Numbrimaagia: milline on kuupäeva 12.12 müstiline tähendus?

Numeroloogia seletuste kohaselt on number 12 müstiline ja väga mõjukas. Milline erakordne tähendusrikkus on tänasel päeval maagilisest ja numeroloogilisest seisukohast vaadatuna?

Tänane maagiline kuupäev – 12.12 on meie jaoks uks, mis viib meid uuele tasandile. Numeroloogia on universumi seisukohalt kahtlemata väga oluline, kuna universum on loodud matemaatilistel alustel. Igaüks ilmselt mõistab ka number 12 erakordsust. Meil on aastas 12 kuud, on 12 sodiaagimärki, 12 apostlit – need numbrid ei ole valitud niisama ning tegemist ei ole kindlasti ka kokkusattumusega.

Number 12 sisaldab endas numbrit 3 (1+2=3), mis viitab pühale kolmainsusele, kolmandale tšakrale ja loomise numbrile. Kuna aga 12.12 sisaldab endas mitu korda numbrit 3, siis on see ühe tsükli lõpu märk, märkides ühe ajaperioodi ümber saamist. Number 12 on seotud ka elurõõmu, sisemise jõu ja energiaga. Samuti toob ta esile alateadvuse varjatud saladused.
Kuupäevad 12.12 ja 21.12. on omavahel lähedalt seotud. 12. detsembril algab protsess, mis kulmineerub 21. detsembriks. Seega on iga inimese jaoks väga oluline, mida ta sel ajaperioodil teeb ja kogeb ning samuti see, kus ja kellega ta koos on.
Paljud, kes on vaimselt avatud ning liiguvad edasi uute tasandite poole, tunnevad praegusel ajal erilist külgetõmmet teatud energiaga inimeste vastu ning soovi viibida positiivse ja tugeva energiaga paikades. Kui tunnete seletamatut tõmmet mõne koha vastu, siis ei maksa hoida end tagasi, laske end oma tunnetel ja intuitsioonil juhtida. On väga tõenäoline, et paik, mis teid kutsub, on seotud teie eelneva eluga või saab olema oluline tulevikku silmas pidades.
Praegu peaksid mõtlema, kuidas jätta minevik selja teha, et teha ruumi uutele võimalustele ning rakendada täielikult oma sisemist jõudu. Praegune aeg on oluline, et panna kasvama uued ideed, võtta omaks uued vaated ja avada ennast täielikult üleminekul uude tsüklisse.
Nüüdsest hakkab meid juhtima kolmas tšakra ehk päikesepõimik. Päikesepõimik on seoses rahuldusega, mida inimene tunneb sügavast enda unikaalsuse ja universumiga seotuse teadmisest. See on inimeste omavahelise seotuse suhtes väga tähtis keskus. Kui kolmas tšakra on avatud ja harmooniline, on inimesel täisväärtuslik tundeelu ja suur hingeline tarkus.
12.12 on hea päev selleks, et ühendada ühises meditatsioonis inimeste kolmanda tšakra energia. See aitab kaotada kõik vana, mis on oma aja ära elanud ning tõmmata ligi uut harmoonilist energiat.
Kõik, kes on endast teadvel ning kelle süda on avatud, tunnevad ja näevad toimuva hakkavaid muutusi. Soovituseks on vaadata enda sisse, olla avatud ning muutustele vastuvõtlik. Positiivsed energiad töötavad selles suunas, et me jõuaksime uuele ja kõrgemale vaimsele tasandile.

Seotud