Pühapäeval kõrgub taevas Jäära täiskuu, mille mõju on tunda juba täna

Algamas on järjekordne täiskuu periood. Täiskuu tipphetk on pühapäeval kell 23.55 ja selle sündmuse energiad hakkavad meid mõjutama juba kolm päeva enne ja mõjutavad veel ka kolm päeva pärast täiskuu tipphetke, kirjutab Alexis Varnum.

Seekordset täiskuud kutsutakse küti ehk jahimehe kuuks. Meid ootavad ees väga huvitavad päevad. Jälgi, mis toimub sinu sees ja sinu ümber.

Tänane päev, 7. oktoober võib tuua inimesele midagi sellist, mis paneb silmi taeva poole tõstma ja tänulikkust avaldama. Tekib tunne, et sind hoiavad justkui mingid kõrgemad jõud, saad tunda ka iseennast loojana.

Töös ja tegevuses on uute alguste aeg. SInd ümbritsev võib panna sind ennast ja ka teisi inimesi käituma ootamatul viisil. Tööd ja tegemised võivad esialgu tunduda tüütud või ebahuvitavad, kuid hiljem tunned, et saad sellest kõiges vajaliku kogemuse tuleviku jaoks.

Täna on võimalikud uued ootamatud kohtumised. Aga ära kiirusta otsuste langetamisega ega kohe keeldu, juhul kui pakkumine ei tundu köitev. Anna asjadele aega.

Enesetunne peaks olema praegu suurepärane, eriti kui oskad enda eest hoolitseda ja kui lubad teistel end aidata, kui tunned abi vajadust.

Praegu on võimalik saada palju uusi teadmisi, mis on vajalikud sinu kasvamiseks ja arenguks.

Igasugune käsitöö, mis on seotud lõngadega ja niitidega, näiteks kudumine, õmblemine või heegeldamine aitavad inimesel paremini keskenduda. See inimene, kes teeb täna käsitööd nagu sukeldub endasse ja võib avastada midagi tähtsat. Niitides ilmub saatuse märk. Täna on samuti hea enda käele kaitseks siduda punane niit või kududa, punuda endale käele edu amulett.

Soovin sulle imelist päeva, head tuju, reipust, kerget tegutsemist, heaolu, küllust, armastust, tervist, edu, raha ja õnne!

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Seotud