PLANEETIDE LIIKUMISED VEEBRUARIKUUS: mida toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

Päike liigub veebruari algusest kuni 12.02 Kaljukitses, peale mida alustab liikumist Veevalajasse. Päikese liikumine Kaljukitses on suuresti iseloomustatud hierarhiliste regulaatorite ja bürokraatide poolt, kelle tõeliseks säraks on keerulises reeglite rägastikus orienteerumine. Päikese liikumine Kaljukitses seostab end suurte korporatsioonidega, sotsiaalsete institutsioonidega, seadustega, poliitikatega ja protseduuridega, vahendab Indiaastroloogia.ee.

Sel ajal pole inimesed niivõrd suunatud oma isikliku individuaalse loovuse väljendamisele, vaid süsteemse ja tulemusliku töö tegemisele. Tähtis pole paista silma enese, vaid töö ja produktiivsuse tõttu. Kuna Saturn on oma olemuselt kuiv ja külm planeet, imeb see Päikeselt eluenergia ja entusiasmi. Kuu esimesel nädalal esineb Päikese ja Merkuuri ühendus Kaljukitses, mis soodustab igasugust ametialast asjaajamist, kus inimesed on tõsised, napisõnalised ja konservatiivsed eneseväljenduses – stimuleeritud on ainult professionaalsus ja asjalikus.

Kuu viimases pooles, mil Päike vahetab märki, olukord muutub, sest mängu tuleb Veevalaja kaasvalitseja Rahu. Kuu viimane pool saab Päike olema juhitud nii Rahu kui Saturni poolt. Rahu, mis nihutab piire ning soovib elada ilmaliku elu täiel rinnal, on tasakaalustatud kaine ja kuuleka Saturni poolt. Just Rahu ja Saturni koosmõju muudab Veevalajad sodiaagiringi veidrikeks, kellest on vahel keeruline aru saada. Inimesed on loomult progressiivsema mõttelaadiga, olles avatud täiesti uutele ideedele. Otsitakse võimalusi, mis edendaksid kommuuni või kogukonna elu. Siiski on enesekindlus madal ja järgitakse süsteemis ettenähtuid reegleid ja tavasid (Saturn).

Päikese liikumine Veevalajas on nagu minemine turuplatsile, kuhu on väga kerge “ära kaduda”, kui enesele tähelepanu ei tõmba. Püüdega saavutada tunnustus ja leida tähelepanu võib osutuda sisemiselt väga keeruliseks, sest eneseusk on madal. Ei usuta enese individualismi, vaid usutakse kaaslase paremusse ja kollektiivse pärandi edasi arendamisse, samas püütakse leida tunnustus ja tähelepanu enda pingutuste eest. Kuu lõpus liigub Päike Satabishakis, mis on kõige Veevalajalikum tähekogum – oled sa pühak või bandiit. Sel ajal on esindatud inimeste ekstreemsed küljed ja kuldne kesktee on harv nähtus – ollakse kas ääretult introvertne ja omas maailmas või elatakse ekstravertsel moel sotsiaalset elu.

Mõlema Päikese transiidi puhul mõjutab tulemust nataalne Päikese asetus. Maamärkide jaoks on Kaljukitse transiit sujuvam ja õhumärkide jaoks on Veevalaja transiit sujuvam.

Veenus liigub veebruari alguses filosoofilises Amburis. Veenuse liikumine Amburis on tõeline armastuse guru, viidates romantilises plaanis uskumustele ja väärtuspõhisele armastamisele, naudingutele, ilule ja kunstile. Vestlused ja kokkupuuted filosoofilistel ja religioossetel teemadel on meeldivad ja pakuvad suurt naudingut. Inimestele pakuvad meelehead vestlused vabadusest, filosoofiast, religioonist, ideoloogiast. Veenuse liikumine Purva Ashadas 10.02-21.02 (enda juhitud tähekogum) soodustab musikaalsuse, laulmise, artistlikkuse väljendamist ja filosoofiliste arutelude teket. Sellal puutub Veenus kokku Saturniga, mis lisab igasse tegevusse väärikust, lugupidamist ja reserveeritud ilutunnetust. Suhted, mis sel ajal tekivad, saavad olema lojaalsed ja kohusetundlikud. Peetakse lugu teine-teise ilumeelest ja austatakse teine-teise maailmavaateid. Suurepärane aeg hankida elukogemusi endast vanematelt inimestelt, kellega tekkiv vastastikune sümpaatia tekitab mõlemas osapooles meeldivaid kogemusi.

Veenus ja Saturn on justkui kaunitar ja koletis, kes mõlemad täiendavad ja tasakaalustavad teine-teist. Seal kus Veenus tahab elada külluses ja luksuses, tõmbab Saturn pidurit, säilitades kaine meele. Samas mõjub liigne inimestesse klammerdumine ja külge kleepumine eemaletõukavalt, põhjustades seletatamatu distantsi ja külmuse omavahelistes suhetes. Kiinduge distantsilt ja laske inimese kujutlusvõimel oma töö teha, nõnda saab sellest ühendusest maksimaalset kasu. Kuu viimastel päevadel liigub Veenus hierarihilisse Kaljukitse, kuid selle mõjudest juba järgmises artiklis.

