On kahte sorti mehi: neid, kes mõtlevad vaid enda paugutuste peale, ja neid, kelle jaoks on suur võit saavutada kõigepealt naise orgasm ja seejärel enda oma

Kui jutt läheb seksi peale, hakkavad kõik nihelema ja kuhugi mujale vaatama, sest see teema tundub lihtsalt piinlik. Meie põlvkond on üles kasvatatud teadmisega, et vanainimeste asja tehakse pimedas ja teki all ning sellest rääkimine on tabu ja moraalitus. Ometi kuulub seks meie kõigi igapäevaellu, ilma seksita poleks ka mehe ja naise armastus täiuslik ega mõeldav. See on energiate vahetus. Keha ja hing peavad töötama harmoonilises kooskõlas ja on täiesti selge, et puudutustel, lõhnadel, visuaalsel pildil ning ka häälevibratsioonidel on teineteise tunnetamisel tähtis roll.

Millegipärast on levinud arvamus, et meestele on seks tähtsam kui naistele. Siiski julgevad ka naised järjest avatumalt väljendada oma soove ja vajadusi. Seks on pimedast teki alt välja lastud, et kõigile oleks normaalsete ihade väljendamine ja naudingud kättesaadavad. Naistele meeldib seks samapalju kui meestele.

Ajast aega on naist peetud mehe omandiks, kes peab rahuldama mehe vajadusi, olgu see abielus või väljaspool abielu. Aeg on muidugi muutunud ning mehed on hakanud naisi hindama ja lõpuks arvestama ka naiste vajadustega. Paljude meeste jaoks on lausa “töövõit”, kui naine saab orgasmi. Siis võib mees nagu King Kong vastu rinda taguda ja huilata, et ta on ikkagi tõeline mees! Naine on õnnelik ja mees võib oma kontole kirjutada naise õnnelikuks tegemise ja rahulolu. Vähemalt tükk aega naine enam ei vingu, eks ole!

Aga miks on naisega vaja niipalju jännata, kuni ta orgasmini jõuab? Naise jaoks algab eelmäng juba deitimisega: romantika, küünlad ja muu selline ning alles siis pikk õhtu, mis parimal juhul lõpeb seksiga. Halvimal juhul keeravad mõlemad voodis selja ja podisevad rahulolematult. Naised muidugi teavad, mida nad tahavad, kuid ei julge ennast tihti väljendada, eriti värskes suhtes. Kooselu jooksul avaneb naine rohkem ja räägib ka oma soovidest ja fantaasiatest. Praegusel ajal siiski on paljud naised seksi suhtes julgemad ja enesekindlamad ning teavad, mida nad tahavad. Ole ainult mees ja vaevu seda välja uurima. Võid küsida ka julgelt, enesekindlad naised vastavad kindlasti otse ja keerutamata, mis neile hea on. Häbelikumad annavad varjatumalt mõista, kuid kui sul on oidu seda tähele panna, siis oled ikkagi tegija.

Naistele pole orgasmi saamine eesmärk omaette, vaid kogu naudinguprotsessi lõpptulemus, kui kõik kulgeb hästi.

On kahte sorti mehi: neid, kes ei hooli naise orgasmist ja mõtlevad kiirelt vaid enda paugutuste peale, ja neid, kelle jaoks on suur võit saavutada kõigepealt naise orgasm ja seejärel enda oma. Ta on ka ise õnnelik, kui näeb enda kõrval õnnest kiirgavat naist.

Naised vajavad aeglasemat protsessi, võib olla isegi mitmetunnist. Ei ole nii, et asud naist rahuldama ja kuna tegusa mehena koosneb päevakava veel paljudest muudest asjadest, siis ootad, et naine plahvatab kohe, kui sa hüüad “Tule!”.

Tegelikult on ju ka naise peas päris mitmeid pingestavaid asju, mis segavad kohest tulemuslikkust. Võib-olla segavad võõrad hääled akna taga, võib-olla päeva jooksul toimunud sündmused, mis on vaevama jäänud, vahel ka tühi ja ebameeldiv sõnakõlks, mis sul kogemata üle huulte lipsas ja naist häirima jäi… Mis iganes!

