Pool aastat on läbi | Kas punane tulikukk on toonud seda, mida lubati?

28. jaanuaril algas Idamaade kalendri järgi punase tulikuke aasta. Nüüdseks on pool aastat läbi ja paras aeg vaadata, kas ennustused aasta kohta on ka täide läinud.

Tuli sümboliseerib kirge ja õnne. See energia lisab inimestele ausust (kohati isegi liigset otsekohesust), soojust ja lahkust. Teeb inimesed optimistlikuks, kohati isegi eluvõõraks.

Aastaenergiad soosivad sõprust, aga samas võib muuta inimesed tujukaks (olukorrad võivad kiiresti muutuda) ja kerge on tekkima draama. Kuke aasta armastab igasugust draamat – kas inimeste enda poolt loodud või siis kunstnike poolt pakutud esitlusi ja etendusi. Tõepoolest ka meedia kuulub Tule elemendi alla ja seega me ootame sealt ausust, lahkust ja soojust, mitte pidevat õli tulle viskamist läbi valede nüansside aktiveerimise näol ja nii tõepoolest võime kaotada kontakti päriseluga ja muutuda seeläbi eluvõõraks ning hiljem pärast kiireid sündmusi imestada – kuidas see küll on võimalik.

Kuna Kukk ise kannab endas Metalli elemendi energiat, siis taaskord on aastaenergiates kokku saanud Tule ja Metalli vastasseis (nagu Tuli Ahvi puhulgi). Mida see kaasa toob?

Aasta võib oma olemuselt olla pingeline ja närviline, emotsioonid kogunevad ja kogunevad, kuni äkki “plahvatavad”. Ja siis võivad tagajärjed olla väga tõsised. Seega võib aastas olla enam tulekahjusid, plahvatusi, aga elektriga seotud segadusi. Konflikte rahvusvahelistes suhetes, isegi sõja (revolutsiooni, muutuste) oht.

Tervise mõttes on TuliKuke aasta energial üks suur hoiatus sees, mida hiinlased kutsuvad “nuga, mis lõikab keha”. Seega on meie tervis sel aastal enam ohustatud relvade, terariistade või plahvatustega seotud ebameeldivustega. Samuti kuuluvad selle hoiatuse juurde operatsioonid.

Kuidas ennast kaitsta? Istume toas ja ootame aasta möödumist? See pole lahendus. Hiinlased usuvad, et tuleb omavahel “kaklevate” energiate tähelepanu hajutada ja selleks sobib “Draakoni” sümbol. Kas siis märgi, pildi, kujutise, võtmehoidjana. Seega tuleb seda sümbolit/amuletti terve aasta enda juures kanda. Need inimesed, kes on sündinud draakoni aastal või draakoni päevamärgis, kuumärgis või tunnimärgis, omavad juba kaitstuse energiat.

Üks selle aasta erilisus on selles, et Tuli Kuke aastat peetakse eriti heaks lapse sünni aastaks – sünniaasta kaart annab sel aastal sündinud lapsele 2 olulist omadust: tarkus ja edukus. Järgmine selline erilises energias aasta on 2023.

Alljärgnevalt vaatame loomamärke

ROTT Olenemata raskustest või tekkinud küsimustest, tuleb Rott sel aastal väljavõitjana. Pööra enam tähelepanu inimestele enda ümber, perekonnale ning ära tee otsuseid kiirustades. See ei ole suure liikumise, sportimise aasta – võta asja rahulikult.

Aasta soovitab rohkem aega pühendada oma tervisele, lõõgastuda ja veeta aega värskes õhus, et saada jõudu ja energiat edaspidisteks saavutusteks. Keerulistes olukordades aitab sind optimism. Armastuses on sul edu, kui Sa ainult ei oota, vaid annad midagi enda poolt vastu. Ära kaota head kontakti oma lähedastega, esikohal on kompromissid.

