PÄIKESEVARJUTUSE HOROSKOOP: mida toob tänane täielik päikesevarjutus kaasa sinu sodiaagimärgile!

Täna õhtul kell 18.16 toimub Kuu loomine Amburi märgis, millega kaasneb täielik päikesevarjutus. Ehkki Eestis ei ole võimalik varjutust näha, on selle energeetiline mõju ka siin tugevasti tuntav. Päikesevarjutus annab noorkuule jõudu juurde. See on tulevikule väe andmise, järgnevaks pooleks aastaks plaanide paika panemise ja soovide teele saatmise aeg, kirjutab astroloog Maria Angel Eesti Horoskoop Facebooki lehe. Alati on taevaste sündmuste astroloogiline mõju igaühele meist veidike erinev. Millistel teemadel võiksid plaane teha sina, milliseid soove võiksid teele saata? Palju sõltub sellest, millises astroloogilises majas Kuu loomine sinu kaardis toimub. Loe, milliseid võimalusi pakub tänane noorkuu sulle päikesemärgist lähtuvalt!

JÄÄR ♈️ 21. märts – 19. aprill

Noorkuu sünnib sinu 9. astroloogilises majas, andes võimalusi suunduda tõeotsinguile, avardada maailmapilti, õppida ja reisida. On vabaduse ja seikluste aeg! Periood on soodne õpingute alustamiseks uuel erialal või kunagi pooleli jäänud haridustee jätkamiseks. Liigu palju ringi, võimalusel sõida kaugele, suhtle avatult inimestega, kellel on sinust erinev maailmavaade ja taust – kõik see toob sulle uusi teadmisi. Tasub arendada mõõdukust, tasakaalukust, vältida liialdamist ja ülepingutamist.

SÕNN ♉️ 20. aprill – 20. mai

Kuu loomine toimub sinu 8. astroloogilises majas, sisemise ümbersünni astroloogilises majas. On aeg avatud pilgul peeglisse vaadata, saladustele jälile jõuda, sisemiste hirmude ja hingetraumadega tegeleda, et neist terveneda ning elukvaliteet uuele tasandile viia. See on sügavate sisemiste muudatuste aeg, mis sobib veel ka ühisvara küsimustega tegelemiseks, usaldusväärsete partneritega ühise äri loomiseks ja edendamiseks. Hingesugulus ja seksuaalne klapp on olulised teemad, vältida tuleb võimuvõitlust ja armukadedust.

KAKSIKUD ♊️ 21. mai – 21. juuni

Päikesevarjutus leiab aset sinu 7. astroloogilises majas, mis on seotud partnerlussuhetega ja armuasjadega. Algab soodne aeg muudatuste tegemiseks armastuse ja suhete tandril. Arenda suhtlus- ja läbirääkimisoskust, too harmooniat ja hoolitsust partnerlussuhetesse. Kooselu võiks ametliku abielu tasandile viia. Kui oled üksik, siis visualiseeri, millist kaaslast ellu soovid, tegele sisemise tasakaalu saavutamisega selle nimel, et olla valmis pikaajaliseks õnnelikuks suhteks. Väldi ennastsalgavat pingutust teiste tähelepanu ja heakskiidu nimel, jää suhetes iseendaks!

VÄHK ♋️ 22. juuni – 22. juuliN

oorkuu hakkab kasvama sinu 6., tervise, töö ja igapäevaharjumuste astroloogilises majas. Arenda endas korraarmastust ja organiseerimisvõimet, märka detaile, võta vastutust. Sul tekib võimalusi uute tööülesannete saamiseks, vajadusel ka uue töökoha leidmiseks. On hea periood igapäevase rutiini tervislikumaks muutmiseks, treeningu alustamiseks, teadlikuks toitumiseks ning tervisealaste teadmiste täiendamiseks. Väldi seejuures liig ranget päevakava või dieeti, ära ole liiga nõudlik – juuksekarva pole mõtet lõhki ajada!

LÕVI ♌️ 23. juuli – 22. august

Kuu loomine toimub sinu 5. astroloogilises majas, mille peamised märksõnad on looming, mängulisus, romantika, naudingud, lõbu ja hobid, lapsed ja lapsemeelsus. On aeg märgata elu lõbusamat poolt, lubada endale puhkust ja meelelahutust. On suurepärane aeg tutvuste loomiseks vastassooga, mänguliseks flirtimiseks, seltskonnas säramiseks, lastega suhtlemiseks ja enda sisemise lapsega kontakti loomiseks. Eluterve enesekesksus on igati positiivne, ent ära lase sel ülbuseks paisuda.

