Pane tähele! Need on neli sodiaagimärki, kes leiavad aastal 2020 suure armastuse!

Uus aasta toob endaga alati tunde, et algamas on midagi uut, suurepärast ja senisest paremat. Kuigi palju on selles igaühe enda teha, siis oluline roll on sellel mis tuleb, ka taevastel planeetide seisudel. Vaata järgi, millised on need sodiaagimärgid, kelle ellu on peagi algaval aastal saabumas suur südanttäitev armastus!

Kõik unistavad suurest armastusest, mis võidab kõik ja kestab aegade lõpuni. Kui sinu elus veel ei ole seda õiget partnerit ja sa alles ootad, et kirg ja romantika sinu ellu saabuksid, siis kui oled üks nende sodiaagimärkide esindajatest, tasub sul silmad ja süda avatuna hoida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Planeetide seisud soosivad seda, et Jäär muutuks avatumaks, usaldavamaks ja järeleandlikumaks. Kui muidu on Jäära sodiaagimärgi esindaja üsna kangekaelselt oma eesmärkidele pühendunud ja veendunud selles, mis on õige ja mis vale, siis nüüd on oodata muutust. Jäär tahab ja julgeb oma mugavustsoonist väljuda ning on nõus katsetama ka neid asju, mida varasemalt oleks pigem välistanud. See viib aga kokku uute inimestega, avab asjade uusi vaatenurki ning tekitab värskeid ja ootamatuid tundeid. Endalegi ootamatult võib Jäär märgata, et ka väljaspool tema tuntud turvalisustsooni on elu ja armastust.

Juba jaanuari esimestest päevadest alates asetsevad südameasju juhtivad planeedid Neitsi jaoks soodsas seisus. Neitsi tunneb, et ellu hakkab tasapisi saabuma põnevust, seiklusi ja naudinguid, mille järgi on juba mõnda aega igatsetud. Nüüd on aeg heita kõiksugu kõhklused ja eelarvamused üle parda ning lubada endale ilusate hetkede nautimist. Selle kõige juures ei tasuks asetada kogu vastutust oma õnne eest partneri õlgadele. Pigem toob armastus Neitsi ellu ka silmade avanemist ja paremat iseenda tundmaõppimist.

Amburid peaksid aastal 2020 tundma end veelgi särtsakama ja seiklushimulisena kui tavaliselt. Nende loomuses on uurida elu ja joobuda selle poolt pakutavast. Koos uue aastaga saabub Amburi ellu rohkelt võimalusi, kus saab tutvuda põnevate inimestega, kes toovad kaasa erutavaid elamusi, võimalusi flirtimiseks ja soovi korral ka tõeliseks armastuseks. Kui Ambur soovib, siis nüüd on võimalus luua oma ellu kestev ja armastav pikaajaline suhe. Selleks tuleb oma partneri suhtes aus ja avameelne olla ning koos kallimaga võtta ette seiklusi, mis suhte värskena hoiaks.

Planeedid toovad Veevalaja ellu energiaid, mis lasevad olla hoolivamad, mõistvamad ja armastavad nii iseenda kui teiste suhtes. See on mõnes mõttes üsna teistsugune kogemus Veevalaja jaoks, kuna enamus ajast soovib ta siiski teha pigem oma asju ning elada oma müstilises maailmas. Suhete loomine ja hoidmine ei ole tavaliselt tema esmased prioriteedid. Aga sel aastal on teisiti. Veevalaja on valmis end rohkem avama ning lubab kergema südamega inimesi oma ellu, mõtetesse ja südamesse. See toob kaasa positiivseid üllatusi, nii uute sõprade kui ka võimaliku elu armastuse näol.

Loe lisaks: Aasta 2020 energiad: vana peab surema, et teha ruumi uuele

Meie koduplaneet on läbimas harmoonilist üleminekut uuele tasandile

JUPITERI HOROSKOOP: Loe, kuidas mõjutab õnneplaneedi liikumine Kaljukitse märki just sind!

Neuroteadlaste sõnul avab just nende nelja asja tegemine sinu ajus õnnekanali

Seotud