PÜHVEL. Sul on võimalus teha karjääri, saavutada oma eesmärke, parandada oma finantsolukorda ning seada endale uusi väljakutseid. Sinu jaoks võib alata uus soodne periood, mil saad oma ideedele toetust, mõttekaaslust ja rahastust. Aga see ei tähenda, et aasta oleks lihtne – aeg-ajalt tekivad probleemid ning on soovitatav tegeleda nendega kohe. Probleemid tekivad eelkõige isiklikes suhetes, perekonnaga, sugulastega. Seetõttu tunned Sa ennast närvilisena ja koged energiapotentsiaali suuri kõikumisi. Hoia oma füüsist aktiivsena, tasakaalusta ja juhi oma meeleolusid ning emotsionaalset stabiilsust.

TIIGER. See aasta ei ole lihtne. Kukk kontrollib Sinu igat sammu, väldi konflikte. Pole välistatud tülid peres ja on oht, purustada liit. Sul hea võimalus parandada oma rahalist olukorda, aga selleks tuleb kontrollida oma emotsioone. Ärritunud Tiigril tekivad konfliktid ülemusega ja äripartneriga. Kui sul on eesmärgid ja prioriteedid paigas ning Sa ei pelga järjepidevaid tegevusi, siis on edu sinu käes.

Tervis on sel aastal häiritud. Peamine põhjus on ülepinge, emotsionaalne ebastabiilsus, stress. Kindlasti jälgi oma toitumist, võimaluse korral mine reisile merele või mägedesse.

JÄNES. Kuke aasta on sündmusterohke, ettearvamatu ja ebastabiilne. Sul on soovitatav sel aastal hoida tagaplaanile ja pigem puhata ning mitte jalgu jääda. Kui liigud rahulikult, kuid sihikindlalt ilma suure kärata, siis saavutad oma eesmärgid. Kui saavutad äripartneritega usaldusväärse koostöö, tuleb sul tõeliselt hea aeg. Armastuse energiad on sel aastal lootustandvad: oodata on armastust, kirge, romantikat või leida hingesugulane.

Tervis on ebastabiilne. On olemas oht, et ägenevad kroonilised haigused. Seega toitu, spordi ja ela nii, et oled alati hoitud. Tee endale kindel reziim.

DRAAKON. Aasta toob Sulle stabiilsust ja edu kõiges, mida alustasid juba möödunud aastatel. Aasta ei soovita küll liiga riskeerida. Vajadusel korrigeeri oma väärtused, tee kindlaks, mis on sinu elu vundament, ja kindlus. Armastuseenergiad on viljakad ja külluslikud. Hea aasta lapse saamiseks. Pereelu toob kaasa rõõmu ja edu.

Rahalises mõttes on samuti kasulik ja õnnelik aeg. Draakon äris on sel aastal eriti edukas. Konflikte ja tülisid väldi, sest ei ole mõtet aastaenergiad rikkuda. Näita oma juhioskusi läbi tarkade ja mõistlike otsuste ning valikute. Pane paika igapäevane režiim.

MADU. Kuke aasta on tunnete meeleolu aasta, mis võimaldab sul saavutada edu töös ja isiklikus elus. Tänavu ei pea Sa olema karjääriredelil ronija, see tuleb su juurde ise, pingutamata. Samas vajad sa sõpru, kes toetavad sinu ideid. Erilisel kohal on sinu kogemused – need toovad sulle edu. Töös/äris on igasugused muudatused head. Oluline on oma töö tõhususe hindamine. Sel aastal on sul võimalus vahetada töökohta, elukohta, abielluda või saada lapsevanemaks.

Tervis on hea, kuid hoia ennast režiimil. Armastuse energiad on külluslikud, kuid ettevaatus armuseiklustega, need ei pruugi hästi lõppeda.

HOBUNE. Sa vajad oma sisemist jõudu, sest aasta sarnaneb pigem tõkkejooksule ja see võtab võhmale. Elus võib olla olulisi pöördeid, mis on seotud mõne uue idee või hobiga. Peamine nõuanne ära rabele, ega jää hüsteeria lõksu. Suhtes kontrolli oma emotsioone, muidu on välgud platsis. Pigem tee järeleandmisi. Sel aastal pole Sinu eesmärk oma positsioone parandada. Sinu sissetulekud ei ole sel aastal tõusutrendis, püüa säilitada olemasolevat. Oht isegi väheneda. Ära heida meelt, kõik on mööduv. Sind pigem tõmbabreisimise poole.

