Päikesevarjutus Amburis – võimalus jõuda enese juurteni ja oma tõelise olemuseni

Lõppeva aasta vast viimane olulisem müstiline sündmus leiab aset teisel jõulupühal, 26.12.2019. Selleks on päikesevarjutus, mil astroloogiliselt on ühenduses Päike ja lõunasõlm Ketu. Varjutus leiab aset Amburi märgis, Mula nakhsatras. Varjutused (nii päikese kui kuu) on hea aeg meditatsiooniks, elu ja enese lahtimõtestamiseks, annetuste tegemiseks, mantrateks ja teisteks spirituaalseteks tegevusteks.

Levinud uskumuste kohaselt pole varjutuste ajal soovitatud alustada uut projekti, äri, eluetapi või ükskõik millega, mis materiaalselt saab manifesteeruda. Nende tegevuste hulka kuuluvad näiteks – kolimine, uue äri alustamine, kokkulepete sõlmine, tehingute tegemine, edutamise küsimine, abiellumine/kihlumine. Selliste tegevuste tegemine sel ajal peetakse halvaks endeks ning usutakse, et kõik, mis alguses justkui särab, toob kaasa edaspidi pahandusi. Pühad on rahulik aeg, mil vaadakem enda sisse ja mõistkem, kes me oleme ja millist elu me enesele soovime.

Kaevume ja püüame mõista, mida tähendab Mula. Sanskriti keelest tõlgituna tähendab Mula juurt, tuuma, vundamenti. Mula asub Amburis, vahemikus 0º00´-13º20´. Mula on sodiaagiringi üheks Meie koduplaneet on läbimas harmoonilist üleminekut uuele tasandile

Feng Shui sinu voodis: kuidas peaga erinevas suunas magamine sinu elu mõjutab

Neuroteadlaste sõnul avab just nende nelja asja tegemine sinu ajus õnnekanali

Seotud