseks. Seega, leia enda jaoks võimalus tervitada saabuvaid muutusi avatud meelega ja lase end uutest seiklustest kaasa haarata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Seekordne kuuvarjutus mõjutab eelkõige sinu vaimset poolt – emotsioone, alateadvust ja varjatud saladusi. Tundub, et sulle antakse lausa iga päev uus õppetund, tänu millele saad avardada oma meelt ja mõttemaailma. Eelkõige on sinu õppetunnid seotud tingimusteta armastuse ja enesekindlusega. Sa pead mõistma, et sa ei saa kõike kontrollida, eriti mitte teiste inimeste tundeid. Õpi vabaks laskma, aktsepteerima ja tundma tänulikkust ja siirast rõõmu selle eest, mis sul olemas on. Lase minna kõigel sellel, mis soovib vabalt lennata. Kõik, mis on mõeldud sinu juurde jääma, see jääb nagunii. Ära muretse, ainult vaata ja imesta.

Loe lisaks: Täna, 27. juulil toimub selle sajandi pikim täiskuuga kuuvarjutus

Teaduslikult tõestatud: täiskuu mõjutab inimesi – ajab pisut pööraseks!

8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

Seotud