Selleks, et vältida tõsisemaid haigusi, vii läbi korralik tervisekontroll.

KITS. Aasta lubab sulle suurel hulgal muudatusi. Kas see on hea või halb, sõltub sinu otsustest ja valikutest. Aasta energiad hoiatavad, et Sul on parem mahajääjatest eemale hoida ja tagasitõmbavast energiast tuleb lahti saada. See ei ole sinu tee. Rahamaailmas näitavad Kitsed häid oskusi, kuid sul tuleb kõvasti tööd teha. Oluline on mõista, kes on usaldusväärne koostööpartner. Kui valik on õige, on sinu ettevõtmised edukad.

Armastuseenergiad annavad teada, et sel aastal mõtled enam iseenda peale.

Tervises on aga oluline kontroll, ennetamine. Pööra tähelepanu õigele toitumisele ja kehalisele aktiivsusele.

AHV. Sul on palju energiat aastaringselt. Hoolimata sellest, et see millega sa kohtud pole meeldiv, oled sina naerusuine ja naudid protsessi ennast. See aasta toob sinu teele võimalusi tegeleda tõsiste ja pikaajaliste projektidega. Treeni keskendumisoskust, sest sul on tavaks hüpata ühelt teemalt teisele ja see rikub projektide edukuse. Kui sinu eelmiste perioodide rahasäästud on piisavad, siis võta kergemalt. Armastuses on põnev, eriti just üksikul Ahvil. Kevadel tee tervisekontroll. Kergekäelisus võib tuua haigusi. Sel aastal on sul nõrgemad piirkonnad selg ja jalad.

KUKK. See ei ole rahuaasta. Kui Sa ei kaota oma loomupärast innukust ja kirge, on Sul võimalik saavutada oma eesmärgid ning samal ajal säilitada need, mis varem omandatud. Seda aastat iseloomustavad uued ootamatud võimalused. Universum ei tee Sulle kingitust, see on sinu eelmiste aastate töö tulemus. Äris väldi ebaausust – aasta toob kõik nähtavale. Sa võid tuua oma ellu intriige ja kuulujutte. Aastas on armastust, hellust, vastastikust mõistmist, aga ka suuri tülisid ja skandaale. Sinu jaoks on olulised lähisugulussuhted – ole rahulik, korrektne et kaitsta iseenda, pere ja sugulaste õigusi.

KOER. Sul tasub olla alalhoidlik. Sa pead töötama kaks korda rohkem kui varem ja mitte niisama, vaid tulemuslikult. Oluline märgusõna on vastupidavus. Universum soovitab eelkõige toetuda iseendale (usaldus), ära looda liiga palju teistele. Tööl võid saada ahvatlevaid pakkumisi, millest ei ole mõistlik keelduda. Armastuses koged palju meeldivat, kuid tundub, et midagi jääb puudu. Too oma ellu romantikat ja kui leiad inimese siis ole andmise lainel, pakkudes hoolt ja armastust.

Tervise suhtes tuleb olla tähelepanelik. Tegela ennetustööga ja väldi viirushaigusi.

SIGA. Oled sel aastal pehme, õrn ja kergesti mõjutatav. Aasta on täis üllatusi, ja alati pole need meeldivad. Ära mine provokatsiooniga kaasa. Tänavu sobivad sulle eriti hästi loomingulised tegevused või teaduslikud katsed. Rahaenergia on stabiilne, sul on kindel sissetulek. Armastus põleb suure leegiga. Sinu elu võib meenutada suurt romaani, kus on kirge, armukadedust ja vihkamist. Kui provotseerid konflikti, siis muutub see väga pikaks ja ebameeldivaks mõlemale poolele.

Tervis on üldjoontes hea, kuid hoidu stressist. Tee sporti, matka, käi jõusaalis või basseinis. Kuula muusikat, jaluta looduses.

Allikas: Seeder.ee

Seotud