Põnevaid suvekoole 2012. aasta suvesse

Suvi on suurepärane aeg selleks, et puhata, lõõgastuda ja miks mitte ka õppida enda jaoks midagi uut ja huvitavat. Suvised kursused pakuvad palju erinevaid enesearengu tehnikaid ning stiile, endale sobiva kursuse peaks leidma igaüks.

Klassikalise massaaži suvekursus algajaile

Klassikaline massaaž on enimkasutatud ja paremini mõistetav massaaž Euroopas. Massaaž – see on lihtsalt mõnus ja lõõgastav, kuid samas väga tõhus ravivahend, mille toimel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele, väljuvad jääk- ja mürkained ning vähenevad lihaspinged. Lisaks on võimalik pöörata tagasi erinevaid haiguslikke seisundeid, vähendada stressi ja parandada nii füüsilist kui vaimset võimekust.

Koolitus toimub Annikorus, Konguta koolimajas, 11. juuli-15. juuli. Info ja registreerimine: tel: 569 60 969, info@terviseakadeemia.ee ja www.terviseakadeemia.ee

Tantrakursus

Tantrism on armastuse, vabaduse ja tunnetuse kursus, mis aitab meil paremini tundma õppida ennast, mõista enda soove ja teiste käitumist. Aitab meil vabaneda seksuaalsetest dogmadest ja tabudest. Kuigi tantrism on pärit Indiast käsitleme me pigem oma vanu esivanemate seksuaalse väe kogumise tehnikaid.

Kursusel õpime massaaži, käsitleme inimese kehakeelt ja instiktiivseid reaktsioone, teeme nii vaimseid kui füüsilisi harjutusi väe ja suguelundkonna korrastamiseks, ujume, liigume võimalusel palju ka väljas ja teeme lõket.

See kursus paneb meid tundma rohkem elusana, toob sära silmadesse ja toob rõõmu ja “muudab meid viljakamaks”.

Aeg: 16-19 juuli, info ja registreerimine: tel: 569 60 969, info@terviseakadeemia.ee, www.terviseakadeemia.ee

Teraapiate ja tervenemise suvekool TERVIS UNIVERSUMIST 10.-12. augustil Sänna mõisas

Suvekooli eesmärgiks on pakkuda terapeutidela ja teraapiahuvilistele mõnusat võimalust vabas õhkkonnas jagada enda kogemusi, saada uusi teadmisi ning osaleda esmakordses ühendtervendamise protsessis.

Mõned nopped toimuvast:

Sissejuhatus TRE’sse (Trauma Releasing Exercises) – Mirjam Püvi

Coaching hobuste abil – Hele Aluste ja Kairi Rebane

Alexanderi tehnika – Karin Brown

Kvantnägemine. Eluenergia rütmi- ja mustriteraapia – Anne Linnamägi

Holistiline teraapia: tervendavad meelerännakud kolme Mina abiga – Marina Paula Eberth

EFT ja surrogaadid (Emotional Freedom Techinques) – Eesti Metameditsiini Keskus

Sõnateraapia. Tervendav sõnakasutus, haikuenergiad – Anne Linnamägi

Kristalliteraapia – Kaia-Liisa Reinut

Rännak läbi muusika ja enese: BMGIM-teraapia – Alice Pehk

Hommikujooga ja häälestumisprotsessid – Aale-Triinu Sonn

Mandalate joonistamine – Angela Aru

Astronoomiapäev – Sänna mõis

Ja palju muud! (programm täieneb jooksvalt)

Esimest korda Eestis! ÜHISTERVENDAMISE PROTSESS enda, oma lähedaste, klientide ja Eesti rahva tervendamiseks – Tõnu Talimaa

Lisaks: 5-rütmi tantsud, lõke ja loitsimine, kaunis loodus, hea taimetoit, palju uusi teadmisi, kogemusi enda ja teiste abistamiseks ning tore seltskond.

Registreerimine ja lisainfo: kristi.arendi@gmail.com, 521 9097 http://metameditsiinikeskus.ee/koolitused-and-seminarid/suvekool

Tai massaaži baaskursus suvelaagrina

Tai Nuad Bo-Rarn massaaž on iidne tai massaaž, mis koosneb aeglasest kehatöötlusest, punktide ja raviliinide mõjutamisest ja kergest joogalikust venitusest. Aeglased meditatiivsed vajutused koos venitustega, hingamistehnika ja meditatsiooniga on suurepärane võimaluskogu keha, energia ja siseorganite tasakaalustamiseks. Massaaži tehakse matil läbi kerge riietuse, kasutades lisaks kätele ka jalgu, küünarnukke ja põlvi. Tai massaaž – see on ka massööri tervis, rõõmus meel ja sisemine naeratus, mis kandub edasi ka saajale.

Kursusel käsitleme idamaade filosoofiat, teeme idamaade võimlemist, õpime ära lihtsama kogukehamassaaži ja tunneme rõõmu tailikust rõõmsast olemisest. Toimumisaeg: 11-15 august. Koht: Lõuna-Eesti.

Info ja registreerimine: 569 60 969, info@terviseakadeemia.ee, www.terviseakadeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.