Sõbralik ja naljatlev Merkuur liigub hingekuu esimesel nädalal veel Kaljukitses, moodustades ühenduse Päikesega (vt. Päikese liikumist Kaljukitses). Alates 07.02 kuni 25.02 liigub Merkuur Veevalajas. Merkuur sümboliseerib inimese võimekust kirjutada, kõneleda ja vahendada informatsiooni. Transiitse Merkuuri liikumine Veevalajas võib esile tuua populistlikku suhtlemisstiili, jutlustades sellest, mis on hea kõikidele ja kõigele. Selle transiidi ajal on võimendatud suhtlemine poliitikast, loovusest ja kõiksugu müstikast. Suhtlemisstiil on süsteemne ja põhjalik, mistõttu on hea pidada faktipõhiseid debatte ja arutelusid (vahetult enne valimis väga hea asetus).

Veevalaja sümboliseerib ühiskonnas tavalist inimest, töölist ja keskklassi kodanikku. Mõtteavaldused on abstraktsed, kontseptuaalsed ja printsipiaalsed, kuid püüdega kõike ja kõiki ühendada võime langeda dogmaatiliste ideede küüsi. Avaldatakse futuristlikke ja tulevikku vaatavaid ideid, mis on tihti emotsionaalselt täiesti tundetud. Merkuuri liikumine Veevalajas ei karda valetada, sestap võidakse tummana korrata kõike, mida ette söödetakse, kui see on kasulik mingile grupile või kogukonnale – poliitikas on see eriti tihe nähtus, kus indiviidi ausust ei panda proovile (“erakond….arvab nii ja nii”, samas väljendamata isiklikku seisukohta). Saturni aspekt Merkuurile siiski tasakaalustab ega lase ebaeetilisel käitumisel minna ülepiiri. Saturni konformistlik energia hoiab kõiki Päikesesüsteemi liikmeid enda raudse lõa otsas.

Marss vahetab samuti veebruari esimesel nädala märki ja liigub Jäära, mis on Marssi mooltrikona märk. “Mool” viitab juurtele, essentsile ning Jäär on Marsi jaoks kõige tõetruum ja kodusem märk, milles avalduvad Marsi kõige puhtamad energiad.

Kuidas käitub Marss Jääras? Jäär on märk, milles tuleb esile Marsi kõige toorem ja võistlushimulisem jõud, eriti Aswini nakshatras, mis asub 0-13 kraadi 20 min. Selles vahemikus kasutab Marss oma füüsilist keha ja energiat, et viia ellu uusi ideid ning vallutusi. Inimesed võivad olla sel perioodil sõjakamad ja temperamentsemad, mis võib viia konfliktide ja arusaamatusteni. Sõdalane, kes meist sel perioodil välja lööb, ei ole halb ega kurjast, vaid seisab parima isiklike huvide ja soovide eest. Jäärad tahavad võita, võita kõiges – spordis, tööl, poliitikas jne. On tähtis teada, millises majas asub Jäära märk, et mõista mis valdkonnas esinevad kõige primitiivsemad ja kirglikumad energiad. Kui su nataalne Päike, Marss või Jupiter on Jääras, on see transiit heroiliste tegude aeg, mil võid korda saata suuri tegusid. Kui omad Jääras Veenust, siis toob see esile väga seksuaalse energia, mida võib olla keeruline kontrollida.

Saturni asetus Jääras võib tuua terviseprobleeme ning Merkuur võib suure suuga teha suure linna, kuid käega ei kärbse pesagi. Teisisõnu, tuleb teguderohke ning ideedest tulvil transiit. Kõige enam lõikavad kasu Jäärad, Vähid, Kaalud ja Kaljukitsed.

Jupiteri liikumine Jyesthas on täies hoos, andes piksenooltena meile inspiratsiooni ning tarkusi. Jyestha asetus on teatud mõttes pingeline, sest Jyestha on detailne, samas Jupiteri jutlustab suurest pildist ning globaalsest maailmavaatest. Jupiteri liikumine paneb Jyestha pingesse, kuna peab keskenduma laiapõhjaliselt ja abstraktselt, kuigi tahaks olla detailne ja täpne. Õnneks liigub kuulõpus Guru Kalade amsasse, mis on Jupiteri koduks, tundes seal end mugavalt, sest saab kogutud info ja detaile ära kasutada kollektiivse heaolu tõstmiseks. Äkilised vihahood, mis tabavad kui äike, löövad “pirni” põlema ja me hakkame taipama. Ennastõigustavad ja targutavad egokonfliktid on täiesti tavaline nähe, mis võivad olla aluseks suurema mõistmise saavutamiseks. Üldiselt on Jupiteri liikumine kõige parem Skorpionitele, Sõnnidele, Veevalajatele ja Lõvidele, moodustades Gaj Kesari jooga.

Allikas: 5. veebruaril algab Kollase Maa Sea aasta | Loomamärkide horoskoop

Mai-Agate Väljataga: juhuseid kui niisugused, ka kõige pisemaid, ei eksisteeri!

Sa tõmbad ligi seda, millest mõtled!

11 igavikulist karma seadust, mida tasub iga päev meeles hoida

Seotud