Pühakojas kõlavad Almer Jansu müstilised gongid

Teisipäeval, 5. novembril kell 20 toimub Tallinnas Rootsi-Mihkli kirikus meditatiivne heliderännak ehk Almer Jansu gongide ja kristallkausside kontsert.

“Gongid avardavad meie sise- ja välismaailma piire ning muudavad meid seeläbi tasakaalukamaks ning avatumaks muutustele ja kulgemisele,” kirjeldab populaarne gongimuusik Almer Jansu oma instrumentide mõju inimesele.

“Idamaade filosoofias on sügis metalli-element ning metalli energia aitab meil lahti lasta vanadest mõttemustritest ja avardab meie teadvuse erinevaid tasandeid,” lisab Jansu, kes teisipäevase kontserdi sissejuhatuseks räägib lähemalt ka helide olemusest.

“Almer Jansu on mees nagu orkester! Tema gongide ja kristallkausside kontsert on lummav spirituaalne heliderännak, mis ülendab ja rahustab,” kirjeldab kontserdist saadavat elamust sündmust korraldava enesearengu portaali Alkeemia.ee peatoimetaja Kaia-Kaire Hunt.

Särav ja positiivsusest pakatav mitmekülgne Almer Jansu on aastaid tegelenud gongide ja kristallkausside heliteraapiaga. Lisaks kuulub nii Eestis kui Soomes töötava Jansu ampluaasse jooga, tants, massaaž, õieteraapia ja palju muud huvitavat.

Almer Jansu gongide ja kristallkausside kontsert

Teisipäeval, 5. novembril kell 20

Rootsi-Mihkli kirikus (Rüütli 9, Tallinn)

Piletid hinnaga 13.- on müügil kohapeal enne kontserdi algust ja eelmüügis Rahvusraamatukogus kaupluses Muusa

Lisainfo: http://alkeemia.ee

Kuula saadet “Hallo, Kosmos!” Almer Jansuga: http://heli.er.ee/helid/811822.mp3

Vaata Facebookist lisa.

Seotud