Nick Ortner “Lahendused koputamise kaudu”

Nick Ortner tutvustab oma raamatus revolutsioonilist meetodi stressivabaks eluks. Koputamine ehk EFT on võimas tööriist, mis aitab muuta su elu paremaks nii vaimsel, emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil.

ETF on osutunud kiireks ja efektiivseks meetodiks väga erinevates olukordades – alates ärevusest, kroonilisest valust, sõltuvustest ja hirmust kuni kaalulangetamise, rahalise külluse loomise ning stressi leevendamiseni välja.

Põhinedes nii iidse punktmassaaži kui kaasaaegse psühholoogia põhimõtetel, keskendub koputamine konkreetsetele energiameridiaanidele ja samal ajal ka negatiivsetele emotsioonidele või füüsilistele tunnetele. Koos kuuldavalt väljaöeldud mõtetega aitab koputamine närvisüsteemil rahuneda, et taastada kehas energiatasakaal ja õpetada aju reageerima tervislikul viisil. Ülemaailmselt tuntud koputamisekspert Nick Ortner peatub järgneval:

* Koputamise ajalugu ja selle teaduslikud põhjendused ning miks paljud arstid kasutavad seda suure hulga probleemide korral.

* Kergesti kasutatavad koputamisprotsesside kirjeldused, joonised ja selgitused, mis samm-sammult selgitavad, kuidas koputada erinevatel probleemidel.

* Õpetused, kuidas kasutada koputamist alates valu leevendamisest kuni kaalulangetamise ja paremate suhete loomiseni.

* Tegelikult aset leidnud lood tervenemisest alates valu vaigistamisest fibromüalgia korral kuni lennuhirmust ülesaamiseni.

Need lihtsad strateegiad, mida Nick Ortner kirjeldab, aitavad lugejatel vähendada oma hirme ja vabastada end piiravatest uskumustest, mis taksitavad neid liikumast oma unistuste elu suunas.

Vaata meetodi kohta:www.thetappingsolution.com

Vaata raamatu kohta:www.pilgrimbooks.ee

Seotud