Naine pole robot, vaid psühholoogiline olend, kelle emotsioonid mõjutavad ka tema voodisooritusi ja tunnetusvõimet. Kõik algabki peast. Kui pea on igasugust jama ja probleeme täis, siis kulub palju aega, enne kui naine suudab täielikult lõdvestuda ja seksirõõmudele keskenduda. Muidugi ei pea mees olema naise jaoks mingi päästeabi ja psühholoog voodis, tal omalgi probleeme küllalt, aga kui sul, kallis Mees, jätkub nii palju kannatlikkust, et hellitada naist niikaua, kuni tal seda vaja on, siis võid pärast oma “töötulemused” autahvlile üles panna, sest naine saab mitte ainult ühe orgasmi selle rassimise peale, vaid “tulistab” neid nagu Kalašnikovi automaat. Jah, mitu orgasmi järjest on täiesti võimalik, siis alles pidu algab!

Alati on mõistlik ka eeluuring teha, millised silitused, paitused ja suudlused ning kustkohast täpselt naisele kõige rohkem meeldivad. Pole mõtet jalgratast leiutada. Mees võiks kaardistada enda jaoks naise keha kõige tundlikumad kohad ja jätta meelde, millised hellitavad sõnad hästi mõjuvad. Edaspidi on juba lihtsam ja aega kulub vähem.

Mina ise naudin sind, kallis Mees, alati. Eriti siis, kui sul on hea tuju ning sa pole silituste ja hellitustega kitsi, vaid oskad ka sõnadega õiges suunas silitada.

“Kõik inimesed tahavad, et keegi neil selga sügaks,” nii oled sa öelnud. Kõik me vajame armastust ja puudutusi, inimese füüsilist lähedust. See paneb energiad liikuma. Seksides vahetame energiaid, naine saab meesenergiat ja mees naisenergiat. See hoiab meid tasakaalus ja annab eluks power’it. Kõige õigem ja parem seks tuleb armastusest. Mina väljendan nii oma armastust mehe vastu, andes endast kõik, mis minus on head, kogu oma kire. Seepärast ma suvalist aelemist ei poolda, kuna minu meelest inimene raiskab sellisel moel oma energiat. Ilma armastuseta seksides laostab ta ennast hingeliselt ja laristab seksuaalenergiatega.

Energia on meie varandus, mida peab hoidma ja vahetama vaid siis, kui see andmine tuleb armastusest. Kõige parem on kahepoolne armastus, sest siis on seks energeetiliselt täiuslik.

Partneriga seksist rääkimine kuulub protsessi juurde. Tänapäeval ei pisteta enam pead liiva alla, kui kodus seksist rääkima hakatakse, ka naistel on valehäbi kadunud. Mina siiski nõukaaja inimesena ei aruta sõbrannadega seksiteemadel ja ei klatši, kuidas mehega voodis oli. Leian, et minu seksisoovidest võiks teada vaid mees, kellega armastust jagan. See ei kuulu kolmandatele isikutele, sest intiimsus ja lähedus ei ole afišeerimiseks.

Sinuga aga, kallis Mees, räägin alati oma soovidest. Loodan, et seda teevad ka teised paarid, sest nii tekibki usaldus, intiimsus ja lähedus. Kui naine julgeb mehele oma soovidest rääkida, on orgasm garanteeritud ja armastus muutub aina täiuslikumaks. Tabud ja valehäbi ei kuulu armastuse juurde.

Allikas: Avameelsed armastuskirjad: kui naine armastab meest

Petmine suhtes: Mees läheb väljastpool kodu otsima seksikogemusi ja vaheldust, naine aga otsib kõrvalsuhtest tundeid ja armastust

Naise kirjad mehele: meestel on salasoov paljastada naine. Mina paljastan ennast ise!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.