Oktoobrikuu energiad | On aeg kasvatada jõudu, julgust ja usaldust, et kasvada järgmisesse elufaasi

Kuigi me tunneme oktoobrit kui aasta kümnendat kuud, kannab 2022. aasta oktoober numeroloogias ka kollektiivset numbrit seitse, mis kannab sisemise tarkuse, intuitsiooni, vaimse arengu ja täiuslikkuse vibratsiooni. Oktoober on produktiivne ning transformeeriv kuu. See on täis mitmemõõtmelisi nihkeid, muutusi suhete dünaamikas, äkilisi sündmusi, kuid samas ka toetavat energiat, mis aitab meil viia energeetilised polaarsused kõrgematele teadvuse tasanditele. Kosmilised nihked sel kuul julgustavad tegutsemist südamest, et aktiveerida hinge meeli senisest tugevamalt, vahendab Kristallkamber.ee.

Nii mõnigi kord võib oktoobris saata Universum sulle teste, et näha, kas oled valmis järgmiseks tasemeks, lastes lahti sellest, mis sind enam ei teeni ning sundides sind minema sügavale oma südamesse. On aeg kasvatada jõudu, julgust ja usaldust, et kasvada oma järgmisesse elufaasi.

Merkuur oli retrograadis 2. oktoobrini. Nüüdsest on paremad võimalused läbirääkimisteks, lepingute sõlmimiseks ning kergem tuua sisse suhetes muudatusi suhetes, mis retrogaadi ajal võisid üles tulla.

Pluuto on olnud retrograadis alates 29. aprillist, kuid nüüd 8. oktoobril lõppes viimaks retrograadi tsükkel. Pluuto on tõe ja transormatsiooni planeet ehk võime nüüd näha selgemalt, kuidas retrograadi ajal lõpetatud asjad juhatavad meid uues suunas.

Täiskuu on 9. oktoobril kell 23:55. See on aeg ühenduda oma hinge sisemise tõega.

Oktoobris on täiskuu Jääras – see täiskuu tuleb julge, enesekindla ning jõulise energiaga, et alustada uut teed eesmärkide poole. Täiskuud on ka üleüldiselt emotsionaalselt laetud ajad, mis toovad kaasa võimsaid kulminatsioone ja ilmutusi, joondades meid sügavamale meie tõelise minaga. Jäta meelde, et kui tunned, et täiskuu energia viib sind tasakaalust välja võta ekstra aeg endale ning võta toeks kristallid.

Kuu valgustab meie elu igas valdkonnas, et näidata meile kohti, mida peame oma unistuste täitmiseks muutma ja mida omaks võtma. See on ideaalne aeg teha kokkuvõtte viimasest poolest aastast ning vabastada kõik, mis sind enam ei teeni.

Praeguse energia all tunnete end elavana ja inspireeritud võtma ka riske, ilma liigse muretsemisega. Täiskuu ajal, eriti Jäära tähemärgis, võivad emotsioonid olla laes. Pane seda enda juures tähele, sest need mõjutused võivad alustada soovimatuid vaidlusi. Soovitame olla lihtsalt avatud teabe vastuvõtmiseks nii teadlikust kui alateadlikust meelest.

Täiskuu Jääras toob meile pealehakkava ning enesekindla energia, kasuta seda energiat targalt oma unistuste ellu viimiseks!

Olemine läheb kergemaks 10. oktoobri paiku, kui Merkuur siseneb uuesti Kaaludesse ja tuleb välja opositsioonist Neptuuniga. 16. oktoorbil väljub Merkuur oma retrograadi järgsest varjust.

Noorkuu ning päikesevarjutus Skoprionis on 25. oktoobril

Noorkuu faas on praeguste Kuu energiate jõuline lähtestamine, mis annab uue emotsionaalse väljavaate tulevaste eesmärkide ja plaanide jaoks.

Astroloogias on Skorpion muutuste ja taassünni emotsionaalne jõuallikas. Skorpioni eesmärk on jõuda probleemide tuumani, paljastades nende tagamaad, et saaksid liikuda kõrgema mina poole.

Sellegipoolest on see noorkuu toore, kirgliku ja jõulise energiaga. Varjutused on aga sündmused, mis kutsuvad meid üles tõstma oma teadvust ning nihkuma järgmise elutsükli poole.

Emotsioonid ja seksuaalenergia on laes. Kuigi muutused võivad tunduda hirmutavad, on see just aeg avaldada oma südamesoove, vabastada minevikus oleva ning luua tulevikule uus ja värske tee.

Marsi retrograadne aeg algab 30. oktoobril, kuid tõenäoliselt tunneme selle mõju juba päevad enne seda. Marss on planeet, mis valitseb meie energiataseme, tegutsemisvõime ning motivatsioonitunde üle. Kui Marss läheb retrograadseks, võivad need meie eluvaldkonnad mingil moel fookusesse sattuda. Marsi retrograadsus võib avalduda igaühe jaoks erinevalt, kuid üldises pildis on see hea aeg tõeliseks puhkamiseks ja taastumiseks.

Ilmelist oktoobrit!

Allikas: Kristallkamber.ee

Seotud