Praegu on väga oluline see, mida Sa tunned ja üle elad, sest täpselt seda Sa ka oma ellu kutsud

Meie hirmude taga seisab surmahirm. Mõned inimesed tunnevad praegu hirmu finantsiliste probleemide pärast, teised kardavad millestki ilma jääda ja tunnevad puudust ning neid hirmutavad kontaktid teiste inimestega. Kolmandad on hirmul kui loevad uudiseid. Praegu on oluline pöörata tähelepanu sellele, mis Sinus endas tekitab rahulolematust ja hirmu. Just sellega tuleks Sul tööd teha. See ongi see, millest tuleks vabaneda, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Sa ei pea teadma ja uurima, kas on olemas vaktsiin või mitte, sa ei pea teadma kes ja miks seisavad viiruse taga ning miks see on alguse saanud. Praegu on aeg vaadata endasse. Tuleb süveneda enda tunnetesse. Mõnel see on hirm, aga mõnel viha, kurbus, masendus või ärritus. Kuid see on väga oluline, mida Sa tunned siin ja praegu. Kõik, mida Sa praegu vajad on endasse süvenemine, ei tohi pista pead liiva alla ning kuulata vaid uudised ja vaadata internetist saite, mis levitavad igasugust hirmutavat informatsiooni. Pööra tähelepanu oma energeetikale, ehk mida Sa hetkel kiirgad, millises seisundis Sa oled.

Kätte on jõudnud aeg kui me kõik muudame oma rolle olles Maal. Me pole sündinud niisama selles maailmas, sellel ajal. Me oleme tulnud siia, et saad uued ja võimsad kogemused, mida on valinud meie Hinged. Viirus on kui filter, mis aktiveerib uued muudatused, mis on olnud ammu vajalikud.

Praegu võib olla me ei mõista toimuva tähendust. Pole tähtis miks ja kuidas on virus tekkinud, kuid praegu on väga tähtis inimese vaimne teekond ja inimese sisemine seisund, sest sisemine Valgus reanimeerib keha elukeskused ja lahustab kõik viirused ja bakterid, mis võivad kahjustada inimest.

Viirus on ka energeetiline struktuur, mis tungib läbi inimese energeetika ja mõjutab kõiki inimese energeetilisi keskuseid. Kõige rohkem viirus mõjutab inimesi, kellel on suletud südame keskus, kuna see blokeerib inimese sisemist Valgust, füüsilisel tasandil see mõjutab kopsusid. Kõige parem on kujutada endale ette, et Sa hingad valgust ja tunnetad valgust enda sees, sa saad kohe tunda erinevust. Täida ennast Valgusega ja sa tunned kuidas Sa sisemiselt muutud. Aga ühest korrast muidugi ei piisa. Praegu me oleme kaasatud süsteemi muudatustesse ja saame uue sotsiaalse staatuse. Tuleks rahustada enda mõistus, täita oma süda Valgusega, levitada headust ja kaastundlikust. Need, kes on avatud Valgusele on kui kaitsekiht oma lähedastele. Valguses elava inimese vibratsioonid aitavad suunduda sinna, kus praegu formeerub uus elu.

Allikas: Sõnum tänapäeva armastatuimalt spirituaalselt õpetajalt ja filosoofilt Eckhart Tollelt: jää teadlikuks keerulistel aegadel

Vabasta oma meel ja keha hirmust lihtsate harjutustega

Saturni jõudmine Veevalaja märki toob esiplaanile koostöö ja vajaduse areneda

Seotud