Praegune aeg toob üles vanad haavad, mis nõuavad endaga tegelemist

Praegu on energiad väga kirjud. Viimane täiskuu tõi inimestel aktiivselt süütunde esile ja need teemad olid mitu nädalat kõikvõimalikes vormides üleval, nagu ka rahulolematuse teemad, kirjutab Evelyn Luikmel blogis Kristallikoda.ee.

Nüüdseks on hakanud energia juba teistsuguseks minema. Esmaspäeval, 17. juunil toimuv täiskuu võib paljudel pinnale tuua viha, seega on oluline mitte luua negatiivseid emotsioone, vaid neid teadvustada ja lahti lasta. Seda tuleks teha nii rahulolematuse, pettumustunde kui ka viha puhul. Seda rada pidi võib väga paljudel inimestel minna veel septembri keskpaigani ja nad peavad neid negatiivseid asju üles kaevama.

Hästi palju tuleb praegu üles asju väga noorest vanusest, samuti vanemate mustripeegeldusi, mingeid konkreetseid situatsioone, mille lahendamise kaudu inimene vabaneb mingist valust, mida ta võib olla kandnud suisa 40 või 50 aastat. Seega soosib praegune periood eriti hästi sügavamat tööd iseendaga ja vanadest asjadest lahtilaskmist.

Kõige olulisem on selles protsessis jääda iseendaks. Jälgi, et jääksid enda energiavälja ja ära mine teiste negatiivsusega kaasa. Enda seest tuleneva negatiivsuse pead välja kaevama ja lahti laskma, sest muidu sa ei saagi sellest ringist välja. Teadlikkuse säilitamine on võti, mis aitab sind ka keerulisemates olukordades.

Emotsioonid, mis on kunagi meie alateadvusesse kinni jäänud, toovad alateadlikult sinu ellu situatsioone, kus sa seda mingil moel koged – vahel intensiivsemalt, vahel vähem intensiivsemalt, kuid tegelikult kogu aeg.

Ühel kliendil oli näiteks tugev liigesvalu. Hoidsin tal umbes 10 minutit käsi peal ja tuli pinnale üks konkreetne situatsioon tema varajasest lapsepõlvest, mis oli talle traumeerivalt mõjunud. Võtsime selle emotsiooni ära, klient tõusis pärast seanssi püsti ja seda valu poleks nagu olnudki – valu, mille käes ta oli kannatanud mitukümmend aastat

Praegune seis soosib läbimurdeid. On võimalik saavutada lausa suuri murranguid, kuna paljudel inimestel on tekkinud valmidus astuda oma teekonnal suuri samme edasi. Paljud, kes on maadelnud pikalt mingite probleemidega, võivad just nüüd suuta need ära lahendada.

Praegu on tööperiood, kiire ja intensiivne aeg. Rahunemist on oodata septembri teises pooles. Parim, mida praegu teha saaks, oleks püsida enda keskmes ja lasta kõik lahti, mis üles tuleb. Kui tasakaal kipub kaduma, on hea mõte otsida abi, et pinnale tulnud teemad ära lahendada.

Autor: Evelyn Luikmel

Allikas: Mustrite muutmise kunsti avastamist väärt sihtpunkt

Anthony Robbins: kuus tõhusat sammu oma käitumismustri muutmiseks

Viis sodiaagimärki, kelle elus toimuvad aastal 2019 pöördelised muutused

Seotud