NEITSI ♍️ 23. august – 22. september

Noorkuu sünnib sinu 4. astroloogilises majas, mis on seotud pere, kodu, juurte ja turvalise seljatagusega. Algab hea aeg suhete parandamiseks vanematega, suguvõsa jõu ja väe toomiseks oma ellu, oluliste asjade selgeks rääkimiseks lähedastega, kodus muudatuste tegemiseks või uude kohta kolimiseks. On aeg jälgida ja teadvustada tundeid ja sisemisi vajadusi, vabaneda ebakindlusest.

KAALUD ♎️ 23. september – 23. oktoober

Kuu loomine toimub sinu 3. astroloogilises majas, mille märksõnadeks on suhtlemine, õppimine ja liikumine. Algab periood, mil tasub arendada suhtlemis- ja esinemisoskust, tihendada sidemeid õdede-vendade ja naabruskonna inimestega. Tasub õppida, infot koguda, lühireise ette võtta ja tutvusi luua, ehk ka uus auto soetada. Mõtete avaldamine ja kirjatöö tegemine läheb ladusalt. Vabaneda tasuks mõtete killustamisest ja sisemisest ärevusest.

SKORPION ♏️ 24. oktoober – 21. november

Kuu loob su 2. astroloogilises majas, mille peamisteks teemadeks on väärtushinnangud ja nii vaimsed kui materiaalsed väärtused. Algab hea aeg materiaalse külluse loomiseks, äriplaanide tegemiseks ja rahaasjade korraldamiseks, uuele ettevõttele aluse panemiseks. Endas tasub arendada kannatlikkust, püsivust ja sihikindlust. Lahti tuleb lasta kangekaelsusest ja kitsarinnalisusest.

AMBUR ♐️ 22. november – 21. detsember

Päikesevarjutusega noorkuu toimub sinu sodiaagimärgis ehk sinu 1. astroloogilises majas. Eluterve egoism, iseenda vajaduste esikohale seadmine, enda soovidest lähtumine on omal kohal. On aeg arendada iseennast kui isiksust, mõtestada enda jaoks lahti, mida elult tegelikult vajad ja ootad ning teha otsustavaid samme unistuste täitmise suunas. Tähelepanu vajab nii hing, vaim kui keha. On sobiv aeg treeningute alustamiseks, füüsise tugevdamiseks, haigustest vabanemiseks.

KALJUKITS ♑️ 22. detsember – 19. jaanuar

Päikesevarjutus sinu 12. astroloogilises majas toob varjatud teemad ja saatuslikud asjaolud päevavalgele. Sul on kergem mõista, et oled osa suuremast tervikust, et oleme kõik omavahel seotud. On hea aeg tunnetuse ja kujutlusvõime arendamiseks, sisemiseks tervenemiseks, vaimsete praktikate või müstikaga tegelemiseks. Toidu, joogi ja ravimite suhtes võib su keha tavapärasest tundlikum olla. Vabaneda tuleks nüüd õpitud abitusest ning sõltuvuskäitumistest.

VEEVALAJA ♒️ 20. jaanuar – 18. veebruar

Noorkuu hakkab kasvama sinu 11. astroloogilises majas, mis on seotud sotsiaalse suhtluse, sõprade, mõttekaaslaste ja koostööpartneritega. Nüüd on oluline kuuluda gruppi, olla osa suuremast tervikust, teha teistega koostööd ja liikuda ühiste eesmärkide poole. Tegele võrgustiku loomisega, uute kontaktide tekitamisega, tee teistega koos uljaid tulevikuplaane. Ole avatud, arenda suhtlusoskust ja kasuta huumorimeelt, väldi eraldatust ja isepäist tegutsemist.

KALAD ♓️ 19. veebruar – 20. märts

Päikesevarjutus toimub sinu 10. astroloogilises majas, avades uksed pöördeliste muudatuste tegemiseks karjäärivallas, sillutades teed tuleviku kindlustamiseks, suurema vastutuse võtmiseks, avaliku tunnustuse ja edu saavutamiseks. Tee otsustavaid töiseid muutusi, liigu unistuste suunas lähtudes oma südamehäälest. Arenda juhtimisoskust, ära pelga vastutust. Vabaneda tuleb kontrollimisvajadusest ja liigsest kriitilisusest nii enese kui teiste suhtes.

NB! Mõistagi ei võta üks väike päikesemärgihoroskoop kunagi kokku kõiki Sinu ees avanevaid võimalusi, tegutse julgelt lähtudes enda sisetundest, usalda ennast ja universumit!

Õnne, edu ja soovide täitumist!

Autor: Maria Angel, maria.angel@eestihoroskoop.ee

Allikas: Eesti Horoskoop Facebooki leht

Seotud